10 wskazówek, jak radzić sobie z trudnymi ludźmi w pracy

Potrzebujesz wskazówek, jak radzić sobie z trudnymi współpracownikami, szefami i przyjaciółmi w pracy?

W każdym miejscu pracy będziesz miał trudnych współpracowników. Radzenie sobie z trudnymi współpracownikami , szefami, klientami, klientami i przyjaciółmi to sztuka warta udoskonalenia. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w pracy jest wyzwaniem, ale satysfakcjonującym.

Możesz znacznie poprawić własne środowisko pracy i morale, gdy zwiększysz swoją zdolność radzenia sobie z ludźmi w pracy. Sprawiasz, że twoje miejsce pracy staje się lepszym środowiskiem dla wszystkich pracowników, gdy rozwiązujesz problemy, które utrudniają ciężki współpracownik dla zespołu.

Możesz zwiększyć swoje umiejętności radzenia sobie z trudnymi ludźmi, którzy otaczają cię w swoim świecie pracy. Te wskazówki pomogą ci.

 • 01 Rise Above the Fray: Radzenie sobie z trudnymi ludźmi w pracy

  Trudne osoby znajdują się w każdym miejscu pracy. Trudni ludzie przychodzą w każdej odmianie, jaką można sobie wyobrazić. Ale to, jak trudna jest dana osoba, zależy od wielu czynników, takich jak poczucie własnej wartości, pewność siebie, jak blisko trzeba z nim współpracować na co dzień i odwaga .

  Radzenie sobie z trudnymi ludźmi jest łatwiejsze, gdy dana osoba jest po prostu nieprzyjemna lub gdy zachowanie dotyka więcej niż jedną osobę. Możesz połączyć siły, aby zaadresować zachowanie lub poinformować kierownictwo, aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu pracownika, zanim przejdzie on w stan negatywny .

  Radzenie sobie z trudnymi ludźmi jest o wiele trudniejsze, jeśli dana osoba publicznie podważa twoją profesjonalną wiarygodność lub atakuje cię osobiście jak znęcającego się . Ale możesz to zrobić. Oto wskazówki, które Ci pomogą .

 • 02 Jak radzić sobie z bully w pracy

  Czy uważasz, że pracujesz z tyranem ? Robisz to, jeśli regularnie czujesz się onieśmielony, boisz się pracować w dowolnym miejscu w pobliżu konkretnego współpracownika i czujesz się zaniepokojony i zdenerwowany tym, że musisz iść do pracy. Jeśli krzyczysz, obrażasz i odkładasz, pracujesz z tyranem. Jeśli czułeś się psychicznie lub fizycznie zagrożony w pracy, pracujesz z tyranem.

  Czy masz współpracownika, który rozmawia przez ciebie na spotkaniach, który regularnie krytykuje twoje występy i kradnie kredyt za twoją pracę? Jeśli odpowiesz "tak" na te pytania, istnieje szansa, że ​​jesteś jednym z 54 milionów Amerykanów, których celem jest tyran w pracy . Dowiedz się więcej o tym, jak radzić sobie z trudnym tyranem w pracy.

 • 03 Jak radzić sobie z Negatywnym współpracownikiem

  Niektórzy współpracownicy tarzają się w swojej negatywności. Nie lubią swojej pracy i nie lubią pracować dla swojej firmy. Zawsze mają złych szefów, którzy są szarpnięciami, którzy zawsze traktują ich niesprawiedliwie. Firma zawsze kończy się niepowodzeniem, a jej klienci są bezwartościowi i wymagający.

  Znasz tych negatywnych współpracowników - każda organizacja ma kilka. Najlepiej radzić sobie z tymi negatywnymi współpracownikami, unikając ich obecności w pracy. Zakładając, że nie zawsze jest to możliwe, oto porady dotyczące trudnych, negatywnych współpracowników .

 • 04 Pokonaj swój strach przed konfrontacją i konfliktem

  Konfrontacja ze współpracownikami nigdy nie jest łatwa, ale często jest potrzebna, jeśli będziesz trzymać się swoich praw w pracy. Niezależnie od tego, czy konfrontacja dotyczy dzielenia się zasługami za wykonaną pracę, nawyki i podejścia współpracowników, które są irytujące lub niechlujne, celowe, nieodebrane terminy dostaw do klienta, czy też utrzymanie projektu na właściwej drodze, czasami trzeba zmierzyć się ze swoim współpracownikiem.

  Chociaż konfrontacja nie powinna być pierwszym krokiem, możesz stać się lepszym i wygodniejszym z koniecznym konfliktem. Te wskazówki pomogą Ci czuć się bardziej komfortowo, gdy będziesz musiał zmierzyć się ze współpracownikiem. Dowiedz się, jak radzenie sobie z trudnymi konfliktami w pracy jest łatwiejsze i bardziej pozytywne, gdy wykonasz te kroki .

