Jak radzić sobie z Negative Coworker: Negative Matters

9 wskazówek, jak radzić sobie z negatywnym współpracownikiem w miejscu pracy

Niektórzy ludzie wydzielają negatywność. Nie lubią swojej pracy lub nie lubią swojej firmy. Ich szefowie są zawsze szarpani i zawsze traktowani są niesprawiedliwie. Firma zawsze schodzi na dół, a klienci są bezwartościowi.

Znasz te negatywne Neds i Nellies - każda organizacja ma je - i możesz najlepiej rozwiązać ich wpływ na ciebie, unikając ich. Nie masz powodu, aby mieszkać z negatywnymi ludźmi i faktem jest, że ich negatywność jest zaraźliwa.

Trzymaj się z negatywnymi ludźmi, możesz też stać się negatywnym. Po co tam jechać? Twoja kariera i praca powinny przynieść ci radość - nie smutek i negatywność.

Z drugiej strony, czasami normalnie pozytywni ludzie są negatywni. Czasami ich powody są negatywne. Z tymi nieczęsto negatywnymi ludźmi przyjmiesz zupełnie inną koncepcję.

Poniższe wskazówki zawierają porady dotyczące sposobów radzenia sobie z obydwoma rodzajami negatywnych ludzi. Musisz podejść do nich inaczej, a czasami potrzebujesz pomocy w zakresie ich wpływu na Ciebie i Twoje miejsce pracy.

Wskazówki dotyczące radzenia sobie z okazjonalnymi, negatywnymi ludźmi

W ten sposób będziesz chciał poradzić sobie z przypadkowymi negatywnymi ludźmi.

Wskazówki dotyczące radzenia sobie z regularnie negatywnymi ludźmi

Rozpraw się z prawdziwie negatywnymi ludźmi, poświęcając im jak najmniej czasu. Tak jak ustalasz granice ze współpracownikami, których negatywność uważasz za bezpodstawną lub nieuzasadnioną, musisz wyznaczyć granice z naprawdę negatywnymi osobami.

Przyczyny ich długoterminowej negatywności nie są waszym problemem. Każda negatywna osoba ma swoją historię. Nie wpływaj na pozytywną perspektywę, słuchając opowiadań lub przeglądając historię i tło dotyczące skarg rzekomo wywołujących negatywne emocje. Wzmocnisz negatywność; negatywność jest wyborem .

Negocjatorzy potrzebują nowej pracy, nowej firmy, nowej kariery, nowego spojrzenia, nowego życia lub doradztwa. Oni nie potrzebują cię, aby pomóc im tarzać się w ich rozpaczającej rozpaczy. Nie idź tam - to nie jest dobre dla ciebie, dla nich lub organizacji, której służysz.

Postępuj z wiecznie negatywnymi ludźmi w ten sposób.