Jak utrzymywać trudną rozmowę z pracownikiem

Wykonaj 7 kroków, aby utrzymywać trudną rozmowę z pracownikiem

Jeśli zarządzasz ludźmi, pracujesz w dziale kadr lub dbasz o swoich przyjaciół w pracy, szanse są dobre, że pewnego dnia będziesz musiał przeprowadzić trudną rozmowę.

Ludzie ubierają się nieodpowiednio i nieprofesjonalnie w pracy. Higiena osobista jest czasami nie do zaakceptowania. Zalotne zachowanie może prowadzić do problemu molestowania seksualnego . Brudne biurko nie jest oznaką zorganizowanego umysłu. Niezwrócone puszki popu pobierają mrówki.

Wulgarny język jest nieprofesjonalny. Odsłonięcie łupania należy do klubu, na imprezę lub na plażę. Pozostawienie brudnych naczyń innym osobom do mycia jest niegrzeczne.

Czy spotkałeś się z którymś z tych przykładów? To tylko przykłady zachowań, które wymagają odpowiedzialnej reakcji. Te kroki pomogą Ci prowadzić trudne rozmowy, gdy ludzie potrzebują profesjonalnych informacji zwrotnych.

Kroki w celu zapewnienia informacji zwrotnej w trudnej rozmowie

Możesz skutecznie realizować trudne rozmowy. Ćwicz i te kroki pomogą ci zbudować twój poziom komfortu, by podtrzymywać trudne rozmowy. W końcu trudna rozmowa może odróżnić sukces lub porażkę od wartościowego pracownika.

Dbaj o to, aby utrzymać trudną rozmowę.

Katalog porad - więcej informacji na temat komunikacji interpersonalnej - trudne rozmowy