Programy odnowy biologicznej dla funkcjonariuszy policji

Promowanie zdrowych praktyk dla funkcjonariuszy organów ścigania

Nie jest tajemnicą, że stres fizyczny i psychiczny może mieć poważne konsekwencje dla dobrego samopoczucia. Nie powinno więc dziwić, że naukowcy odkryli, że praca jako policjant może przyczynić się do problemów zdrowotnych . W celu zwalczania zagrożeń zdrowotnych związanych z policją, poszczególni oficerowie i całe agencje szukają programów wellness dla policji i innych specjalistów od spraw karnych.

Czym są programy odnowy biologicznej?

Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, programy odnowy biologicznej są planami pracodawców - podobnie jak departamenty policji lub agencje korekcyjne - mogą oferować swoim pracownikom zachęcanie i promowanie zdrowego stylu życia. Zwykle składają się z zachęt do podejmowania zdrowych wyborów. Mogą również oznaczać konsekwencje dla złych wyborów zdrowotnych.

Pracodawca może zaoferować swoim pracownikom plany pomocy członkom w rzuceniu palenia, bezpłatne członkostwo w siłowniach i programy odchudzania. Mogą również obejmować nagrody - takie jak dodatkowe pieniądze lub dni urlopu - dla funkcjonariuszy, którzy osiągną lub przekroczą cele zdrowotne. W skrócie, programy odnowy biologicznej mają na celu pomóc utrzymać pracowników w zdrowiu.

Dlaczego warto promować Wellness?

Ze względu na fizyczne rygory i stresy związane z działaniami wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, funkcjonariusze policji i korekty mogą napotkać szereg problemów zdrowotnych w trakcie swojej kariery zawodowej.

Oprócz kwestii zdrowotnych funkcjonariusze muszą jednak być w dobrym stanie fizycznym i psychicznym, aby móc wykonywać swoją pracę.

Agencje wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych wydają setki tysięcy dolarów wysyłając swoich kandydatów na oceny sprawności fizycznej , badania lekarskie i oceny psychologiczne .

Jednak po zatrudnieniu często kończy się skupienie na zdrowiu funkcjonariusza.

W międzyczasie wielu funkcjonariuszy łączy złe nawyki żywieniowe, stres fizyczny i psychiczny oraz zmęczenie wynikające z długich godzin, programów nadgodzin i pracy zmianowej. Wszystko to przyczynia się do pogarszającego się stanu zdrowia, a w konsekwencji mniej zdolnej i niezawodnej siły roboczej.

Co mogą zrobić programy odnowy biologicznej dla departamentów policji?

Amerykańskie Centers for Disease Control przytacza wiele badań, które szczegółowo wyjaśniają, dlaczego programy wellness mają dla pracodawców sens biznesowy. W szczególności byli w stanie pokazać, że zdrowsi pracownicy są bardziej zadowoleni, co z kolei sprawia, że ​​są bardziej produktywni.

Jeszcze ważniejsze dla organów ścigania i działów korekcyjnych jest jednak fakt, że poprawa stanu zdrowia pracowników zmniejsza absencję i urazy w miejscu pracy. Oznacza to, że więcej osób przychodzi do pracy i pozostaje w pracy, a nie wywołuje choroby.

Co więcej, jeśli ludzie nie odczuwają zranienia w pracy, oznacza to, że nie tylko mogą nadal być produktywnymi pracownikami, ale także tym, którzy mają mniej kosztów związanych z odpowiedzialnością w miejscu pracy.

Być może ważniejsze jest to, że ludzie pracujący dla agencji z solidnymi programami odnowy biologicznej mają lepsze samopoczucie względem swojego pracodawcy.

Poddają oni wrażenie, że agencja naprawdę się nimi zajmuje, a przez to częściej pracują dla działu zamiast szukać pracy gdzie indziej. Może to znacznie przyczynić się do zmniejszenia problemu rotacji pracowników i zatrzymania pracowników w departamentach policji .

Dlaczego urzędnicy chcą programów odnowy biologicznej?

Oficerowie powinni współpracować ze swoimi agencjami w celu promowania odnowy biologicznej, aby mogli pozostać zdrowi i dłużej żyć. Kariera w sądach kryminalnych jest wystarczająco niebezpieczna bez dodatkowych problemów związanych ze złym stanem zdrowia. Funkcjonariusze powinni być zainteresowani korzystaniem z dowolnego programu, który pomoże im przetrwać pracę.

Policjanci i oficerowie ds. Poprawek, którzy pozostają zdrowi przez cały okres swojej pracy, są w znacznie lepszej formie, aby czerpać radość z tego, co życie może przynieść ich karierom. Programy odnowy biologicznej dla specjalistów wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych mogą zapewnić, że funkcjonariusze będą cieszyć się długimi i szczęśliwymi emeryturami jako nagrodami za dobrą pracę wykonaną dobrze.