Dowiedz się, gdzie sprzedać swoje książki elektroniczne online

Przegląd sprzedawców detalicznych i hurtowników, którzy rozpowszechniają książki elektroniczne

Sprzedaż e-booków w twardej oprawie na Amazon.com. Amazon.com

Sprzedawcy eBooków to kanały sprzedaży, które wprowadzają Twój e-book do czytnika. Jeśli rozważasz samodzielne publikowanie ebooków dla zysku i zabawy, dystrybucja za pośrednictwem tych sprzedawców ma kluczowe znaczenie dla sukcesu sprzedaży Twojej książki.

Oczywiście, możesz być zaznajomiony z niektórymi z największych sprzedawców ebook, ale istnieje wiele różnych sprzedawców detalicznych i hurtowników na rynku.

Wszyscy sprzedawcy ebooków poniżej oferują cyfrowe książki do sprzedaży.

Niektóre (takie jak Barnes & Noble , Amazon i Kobo również mają usługi samodzielnego publikowania, zbudowane w celu bezproblemowej współpracy z ich działem dystrybucji, niektóre, takie jak Baker & Taylor lub Gardners, są hurtowniami książek, wprowadzając cyfrowe książki do określonego rynku.

Jeśli płacisz usługę polegającą na samodzielnym publikowaniu w celu przesłania cyfrowego do sprzedawcy e-booków, możesz sprawdzić, czy przesyłają pliki do co najmniej głównych graczy i sprawdzić niszowych księgarń, aby sprawdzić, czy pasują one do Twojego rynku docelowego. książka.

Jeśli korzystasz z platformy dla majsterkowiczów, takiej jak Smashwords i samodzielnie przesyłając książki, pamiętaj, że każdy z tych sprzedawców ebook może mieć inne parametry techniczne do przesyłania itp., A powinieneś sprawdzić osobno dla każdego ze swoich specyfikacji ebookowych .

Główni sprzedawcy e-booków


Po tym, jak Twój ebook jest już mocno osadzony w ebookach, następnym krokiem jest promocja książki, aby ludzie chcieli ją kupić.