 • 05 Graj dobrze z innymi: Rozwijaj efektywne relacje w pracy

  Możesz zniszczyć zarówno swoją pracę, jak i swoją karierę poprzez relacje, które rozwijasz ze współpracownikami w pracy. Twoje wykształcenie, doświadczenie lub tytuł nie mają znaczenia, jeśli nie potrafisz dobrze współpracować ze swoimi współpracownikami. Nie odniesiesz sukcesu w swojej karierze bez tworzenia pozytywnych związków w pracy.

  Skuteczne relacje z szefem i współpracownikami tworzą sukces i satysfakcję z pracy. Dowiedz się więcej o siedmiu skutecznych moszczach związanych z pracą. Walka z trudnymi ludźmi dzięki tym obowiązkom związanym z pracą .

 • 06 Jak utrzymywać trudną rozmowę

  Czy spotkałeś się z jednym z tych przykładów radzenia sobie z trudnymi ludźmi w pracy? Są tylko przykładami zachowań, które wołają o odpowiedzialne opinie od współpracownika lub szefa. Ale dla większości ludzi trudna rozmowa o drażliwym temacie jest wyzwaniem w pracy.

  Te kroki ułatwią prowadzenie trudnych rozmów, gdy ludzie potrzebują profesjonalnych informacji zwrotnych dostarczanych profesjonalnie. Prowadzenie trudnej rozmowy może przynieść pozytywne rezultaty. Oto jak je osiągnąć.

 • 07 Jak rozwiązywać irytujące nawyki i problemy pracowników

  Czy współpracowałeś ze współpracownikiem, który miał irytujące nawyki, takie jak głośne żucie gumy lub codzienne zgłaszanie osobistych problemów do biura? Co powiesz na współpracownika, który miał problemy z higieną osobistą lub wydzielał zapach alkoholu i kawy w pracy. Wiesz, jakie możliwości w zakresie tego rodzaju problemów behawioralnych i osobistych mogą pojawić się w miejscu pracy.

  Jeśli chcesz osiągnąć szczęście w pracy, musisz rozwiązać te problemy . Czy potrzebujesz pomocy i pomysłów na temat prowadzenia trudnej rozmowy? Oto, w jaki sposób możesz odważnie zwracać się do współpracowników, którzy mają irytujące nawyki i problemy destrukcyjne w miejscu pracy.

 • 08 Radzenie sobie z trudnymi bossami

  Nic nie jest bardziej niszczycielskie w miejscu pracy niż trudni bossowie . Każdy pracownik ma szefów, którzy zapewniają kierunek w trakcie kariery zawodowej. Mam nadzieję, że większość twoich szefów jest kompetentna, uprzejma i godna zaufania i szacunku. Odgrywają tak znaczącą rolę w stosunku do pracowników, którzy się do nich zgłoszą. Szefowie mogą zrobić lub złamać dzień pracownika.

  Niestety, zbyt często pracownicy mają trudnych szefów, którzy mają negatywny wpływ na ich chęć angażowania się i wkładu w miejscu pracy. Dowiedz się, w jaki sposób radzenie sobie z trudnymi bossami jest umiejętnością, którą możesz rozwinąć.

 • 09 Team Building With Coworkers

  Chcesz być dobrze znany i lubiany przez ludzi, których firma uważa za supergwiazdy , sojuszników, którzy mają władzę i będą dla ciebie mówić. (W rzeczywistości możesz osiągnąć bezpieczeństwo pracy, jeśli Twoja organizacja jest postrzegana jako supergwiazda.)

  Budowanie sojuszy w pracy to inteligentne, skuteczne zachowanie, gdy chcesz rozwijać pozytywne relacje ze współpracownikami. Sojusze mają także kluczowe znaczenie dla radzenia sobie z trudnymi lub destrukcyjnymi zachowaniami współpracowników w miejscu pracy.

 • 10 Jak zarządzać plotkami

  Plotki szerzą się w większości miejsc pracy. Często wydaje się, że ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż plotkowanie o sobie nawzajem. Plotkują o swoich współpracownikach, menedżerach i szansach na sukces firmy. Często biorą częściowo fakt prawdy i dmuchają wszystko nieproporcjonalnie do jej znaczenia lub zamierzonego znaczenia.

  Radzenie sobie w trudnych sytuacjach związanych z plotkami ma miejsce w każdym miejscu pracy. Dowiedz się, jak radzenie sobie z trudnymi plotkami jest obowiązkiem i obowiązkiem. Możesz zniszczyć destrukcyjne plotki z miejsca pracy.