Zostać pilotem marynarki wojennej

Przygotowanie do zostania pilotem marynarki wymaga gwiezdnej historii akademików, umiejętności przywódczych, lekkiej atletyki i wszystkich wyjątkowych cech, aby zostać przyjętym do programu pilotażowego marynarki wojennej. Po zaakceptowaniu rozpoczyna się intensywne szkolenie, które może trwać 1-2 lata, w zależności od wybranego pojazdu, do którego przystępuje młody student pilotażowy.

 • 01 Edukacja

  Wszyscy piloci są oficerami. Aby zostać oficerem w marynarce wojennej, musisz mieć wykształcenie wyższe. Zazwyczaj piloci są kawalerami nauki w dowolnej dziedzinie STEM, jednak nie jest to pełne wymaganie. Będziesz potrzebował co najmniej licencjata, zdobytego w cywilnym college'u lub na uniwersytecie lub z amerykańskiej Akademii Marynarki Wojennej w Annapolis, Md.
 • 02 Uruchomienie

  Szkoła pilotów marynarki wojennej.

  W marynarce wojennej najpierw otrzymasz stopień Chorążego. Jest na to kilka sposobów. Jedną z nich jest zapisanie się do programu szkolenia oficerów marynarki wojennej (ROTC) w college'u cywilnym, który pozwoli ci uczęszczać na zajęcia wojskowe i ćwiczenia oprócz regularnego programu nauczania w college'ach i wymaga, abyś w lecie zgłaszał się na rejsy dla kadetów.

  Jeśli masz już tytuł licencjata, możesz udać się do Oficerskiej Szkoły Kandydatów, intensywnego, 12-tygodniowego kursu wojskowego na studiach wojskowych na lotnisku Marynarki Wojennej w Pensacola, Fla. Zapoznasz się z podstawowymi zasadami i przepisami Marynarka Wojenna USA, dużo pływają w ramach intensywnego programu kondycyjnego i poznają podstawy napędu morskiego.

  US Naval Academy to trzecia - i najbardziej rygorystyczna - trasa. Tylko około 1300 niedoszłych oficerów (około 10 procent kandydatów) jest przyjmowanych każdego roku. Początkujący studenci zazwyczaj mają gwiezdne akademickie zapisy, historię przywództwa i często sportowe tło.

 • 03 Obywatelstwo i wiek

  Musisz być obywatelem Stanów Zjednoczonych. Jeśli nie jesteś jeszcze obywatelem, możesz ubiegać się o jego status, gdy tylko się do niego zgłosisz, bez względu na to, jak długo mieszkasz w USA.

  Istnieją przedziały wiekowe. Musisz mieć co najmniej 18 lat, gdy zaciągniesz się do marynarki i zostaniesz na stanowisku oficera przed ukończeniem 28 lat. Odstępy od wieku mogą być dostępne.

 • 04 Testowanie

  Navy Air - Helikoptery.

  Aby zostać lotnikiem marynarki wojennej, musisz zdać test testowy selekcji lotnictwa (ASTB), test, który nie zmienił się znacznie od czasu jego powstania podczas II wojny światowej. Składa się z pięciu podzbiorów czasowych: matematyki i słownictwa, rozumienia mechanicznego, lotnictwa i żeglarstwa, percepcji przestrzennej oraz badania oceniającego zainteresowanie lotnictwem. Około 10 000 kandydatów rocznie przystępuje do egzaminu.

 • 05 Kondycja fizyczna

  Granatowy pilot Dunk Test.

  Będziesz musiał wziąć baterię testów fizycznych, psychologicznych i podstawowych. Zrobisz lot fizyczny, aby udowodnić, że masz kwalifikacje medyczne do latania. Twoja wizja nie może być gorsza niż 20/40, możliwa do skorygowania do 20/20, aby zostać pilotem. Musisz również umieć pływać i wygodnie pod wodą, aby przejść podwodne testy. Nie można być kolorowym lub mieć problemów z percepcją głębi. Marynarka wojenna akceptuje jednak kandydatów, którzy mieli operację oka laserowego.

 • 06 Szkoła lotów

  Przygotowanie do walki.

  Jeśli nie posiadasz certyfikatu pilota rekreacyjnego lub prywatnego (lub wyższego) lub zakończyłeś samodzielny lot nawigacyjny w samolocie cywilnym, musisz przejść wstępne kontrole lotów. W ramach tego pokazu musisz odbyć 25 godzin szkolenia w certyfikowanej szkole lotniczej, wykonując co najmniej trzy samodzielne loty, w tym jeden na trasach międzynarodowych. Kiedy już to zrobisz, możesz zapisać się do programu Navy dla lotników, początkowo na Florydzie.

  Wstępna indoktrynacja lotnicza: Przez sześć tygodni będziesz studiować aerodynamikę, fizjologię lotnictwa, silniki i nawigację w klasie w Naval Air Station w Pensacola. Przejdziesz do treningu, który obejmuje naukę używania specjalnych urządzeń do radzenia sobie i przetrwania, jeśli katastrofa samolotu wpędzi Cię do wody.

  Szkolenie podstawowe: w Whiting Field na Florydzie, rozpoczniesz praktyczne szkolenie z T-34C, turbośmigłowym pomalowanym pomarańczem i bielą, który jest głównym trenerem marynarki wojennej. Pod koniec spędziłeś ponad 100 godzin w powietrzu w T-34 lub w symulatorze lotu, ucząc się latania w powietrzu, latania w formacji, akrobacji i podstawowych umiejętności lotu.

 • 07 Specjalizacja

  Granatowe Skrzydła Aviatora.

  Pod koniec szkolenia w locie podstawowym specjalizujesz się w konkretnym samolocie. Jeśli zostaniesz wybrany do latania helikopterów, pozostaniesz w Whiting przez sześć miesięcy szkolenia w Bell TH-57 Sea Ranger. Jeśli zdecydujesz się latać taktycznym samolotem odrzutowym, udasz się na stację Marynarki Wojennej w Kingsville w Teksasie lub do Meridian, Miss. Trening rozpoczyna się od szkoły naziemnej, w tym meteorologii i aerodynamiki. Następnie przejdziesz do gry T-45 jastrząb, aby odbyć praktyczne szkolenie. Jeśli masz przylecieć na czterosilnikowy samolot patrolowy P-3C Orion, będziesz trenować na T-44A lub TC-12B w Naval Air Station w Corpus Christi w Teksasie. Albo pojedziesz na stację Marynarki Wojennej w Kingsville w Teksasie, aby nauczyć się latać jednym z dwóch samolotów turbośmigłowych, które operują z lotniskowców: E-2C Hawkeye lub C-2A Greyhound. Rzeczywisty czas lotu jest różny w zależności od samolotu, ale w każdym przypadku wynosi ponad 100 godzin.