Navy Job: operator sprzętu (EO)

Marynarze obsługują i obsługują ciężki sprzęt

US Navy / Mass Communication Specialist 1 klasa Brian A. Goyaky / Released

Sprzęt Operatorzy w marynarce wojennej obsługują ciężki sprzęt transportowy i budowlany, w tym ciężarówki, buldożery, koparki, równiarki, wózki widłowe, dźwigi i sprzęt do asfaltu. Są jak brygadziści marynarki wojennej z obowiązkami podobnymi do robotników w kamieniołomach lub na placach budowy.

Obowiązki dla operatorów sprzętu marynarki wojennej

Ci marynarze prowadzą szeroką gamę ciężkiego, samobieżnego sprzętu budowlanego do projektów obejmujących wszystko, od budowy, budowy jezdni i konstrukcji pirsów po stopniowanie i wykopy.

Obejmuje to przeprowadzanie przeglądów i kontroli bezpieczeństwa oraz oczywiście przygotowywanie raportów.

Operatorzy sprzętu marynarki wojennej (EO) mogą również pełnić rolę członków załogi dźwigu, aby montować zespoły kablowe i zmieniać przystawki do różnych operacji podnoszenia i wbijania pali, używania i obsługi urządzeń do kruszenia skał i wiertnictwa, czytania i interpretowania projektów oraz wykonywania czynności jako miotacze do projektów budowlanych.

EO mają prawie gwarancję pracy w różnych warunkach, niezależnie i jako członkowie dużego zespołu. Ich wiele różnych obowiązków może być wykonywanych w klimatach od tropikalnych po arktyczne. Spodziewaj się spędzić znaczną ilość czasu na świeżym powietrzu, jeśli zdecydujesz się zaciągnąć do tej pracy.

Szkolenie dla operatorów sprzętu marynarki wojennej

Po ukończeniu podstawowego szkolenia podstawowego (boot camp) w Recruit Training Command w Great Lakes, Illinois, marynarze ci uczęszczają do 92 dni szkoły technicznej (znanej w marynarce wojennej jako szkoła A) w Fort Leonard Wood w Missouri.

Podczas nauki w szkole będą uczyć się niezbędnych procedur i protokołów do obsługi i obsługi ciężkiego sprzętu Marynarki Wojennej oraz uzyskać pozwolenia, których potrzebują, aby bezpiecznie obsługiwać sprzęt w terenie.

Kwalifikuje się jako operator sprzętu marynarki wojennej

Aby kwalifikować się do tej oceny (gdy marynarka nazywa swoje miejsca pracy), potrzebny jest łączny wynik co najmniej 140 na podstawie rozumowania arytmetycznego (AR), mechanicznego zrozumienia (MC) oraz segmentów informacji automatycznych i informacji o sklepie (AS) Testy Baterii Aptitude Armed Services (ASVAB).

Do oceny tej nie jest wymagane posiadanie upoważnienia Departamentu Obrony, ponieważ nie jest obsługiwanych wiele poufnych informacji. Ale niesie ona 60-miesięczne zobowiązanie do zaciągania się, więc powinieneś być przygotowany na to znaczące zobowiązanie.

Dodatkowo, żeglarze potrzebują normalnego postrzegania kolorów, aby zakwalifikować się do tej oceny, co oznacza, że ​​nie możesz być ślepy na kolory. Będziesz potrzebować ważnego prawa jazdy i zapisu jazdy bez przestępstw DUI i poważnych wypadków.

Możliwości awansu i rozwój kariery, podobnie jak wszystkie marynarki wojennej i amerykańskie zadania wojskowe, są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady stanowisk. Personel marynarki wojennej w niezamortyzowanych rankingach ma większe możliwości awansu niż te w rankingach nadrzędnych.

Obroty morza / brzegu dla operatorów urządzeń

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Zawody cywilne podobne do operatorów sprzętu marynarki wojennej

Będziesz kwalifikował się do różnych cywilnych miejsc pracy na budowach oraz do każdej firmy lub agencji, która używa ciężkiego sprzętu w codziennej działalności.