Top 10 najtrudniejszych pytań dotyczących HR: zapytano i udzielono odpowiedzi

Pytania Pracodawcy pytają o zarządzanie pracownikami

Regularne e-maile od czytelników zadają setki pytań każdego roku. Wzory wyłaniają się z najtrudniejszych sytuacji, z którymi borykacie się w swoich organizacjach. Oto dziesięć najtrudniejszych, ale najczęstszych pytań, które wysyłasz i jak złożyć, by odpowiedzieć na każde pytanie, które zadałeś. Artykuły te zawierają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Czy widzisz jakieś niespodzianki na liście?

 • 01 Jak radzić sobie z negatywnym współpracownikiem: kwestie negatywne

  Niektórzy ludzie wyrażają negatywność, ponieważ nie lubią swojej pracy i nie lubią ich towarzystwa. Ich menadżerowie to zawsze szarpiący i źli, źli, źli szefowie. Są zawsze traktowani niesprawiedliwie przez swojego szefa i organizację.

  Myślą, że firma zawsze schodzi na dół, a ich klienci są bezwartościowi. Znasz te negatywne Neds i Nellies - każda organizacja je posiada - i najlepiej radzisz sobie z ich wpływem na ciebie, używając tych dziewięciu wskazówek.

 • 02 Jak wdrożyć planowanie strategiczne: Wizja, Misja, Wartości

  Wcześniej otrzymałeś ramę planowania strategicznego , próbki i przykłady do tworzenia deklaracji misji organizacji, oświadczenia wizji i innych.

  W wyniku artykułu o planowaniu strategicznym ludzie pytali: skoro już wiem, jak powinno wyglądać to planowanie strategiczne, jak mam dokonać planowania strategicznego w mojej organizacji? W jaki sposób organizacja zapewnia, że ​​po poświęceniu czasu na planowanie, planowanie ma wpływ?

  To pytanie związane z planowaniem strategicznym uderza w sedno tego, w jaki sposób dokonać jakichkolwiek zmian w Twojej organizacji. Dowiedz się jak.

 • 03 Kiedy systemy zarządzania zawodzą: dlaczego pracownicy nie robią tego, co chcesz

  W odwiecznym dylemacie kierownicy nieustannie pytają, dlaczego pracownicy nie robią tego, co mają robić w pracy. Podczas gdy część odpowiedzialności spoczywa na wyborach, które podejmują poszczególni pracownicy, menedżerowie muszą również wziąć na siebie część winy.

  Pracownicy chcą odnieść sukces w pracy, a menedżerowie są odpowiedzialni za tworzenie środowiska pracy, w którym mogą odnieść sukces.

  Czy znasz samotną osobę, która wstaje rano i mówi: "Ojej, myślę, że pójdę dziś do pracy, by nie zdać egzaminu". Wiele przyczyn, dla których odpowiedzialność pracownika jest nieskuteczna, wynika z porażki systemów zarządzania pracownikami. Zacznij od niepowodzenia menedżera, aby zapewnić wyraźny kierunek .

 • 04 Jak wiesz, kiedy nadszedł czas, abyś odszedł?

  Czy czujesz się coraz bardziej niezadowolony ze swojej pracy? Czy słuchasz, jak się skarżysz, gdy każdy dzień mija? Czy znajomi w pracy unikają cię ze względu na narzekanie?

  Czy marzysz o tym, co możesz zrobić z czasem i energią, którą teraz zużywasz w pracy? Czy boisz się myśli o pracy w poniedziałkowe poranki do momentu zepsucia niedzielnych wieczorów z uczuciem lęku? Jeśli tak, to prawdopodobnie czas, aby rzucić pracę. Spójrz na dziesięć możliwych powodów, dla których warto zrezygnować z pracy.

 • 05 Osobista odwaga i rozwiązywanie konfliktu w pracy

  Ćwiczenie osobistej odwagi jest konieczne, jeśli chcesz naprawdę rozwiązać konflikty w pracy. Dlaczego skuteczne rozwiązywanie konfliktów nie zdarza się częściej w pracy?

