Użyj Total Compensation Statement, aby zwiększyć korzyści uczestnictwa

Sposoby zwiększania świadczeń pracowniczych Używaj z ocenami całkowitych nagród

Całkowite odszkodowanie.

Większość pracowników jest ogólnie świadoma korzyści i wynagrodzenia, które oferuje pracodawca. Jednak niewielu może zdać sobie sprawę z pełnej inwestycji, jaką pracodawca zapewnia w swoim ogólnym dobrym samopoczuciu. To dlatego całkowita suma nagród może być tak potężna. Całkowite wynagrodzenie lub całkowite oświadczenie o odszkodowaniu określa wszystkie korzyści, które firma zapewnia w zorganizowany sposób, dając pełny obraz tego, co firma wnosi do pracowników.

Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie rekrutacji i utrzymania pracowników, a jednocześnie zachęcanie pracowników do udziału w prowadzeniu zdrowszego życia, oto kilka sposobów na maksymalne wykorzystanie oferowanych korzyści.

Stwórz oświadczenie Total Rewards, które mówi o potrzebach pracowników

Myśląc o całkowitej rekompensacie, spróbuj zrobić to z perspektywy pracowników. Zastanów się, jakie mogą być potrzeby, takie jak:

Ustaw strukturę do całkowitej deklaracji nagrody, która ma sens

Możesz zaoferować wiele korzyści dla pracowników, ale są one zróżnicowane i trudne do zrozumienia. Przejrzyj wszystkie swoje korzyści i pogrupuj je według kategorii, którą zrozumieją pracownicy. Na przykład możesz grupować wszystkie świadczenia związane ze zdrowiem razem, wszystkie korzyści finansowe razem, korzyści rodzinne i indywidualne razem oraz wszelkie dodatkowe korzyści, które firma oferuje razem.

Twoje całkowite oświadczenie o nagrodach odwołuje się do pracowników, którzy są na różnych etapach swojego życia.

Bądź przejrzysty z całkowitą rekompensatą

Twoje całkowite oświadczenie o wynagrodzeniu najlepiej służy twoim celom zwiększonego uczestnictwa, jeśli umieścisz rzeczy w jasnych dolarach i centach. Podział kosztów indywidualnych świadczeń według kosztów ponoszonych przez pracodawcę, kosztów pracowników, a następnie dodać trzecią warstwę, wskazując, jakie koszty nie będą wiązały się z korzyściami.

Jak to wygląda? Komunikuj wartość korzyści na podstawie danych o roszczeniach. Przykładem tego może być pracownik, który wykupił ubezpieczenie stomatologiczne, ale który nie skorzystał jeszcze z tego świadczenia - w związku z tym nie odniósł korzyści z oszczędności 1200 dolarów na standardową opiekę stomatologiczną w tym roku.

Oferuj specjalną zachętę do korzystania z przywilejów grupowych

Wiele razy pracownicy kupują swoje świadczenia bez zastanowienia się, kiedy i czy kiedykolwiek będą z nich korzystać. W rezultacie są to zmarnowane dolary. Postaraj się, aby zapewnić specjalną zachętę dla pracowników, którzy planują roczne fizyczne, dentystyczne sprzątanie i co najmniej jedną wycieczkę do dostawcy usług wellness w okolicy. Może to być zachęta bezgotówkowa, na przykład obniżenie składki w przyszłorocznym pokryciu. Możesz też zapewnić premię gotówkową za osiągnięcie każdego z tych celów. Dodaj te informacje do całkowitego podsumowania.

Promuj i promuj firmę przez cały rok

Kompletne zestawienie nagród nie jest po prostu dokumentem do wysłania raz w roku. Zamiast tego działa najlepiej, gdy jest częścią ogólnej strategii marketingowej promującej wartość programów świadczeń i wykorzystania przez cały rok. Upewnij się, że pracownicy wiedzą, jak i gdzie zdobyć kopię zaktualizowanego oświadczenia o całkowitym wynagrodzeniu, przejrzyj je na spotkaniach z pracownikami, aby zrozumieć, na co patrzą, i utwórz materiały marketingowe dotyczące tego tematu.

Relacje z plakatów i sukcesów pracowników dobrze sprawdzają się w tym zakresie, a firma, którą wręcza się w trakcie otwartych okresów rekrutacji, może być także zabawna.

Pamiętaj, że pracownicy muszą być stale edukowani na temat korzyści, do których się kwalifikują, a całkowite oświadczenie o wynagrodzeniu jest tylko częścią tego procesu. Posiadaj centralny punkt kontaktowy dla programów świadczeń pracowniczych i udostępniaj pełne zestawienia transakcji na żądanie.

Image Credit: Depositphotos