Travel 101: 9 Wskazówki dotyczące pakowania jak supermodelka

Modele ustawienia strumienia wiedzą, jak spakować światło szybkie i podróżne

Życie modelu nie jest stacjonarne. Różne studia, różne miasta, różne kraje - wybieranie w branży oznacza podróżowanie i dużo tego! Będziesz odbijał się od strzału, aby strzelać, od pasa startowego do pasa startowego , i będzie musiał być gotowy na odrzut w egzotyczne miejsce w każdej chwili. Brzmi wspaniale, ale wszystkie podróże mogą być stresujące, jeśli nie wiesz, jak się do tego przygotować.

Właśnie dlatego najlepsze modele opanowały sztukę pakowania. Mają talent do tego, aby wiedzieć dokładnie, jak i co zapakować (i tak samo ważne, czego nie pakować!) Na każdą okazję. Oto kilka zatwierdzonych przez model sposobów przygotowania bagażu do każdej podróży.

Wybierz odpowiednią walizkę

Po pierwsze: musisz wybrać odpowiedni bagaż do pracy. Jeśli wybierasz się na szybką sesję zdjęciową, nie przynoś walizki o rozmiarach przemysłowych. Będziesz wyglądać głupio i poczujesz się zmuszony do wypełnienia dodatkowej przestrzeni rzeczami, których nie potrzebujesz. Zamiast tego postaraj się trzymać przy sobie zwykłego bagażu podręcznego, dzięki któremu możesz pominąć karuzelę bagażową i swobodnie podróżować.

Jeśli wyjeżdżasz na dłuższy czas, potrzebujesz większego bagażu. Ciężkie walizki są świetne, ponieważ chronią wszystkie cenne przedmioty przed zgnieceniem i / lub zniszczeniem.

Rzuć swoje ubrania

Wrzucanie ubrań do wygodnych małych torebek to łatwy sposób na zaoszczędzenie miejsca w walizce i uporządkowanie wszystkiego.

Ta sztuczka pomaga również zapobiegać zmarszczkom!

Wskazówka: nieuniknione jest, że niektóre ubrania będą pomarszczone, niezależnie od tego, jak dobrze je zapakujesz. Ale nie martw się! Po gorącym prysznicu w swoim hotelu, po prostu powiesić pomarszczone ubrania w łazience i zamknąć drzwi, aby utrzymać parę w środku. Gorące, wilgotne powietrze sprawi, że znów będą gładkie!

Zaplanuj swoje stroje

Niemożliwe jest planowanie z wyprzedzeniem wszystkich okoliczności, z którymi możesz się spotkać podczas podróży, ale zdecydowanie pomaga to zaplanować dla tych, których jesteś absolutnie pewny. W ten sposób będziesz wiedział dokładnie, co zabrać ze sobą i możesz łatwo sprawdzić każdy element podczas pakowania. Możesz nawet znaleźć nowe sposoby mieszania i dopasowywania i nakładania się kilku kluczowych elementów, aby zmniejszyć masę.

Podstawy pakietu

Jeśli chodzi o pakowanie, kluczowa jest wszechstronność. Pamiętaj, aby spakować kilka podstawowych rzeczy, takich jak dżinsy, t-shirty i kurtkę, którą możesz nosić prawie ze wszystkim. Nie bój się też być bezlitosnym edytorem. Znasz stare powiedzenie: "Weź połowę ubrań i dwa razy więcej pieniędzy?" Cóż, to prawda i to prawdopodobnie najlepsza porada do pakowania, jaką kiedykolwiek otrzymasz.

Użyj worków oszczędzających przestrzeń

Te poręczne małe torby pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Po prostu napełnij je ubraniami i odkurz nadmiar powietrza, aby uzyskać niewielkie opakowanie. Gwarantuje się, że wiele marek będzie wodoszczelnych i wodoszczelnych, dlatego należy zabrać ze sobą dodatkowe torby na wypadek konieczności transportu mokrych lub brudnych ubrań.

Wybierz schemat kolorów

Im mniej kolorów zapakujesz, tym łatwiej będzie wybrać stroje na drodze. Wiele supermodelek trzyma się neutrali i dodaje kolorowy kolor jasną torbą lub unikalnym dodatkiem.

Spakuj dodatkową torbę

Nawet jeśli nie planujesz zakupów podczas pobytu za granicą, sprytnie jest spakować dodatkową torbę. Ponieważ hej, dzieje się zakupy. (A także dlatego, że taniej jest zapłacić za drugą sztukę bagażu, niż za nadmiernie ciężką).

Weź swoją własną poszewkę

Przywożenie własnych poszewek na poduszki hotelowe może sprawić, że poczujesz się jak w domu. Będziesz spać zdrowiej, wiedząc, że twoja skóra jest obok znanych tkanin, detergentów i zapachów. Zawsze możesz wziąć nowy, niedrogi zestaw, który możesz pozostawić po wyjściu.

Nie zapomnij okularów przeciwsłonecznych

Jaka jest pierwsza rzecz, jaką robi Miranda Kerr, kiedy wychodzi z samolotu? Wkłada okulary przeciwsłoneczne. Po pierwsze, często idzie prosto do pracy i nie chce robić makijażu oczu. Dwa okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że jesteś gotowa na wybieg, nawet jeśli przeszedłeś 12-godzinny lot.