Rodzaje aplikacji na smartfony Wszystkie modele powinny być pobierane

Prawdopodobnie masz już w telefonie kilka aplikacji do robienia różnych rzeczy. Czy wiesz jednak, że istnieje kilka aplikacji, które są totalnymi zmieniaczami gier, które przydadzą się w przypadku modeli w różnych sytuacjach? Od zachowania zdrowia po dotarcie do pracy na czas, tutaj powinny pobrać się cztery aplikacje na smartfony!

Aplikacja Mapy

Jeśli jesteś odpowiedzialny za przygotowanie się do pracy modelarskiej, ważne jest, abyś był na czas, ponieważ terminowość jest doskonałym wskaźnikiem profesjonalizmu.

Spóźnianie się do pracy, ponieważ miałeś trudności ze znalezieniem go, nie jest dopuszczalnym usprawiedliwieniem. Z tego powodu powinieneś mieć niezawodną aplikację na telefonie, która przekieruje Cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz także pobrać aplikacje map, które aktualizują ci bieżące raporty o ruchu i informacje o budowie dróg, dzięki czemu możesz uwzględnić dodatkowy czas, który możesz potrzebować, aby się tam dostać. Jeśli to możliwe, zwiad się o miejscu zrobienia zdjęcia w przeddzień pracy, abyś już wiedział, jak się tam dostać. Pomoże to złagodzić obawy przed dotarciem na czas i zagwarantuje, że pojawi się na czas i nie zagrozi żadnym przyszłym szansom.

Aplikacja organizatora

Niektórzy ludzie zapisują wszystkie swoje zobowiązania w papierowym terminarzu, ale coraz więcej osób decyduje się na elektroniczne zapisywanie ich harmonogramów. Zaletą tego jest mniejsze prawdopodobieństwo utraty dostępu do kalendarza. Nawet jeśli zgubisz telefon, harmonogram może być zsynchronizowany z innymi urządzeniami, więc nie zastanawiasz się, gdzie i kiedy powinien.

W modelach z napiętymi grafikami i wieloma miejscami do zapamiętania, utrzymywanie porządku organizacyjnego za pomocą elektronicznego harmonogramu może być różnicą pomiędzy udaną karierą modelki a brakiem doskonałej pracy.

Aplikacja pomiarowa

Ważne jest, aby modele zachowywały dokładną rejestrację swoich pomiarów, ponieważ będziesz musiał je dostarczyć, gdy będziesz ubiegał się o pracę, a agenci będą wyświetlać tak wiele modeli dziennie, że nie będą mogli wyjść z siebie, aby wytropić model do swoich pomiarów.

Istnieją aplikacje, które pomagają szybko konwertować jednostki miary, a także pomagają przechowywać i szybko aktualizować pomiary, kiedy ich potrzebujesz. Możliwość szybkiej zamiany pomiarów z Imperial (dla amerykańskich agencji modelowych i klientów) na Metric (dla europejskich agencji i klientów) jest bardzo przydatna podczas pracy w dynamicznym przemyśle modelarskim. Korzystanie z jednej z tych aplikacji pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii następnym razem, gdy będziesz potrzebować pomiarów do wykonania następnego zadania modelowania.

Aplikacja Nutrition and Fitness

Zajęty modele są zawsze w ruchu i muszą nadążać za szybkim harmonogramem i być na nogach przez długi czas. Jeśli model nie ma dobrego zdrowia fizycznego, może spowolnić go w pracy i utrudnić im wiele rzeczy. Na szczęście, łatwiej jest zachować równowagę dzięki temu, że dzięki aplikacjom treningowym masz w zasięgu ręki podręczniki do ćwiczeń i żywienia. Możesz znaleźć aplikacje fitness wszystkich odmian i dla każdego poziomu fitness. Istnieją również treningi stworzone specjalnie dla zapracowanych osób, dzięki czemu nie będziesz musiał spędzać godzin dziennie na uzyskiwaniu kształtu, i możesz dopasować się do swoich treningów, gdzie tylko jest to możliwe. Jeśli jesteś modelką, która dużo podróżuje do pracy, możesz nawet znaleźć treningi dostosowane specjalnie do tego, by robić to w małych pomieszczeniach, takich jak pokoje hotelowe.