  Wiele osób obawia się rozwiązywania konfliktów . Czują się zagrożeni przez rozwiązanie konfliktu, ponieważ mogą nie dostać tego, czego chcą, jeśli druga strona dostanie to, czego chce.

  Nawet w najlepszych okolicznościach rozwiązywanie konfliktów jest niewygodne, ponieważ ludzie są zwykle niewykwalifikowani i niepraktyczni. Boją się zranić uczucia drugiej strony i obawiają się, że też zostaną zranione. Zobacz, jak zyskać więcej osobistej i zawodowej odwagi.

 • 06 Rozwiązywanie konfliktów w miejscu pracy: zarządzanie zasobami ludzkimi

  Jako lider organizacji, menedżer lub przełożony, jesteś odpowiedzialny za stworzenie środowiska pracy, które pozwala ludziom się rozwijać. Jeśli wojny, konflikty, konflikty i różnice opinii toczą się w konflikcie międzyludzkim, musisz natychmiast interweniować.

  Konflikty same się nie rozwiązują i rzadko znikają bez jakiejś formy interwencji. Konfliktowe rozwiązanie, z tobą jako mediatorem , jest niezbędne. Rozwiązywanie konfliktów jest natychmiastowym priorytetem dla Twojej organizacji.

 • 07 Osiągnij swoje marzenia: Sześć kroków: Osiągnij swoje cele i rezolucje

  Nie pozwól, aby twoje cele i rezolucje spadły z drogi. Jest szansa, że ​​aby osiągnąć swoje marzenia i żyć życiem, które kochasz, te cele i rezolucje są kluczowe. Możesz skupić się na osiągnięciu celów.

  Ustalanie celów i osiąganie celów są łatwiejsze, jeśli wykonasz te sześć kroków, aby skutecznie i skutecznie wyznaczać cele i realizować swoje postanowienia.

 • 08 Rise Above the Fray: Radzenie sobie z trudnymi ludźmi w pracy

  Trudne osoby istnieją w każdym miejscu pracy. Trudni ludzie przychodzą w każdej odmianie, a żadne miejsce pracy nie jest bez nich. Jak trudna jest ci dana osoba, zależy od twojej osobistej samooceny, własnej pewności siebie i od profesjonalnej odwagi, którą chcesz wykonywać.

  Radzenie sobie z trudnymi ludźmi jest łatwiejsze, gdy dana osoba jest po prostu nieprzyjemna lub gdy zachowanie dotyka więcej niż jedną osobę. Radzenie sobie z trudnymi ludźmi jest o wiele trudniejsze, gdy atakują cię lub osłabiają Twój wkład. Zobacz, jak radzić sobie z trudnymi osobami, które znajdziesz w swoim miejscu pracy.

 • 09 Bad to the Bone: Radzenie sobie z Bad Boss lub Bad Managers

  Jesteś zmęczony. Jesteś sfrustrowany. Jesteś nieszczęśliwy. Jesteś zdeterminowany. Twoja interakcja z szefem sprawia, że ​​czujesz zimno. Jest znęcającym się, natrętnym, kontrolującym, wybrednym i małostkowym.

  Bierze udział w twojej ciężkiej pracy i nigdy nie zapewnia pozytywnej opinii . Co więcej, tęskni za każdym spotkaniem, które zaplanował z tobą.

  Jest złym szefem, poważnie nie do zniesienia. Radzenie sobie z mniej skutecznymi menedżerami lub po prostu kiepskimi menedżerami i złymi szefami jest wyzwaniem, przed którym stoi wielu pracowników każdego dnia. Pomysły te pomogą ci poradzić sobie ze swoim złym szefem.

 • 10 12 wskazówek dotyczących budowania zespołu

  Ludzie w każdym miejscu pracy mówią o budowaniu zespołu , pracy w zespole i moim zespole, ale większość z nich nie rozumie, jak stworzyć doświadczenie pracy zespołowej lub jak stworzyć skuteczny zespół.

  Te dwanaście wskazówek obejmuje koncepcje niezbędne do zbudowania udanego zespołu roboczego. Użyj tych dwunastu wskazówek, aby zbudować skuteczne zespoły robocze.