Rzeczy do rozważenia przy podejmowaniu decyzji o dołączeniu do marynarki

Zapoznaj się z wdrożeniami zanim dołączysz do floty

Aviation Boatswain's Mate (handling) 3-cia klasa Nicholas Beyer po raz pierwszy trzyma swojego 4-miesięcznego syna podczas uroczystości powrotu do domu dla załogi lotniskowca klasy Nimitz USS Harry S. Truman (CVN 75) i zaokrętował skrzydło Carrier Air ( CVW) 3 w Naval Station Norfolk. Beyer i kilku innych nowych ojców byli jednymi z pierwszych, którzy mogli opuścić statek, aby spotkać się i zatrzymać dzieci, których urodzenia zmusiły do ​​opuszczenia ze względu na rozmieszczenie. Prawie 7,500 marynarzy powróciło do swoich portów macierzystych z zaplanowanego rozmieszczenia z Harris S. Truman Carrier Strike Group (CSG) wspierających operacje bezpieczeństwa morskiego w obszarach odpowiedzialności 5 i 6 Floty. Zdjęcie US Navy autorstwa Mass Communication Specialist 2 Class Kristopher S. Wilson (Wydany) 080604-N-5345W-303.

Biorąc pod uwagę zawód marynarki wojennej nie powinien przychodzić lekkomyślnie (lub jakakolwiek służba w tej sprawie), szczególnie jeśli nie czujesz się komfortowo z okrętami oceanicznymi (statkami i łodziami podwodnymi). Zdecydowana większość zastosowań marynarki wojennej odbywa się na morzu na okrętach podwodnych i okręty podwodne, chociaż istnieje wiele wdrożeń od 9-11, które pozwalają personelowi marynarki wojennej na rozmieszczanie w różnych portach i bazach na całym świecie oraz w strefach walki wypełniających wspólne kęsy wojskowe.

Bez względu na to, co kilka lat spodziewają się spędzić na morzu pół roku lub więcej.

Gdzie jesteś ustawiony

W zależności od miejsca, w którym przebywasz, zazwyczaj określasz lokalizacje, które będziesz rozmieszczać. Na przykład okręty i okręty podwodne stacjonujące w Norfolk VA rozmieszczą się na całym Oceanie Atlantyckim, Morzu Śródziemnym, a także na całym wybrzeżu Afryki i w Zatoce Perskiej (w zależności od regionów najbardziej zawirowanych). Statki stacjonujące na zachodnim wybrzeżu będą rozmieszczać na całym Pacyfiku, odwiedzając amerykańskie porty w Japonii, Korei Południowej i na Hawajach. W związku z ostatnimi konfliktami statki z Zachodniego Wybrzeża, Pearl Harbor i Japonii również popłyną na Bliski Wschód i do Zatoki Perskiej.

Jeśli stacjonujesz jako część komend skrzydła lotniczego, ty też będziesz wdrażać na większych statkach, ale będziesz miał możliwość wykonywania konserwacji i codziennej pracy w bazie lotniczej marynarki wojennej, takiej jak Oceana w Virginia Beach (poza Norfolk VA), North Island w Coronado CA, poza stacją marynarki wojennej w San Diego.Większe statki (takie jak lotniskowce) to małe miasta, na których znajduje się ponad 5000 marynarzy. Są one zawsze rozmieszczane na obszarach, na których zagrożone są interesy Stanów Zjednoczonych, więc zazwyczaj nie ma czasu na wizyty w portach - choć niektóre są. Na lotniskowcu lub jakimkolwiek statku, praktycznie każda praca w marynarce sprawia, że ​​maszyna działa jak ruchome miasto.

Na pokładzie są kucharze. Na pokładzie jest personel medyczny. Na pokładzie znajdują się specjaliści od komunikacji i informatyki . Na pokładzie są urzędnicy finansowi, administracyjni i prawni. Na pokładzie jest prawie każda pojedyncza marynarka wojenna. Jeśli dołączysz do marynarki wojennej, spędzisz trochę czasu na morzu. Nie da się tego obejść. Oczywiście niektóre oceny (zadania) spędzają więcej czasu na morzu niż inne. Przykładami mogą być: załoga samolotu i samolotu, technicy sonaru, koledzy z łodzi i inne. Możesz zobaczyć artykuł, Życie na pokładzie statku marynarki wojennej .

Operacje specjalne operacji

W Marynarce Wojennej jest bardzo mała grupa ludzi, którzy często wystrzeliwują, ale niekoniecznie na statkach. Być może przylecieli do regionu i szybkiej liny lub spadochronu na statek, aby tymczasowo zatrzymać się w celu wykonania misji specjalnej, ale członkowie jednostki Navy SEAL i Navy EOD mają tendencję do rozmieszczania na nowo rozmieszczonych baz na całym świecie, gdzie i kiedy potrzebne. Czasami te szybkie wdrożenia mogą trwać tylko kilka tygodni lub ich liczba wdrożona do przodu i status podróży w całym regionie wynoszą zazwyczaj 6-9 miesięcy. Cykle rozmieszczenia są podobne do tych na statkach i łodziach podwodnych, jednak członkowie społeczności specjalnej operacji nie pozostają zbyt długo na pokładzie statku lub łodzi podwodnej.

Odwiedzając statek lub okręt podwodny, będą latać, prowadzić swoje zodiaki, minipodławy lub pływać na lądzie w zależności od misji.

Czas na statku lub łodzi podwodnej

Większość marynarzy jest przydzielana statkom lub okrętom podwodnym na okresy trzyletnie, po czym następuje trzyletnie pełnienie służby na lądzie. Nie oznacza to, że zostaną rozmieszczone na morzu przez całe trzy lata, kiedy zostaną przydzieleni do statku lub łodzi podwodnej. Statki i okręty podwodne również spędzają znaczną ilość czasu w porcie macierzystym, aby regularnie konserwować maszynę i załogę. Większość statków stosuje się do zadań morskich przez wiele miesięcy (zwykle przez sześć miesięcy, ale do dziewięciu miesięcy). Następnie wracają do portu macierzystego przez cztery lub pięć miesięcy (w tym czasie będzie kilka rejsów tygodniowych lub tygodniowych w celach szkoleniowych). Wspaniałą rzeczą w powrocie do domu jest fakt, że zawsze będziesz w pobliżu nadmorskiego miasteczka.

Jest to coś innego do rozważenia przy podejmowaniu decyzji o dołączeniu do Marynarki Wojennej.

To, że jesteś na służbie na lądzie, nie oznacza, że ​​nie dostaniesz pracy ani nie wyruszysz do innych baz na całym świecie. Marynarka będzie wymagać zarówno wolontariuszy, jak i nie-wolontariuszy (około 10 000 marynarzy rocznie), aby wykonywać indywidualne obowiązki Augmentee . Te wybrane prace poza normalną pracą marynarki wojennej są rozmieszczone w Iraku i Afganistanie (zwykle na 12 miesięcy), aby wspierać Armię i Korpus Piechoty Morskiej w misjach bojowych i patrolach.

Chcesz przeczytać więcej o zaletach i wadach wyboru marynarki wojennej?

Zainteresowany zaletami i wadami innych oddziałów wojskowych?