Paul White, Ph.D. - Psycholog, autor, głośnik

Paul White, Ph.D.

Dr Paul White jest psychologiem, autorem, prelegentem i konsultantem, który sprawia, że ​​związki zawodowe działają. Napisał artykuły i wywiady z Business Weekiem Bloomberga , CNN / Fortune.com , Entrepreneur.com , Fast Company , FoxBusiness.com , Huffington Post LIVE , US News i World Report oraz Yahoo! Finanse .

Dr White jest współautorką trzech książek, w tym 5 języków docenienia w miejscu pracy , napisanych przez dr. Gary'ego Chapmana (autora bestsellera # 1 NY Times, The 5 Love Languages) .

Bazując na swoich rozległych badaniach i doświadczeniu, dr White i dr Chapman opracowali unikalny sposób, aby organizacje motywowały pracowników, co prowadzi do zwiększenia satysfakcji z pracy, wyższej wydajności pracowników i większego poziomu zaufania.

Zasoby motywujące do motywowania poprzez inwentaryzację i docenianie w pracy były wykorzystywane przez wiele korporacji, szkół wyższych i uniwersytetów, placówek medycznych, szkół, organizacji non-profit i agencji rządowych i są dostępne w wielu językach.

Dr White, Dr. Chapman, wraz z współautorem Haroldem Myrą, niedawno wydali " Rising Above a Toxic Workplace" - dbanie o siebie w niezdrowym środowisku oraz bajka oparta na 5 językach uznania pod tytułem Sync or Swim - A bajka o komunikacja w miejscu pracy i wspólne wychodzenie z kryzysu.

Jako prelegent i trener, dr White nauczał na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Azji i na Karaibach.

Jego doświadczenie zostało poproszone przez Microsoft, Miller Coors, NASA, Okrągły Stół z Milionem Dolara, Milken Institute, DIRECTV, Armię Zbawienia, Uniwersytet Princeton, Dartmouth College, Fundację Społeczności Napa Valley, Rockefeller Philanthropy Advisors i wiele innych organizacji krajowych.

Przez ostatnie 20 lat dr White ulepszył wiele firm, agencji rządowych, zamożnych rodzin i organizacji non-profit, pomagając im:

Dr White ukończył Magna Cum Laude z Wheaton College (IL), zdobył tytuł magistra doradztwa z Arizona State University i otrzymał tytuł doktora. w Psychologii Doradztwa na Georgia State University. Jest żonaty od ponad 35 lat i jest ojcem czwórki dorosłych dzieci. Odpręża się łowiąc, ciesząc się przyrodą i oglądając koszykówkę w college'u.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.appreciationatwork.com lub www.drpaulwhite.com.