12 Praca w domu

 • 01 12 Kariera, w której możesz pracować w domu

  Każda pozycja - praca z domu lub nie - będzie płacić lepiej, jeśli masz doświadczenie. Aby znaleźć legalną pracę z domu, zacznij od miejsca, w którym masz doświadczenie, jeśli możesz.

 • 02 Home Call Center

  W miarę, jak coraz więcej firm przenosi się do odległych pracowników, liczba miejsc pracy w centrach telefonicznych wzrasta. Często doświadczenie w biurze call center lub nawet w sprzedaży detalicznej wystarcza, aby wylądować w domu na telefon.

  Aby rozpocząć tę drogę, najpierw zapoznaj się z stawkami wynagrodzenia i kwalifikacjami w wirtualnych zadaniach call center . Jeśli mówisz więcej niż jednym językiem, rozważ otrzymanie dwujęzycznego zadania call center , które zwykle wymaga dodatkowych korzyści ze względu na niezbędną wiedzę.

 • 03 Pisanie Freelance

  Pisanie to niezwykle wszechstronny zawód. Praca z zadaniami do pisania w domu to przestrzeń od freelancingu do czasopism konsumenckich po blogowanie w Internecie do prac redagujących crowdsourcing. Zazwyczaj pisarze i redaktorzy pracujący z domu pracują jako freelancerzy. Jednak niektóre legalne firmy zatrudniają pracowników pracujących w sektorze telekomunikacji do pisania prac, więc jeśli pracujesz już jako pisarz, pierwszym krokiem może być przekonanie szefa, aby pozwolił ci na telepracę .

  Możesz również rozważyć możliwość zostania freelancerem i szukania pracy w domu oraz pisania i edycji .

 • 04 Transkrypcja z domu

  Zazwyczaj doświadczenie transkrypcji wymaga zdobycia wyższej pracy jako maszynistka domowa. Domowe zlecenia transkrypcyjne są nastawione na tych, którzy mają choć trochę doświadczenia. Obejmują transkrypcję ogólną, korporacyjną, finansową i prawną.

  Zawsze uważaj, aby sprawdzić, czy jakakolwiek okazja jest prawdziwa, wiedząc, jak wygląda prawdziwa praca związana z transkrypcją w domu .

 • 05 Online Data Entry

  Jeśli chodzi o wprowadzanie danych , legalne firmy prawie wszystkie zatrudniają niezależnych wykonawców. Zadania wprowadzania danych są często przynętą w przypadku oszustw związanych z pracą z domu, dlatego należy dokładnie sprawdzić te zadania wprowadzania danych i nie płacić za zestawy lub oprogramowanie.

 • 06 Praca ubezpieczeniowa

  Ubezpieczenia to branża, która zatrudnia wielu telepracowników, a praca z domu w branży ubezpieczeniowej jest dość zróżnicowana, począwszy od underwriterów i rzeczoznawców, aż po menedżerów i agentów ubezpieczeniowych, a także stanowiska w IT i zarządzanie projektem. Podczas gdy wiele firm ubezpieczeniowych zatrudnia te stanowiska bezpośrednio jako miejsca pracy w domu, inne mogą oferować elastyczne opcje dla obecnych pracowników lub pracy w niepełnym wymiarze godzin.

 • 07 Home-Based Medical Jobs

  Chociaż większość prac medycznych nie może być zdalnie sterowana, istnieje zadziwiająca liczba prac medycznych, które można wykonać z domu.

 • 08 Nauczanie online

  Szeroka gama dostępnych obecnie zajęć dydaktycznych online wymaga szerokiego zakresu kwalifikacji kandydatów - od bardzo doświadczonych nauczycieli z tytułem magistra i certyfikatem nauczania po studentów z talentem do korepetycji .

 • 09 Ocena wyszukiwania

  Eksperci ds. Wyszukiwarek pracują online jako niezależni wykonawcy, udzielając informacji zwrotnych, czy wyniki wyszukiwania są kompletne, dokładne i aktualne. Sprawdzają obecność spamu, a wyniki są trafne.

  Aby to zrobić, ewaluator wyszukiwarki musi znać język i kulturę lokalnego użytkownika wyszukiwarki. Zazwyczaj te pozycje są dwujęzyczne, ale są pewne możliwości dla osób oceniających tylko w języku angielskim.

 • 10 tłumaczeń i zadań językowych

  Jeśli jesteś dwujęzyczny, otwiera to wiele możliwości legalnej pracy z domu, takich jak dwujęzyczne centra telefoniczne , ocena wyszukiwarek, zadania tłumaczeniowe , nauczanie online i inne. Wiele zleceń tłumaczeń wykonują freelancerzy, ale niektóre firmy zatrudniają tłumaczy domowych jako pracowników. W przypadku różnych zadań językowych, zobacz tę listę dwujęzycznych zadań w miejscu pracy .

 • 11 Praca finansowa, księgowa i księgowa

  Uzasadnione prace z miejsca pracy dla księgowych i specjalistów finansowych zajmują całą gamę stanowisk od CPA do księgowości do brokerów kredytów hipotecznych. Pamiętaj, że twoja płaca powinna korelować z twoimi doświadczeniami, więc jeśli jesteś nowicjuszem w terenie, uważaj na wszystko, co obiecuje duże zyski, to prawdopodobnie oszustwo.

 • 12 Sztuka i rękodzieło

  Wiele legalnych prac artystycznych związanych z pracą z domu znajdziesz w Internecie dla początkujących - sposoby na zdobycie dodatkowej gotówki, zbudowanie portfolio lub wyostrzenie umiejętności. Jeśli to jest to, czym jesteś zainteresowany, praca artystyczna w miejscu pracy może być dla Ciebie. Alternatywnie, inną drogą, aby rozważyć rozpoczęcie własnej działalności rzemieślniczej.

 • 13 Projektowanie stron internetowych / Marketing internetowy

  Wraz z rozwojem mediów społecznościowych pojawiła się zupełnie nowa kategoria zawodów dla specjalistów od marketingu internetowego. W dzisiejszych czasach, oprócz potrzeb tych, którzy mają doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, PR, SEO i podmioty stowarzyszone jest potrzebna dla tych, którzy mogą skutecznie korzystać z mediów społecznościowych.