Fakty o jakości życia, które należy rozważyć przed dołączeniem do marynarki

Kwartały mieszkalne i płace są wśród zagadnień związanych z jakością życia, o których warto pomyśleć

Większość nowych rekrutów niekoniecznie myśli o swoich mieszkaniach lub korzyściach medycznych przy podejmowaniu decyzji, do której oddziału wojskowego się przyłączą . Aby być pewnym, najlepszym sposobem na podjęcie decyzji, która gałąź usługi jest dla Ciebie najlepsza, jest dobre wyczucie, jakie są twoje umiejętności i zainteresowania zawodowe, i wybór w oparciu o dostępne możliwości. Test baterii zawodowej Aptitude Armed Services ( ASVAB ) pomoże ustalić najlepsze dopasowanie każdego nowego rekruta.

Ale jeśli nadal jesteś rozdarty między dwiema lub więcej różnymi gałęziami wojska, możesz spojrzeć na kwestie jakości życia, takie jak mieszkanie, płace i świadczenia medyczne. Należy pamiętać, że wiele z tych czynników podlega ograniczeniom budżetowym i zależy od tempa toczących się wojen lub misji.

Dlaczego warto wybrać Navy ? Oto kilka rzeczy do rozważenia.

Granatowa obudowa i koszary

W amerykańskiej marynarce wojennej najczęstszą skargą nowych rekrutów wydaje się być stan koszar na jego bazie.

Marynarka starała się rozwiązać ten problem w ostatnich latach, ale warto pamiętać, że jeszcze nie tak dawno temu wszyscy młodsi marynarze, którzy zaciągnęli się do pracy, którzy zostali przydzieleni do statku, mieszkali na statku nawet wtedy, gdy statek ten znajdował się w porcie macierzystym przez wiele miesięcy. czas.

Oznaczało to, że młodszy marynarz, który nie ma marynarza, miałby do swojej dyspozycji stojak (łóżko) o powierzchni kilkudziesięciu stóp kwadratowych i niewiele więcej.

I w większości przypadków marynarze musieli dzielić mieszkanie (a nie ich szafę) z współlokatorem.

Aby temu zaradzić, marynarka wojenna zbudowała mniejsze bazy do cumowania na wielu bazach, zmniejszając liczbę młodych marynarzy, którzy żyją na statkach.

Życie w bazie lub poza nią w marynarce wojennej

Kiedy nie jest na morzu, marynarka wojenna ma dość dobry program jakości życia, który obejmuje zakwaterowanie dla rodziny, zakupy i usługi na miejscu oraz rekreację.

Ich system wymiany (zakupy) jest uważany przez wielu wojskowych za najlepszy ze służb.

Podobnie jak inne służby, marynarka wojenna przebudowała większość istniejącego mieszkania na bazie rodziny na tak zwane wojskowe budynki sprywatyzowane. Zgodnie z tą koncepcją firmy cywilne są zachęcane do budowy, utrzymywania i zarządzania kompleksami mieszkaniowymi wyłącznie wojskowymi na bazach wojskowych i w ich pobliżu. W większości baz żonatym marynarzom można wybrać mieszkanie w domu rodzinnym lub mieszkanie w wybranym przez siebie miejscu z miesięcznym dodatkiem mieszkaniowym .

Żeglarze, którzy są uprawnieni do życia poza bazą na koszt rządowy i ci, którzy mieszkają w domach rodzinnych otrzymują miesięczny dodatek do żywności. Ci, którzy mieszkają w barakach / akademikach zazwyczaj nie otrzymują tego dodatku, ale jedzą posiłki za darmo w lokalach gastronomicznych na parterze.

Opieka zdrowotna i płatność w marynarce wojennej

Podobnie jak wszystkie oddziały armii amerykańskiej, marynarze w marynarce wojennej kwalifikują się do kompleksowego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia na życie.

Skala płac dla personelu zatrudnionego w marynarce wojennej, tak jak we wszystkich gałęziach wojska, zależy od stopnia marynarza, lub jak to się nazywa w marynarce wojennej, stawki marynarza, a także lat służby. Żeglarze mogą być promowani w oparciu o wyniki, a zaciągnięci marynarze muszą uzyskać wzrost stawki.

Większość marynarzy może spodziewać się przejścia z E-1, która jest najniższą stawką, do E-2 po dziewięciu miesiącach i od E-2 do E-3 po kolejnych dziewięciu miesiącach. Promocja od E-3 do E-4 prawdopodobnie nastąpi po kolejnych sześciu miesiącach.