Nuclear Trained Electronics Technician (ETN)

Navy Enlisted Ocena (Job) Opis

Obserwatorzy czekają na swoją kolej na lunch, który serwowany jest w Galley. Oficjalne zdjęcie marynarki wojennej

Nuklearny technik elektroniczny dla "Nuke ET" musi kwalifikować się i zaciągnąć do programu Nuclear Field, aby dołączyć do tego zaawansowanego technicznie zawodu.

Wyszkoleni technicy jądrowi wykonują obowiązki w jądrowych jednostkach napędowych obsługujących systemy kontroli reaktorów, napędu i wytwarzania energii. Charakter pracy NF stymuluje psychikę i oferuje rozwój kariery. NF daje możliwość ścisłej współpracy ze specjalistami w dziedzinie jądrowej, technologii i inżynierii.

Wyszkoleni technicy jądrowi operują układami sterowania reaktorem, napędem i wytwarzaniem energii w jądrowych instalacjach napędowych. Nuclear Trained Electronics Technician - Ocena Nuke ET Szkoła ma 6 miesięcy. Wyszkoleni technicy jądrowi operują układami sterowania reaktorem, napędem i wytwarzaniem energii w jądrowych instalacjach napędowych.

Środowisko pracy

Program Nuclear Field szkoli kadry dla atomowych okrętów podwodnych i okrętowych okrętów podwodnych. Nie można składać obietnic dotyczących rodzaju przydzielonego cła. MM może być zobowiązany do wykonania ciężkiej pracy fizycznej. Muszą być w stanie ściśle współpracować z innymi, aw niektórych przypadkach z ograniczonym nadzorem.

Informacja o A-School (Job School)

Wymagania dotyczące wymieniania okrętów podwodnych w ET

Ścieżka kariery Nuclear Training jest najbardziej wymagającym akademickim rankingiem w marynarce wojennej.

W rzeczywistości oferuje najwyższe premie specjalne nagrody i ponownej nominacji marynarki wojennej i wymaga intensywnego szkolenia przez kilka pierwszych lat służby dla rekrutów poszukujących ścieżki kariery Nuclear Training. Studenci na ścieżce kariery w dziedzinie energii jądrowej muszą być zmotywowani do samodzielnego rozpoczynania nauki z głębokim zrozumieniem zaawansowanej matematyki i nauk ścisłych.

ASVAB Score Requirement:

Inne wymagania

O pracy w Nuke ET i ciągłym szkoleniu

Gdy skończysz szkołę Nuke, przejdziesz do pierwszego dowództwa morskiego. Twoja główna praca to kwalifikacje. Będziesz kwalifikował się do pełnienia służby w elektrowni reaktorowej. Zbieranie informacji (rejestrowanie) i przekazywanie tych informacji do urzędnika odpowiedzialnego. Również komunikacja z oficerem odpowiedzialnym za elektrownię z ludźmi w zakładzie wykonującym swoją pracę będzie także ważną częścią twoich pierwszych obowiązków jako nowego człowieka na okręcie podwodnym lub statku o napędzie jądrowym.

Podczas pierwszej morskiej wycieczki będziesz kontynuował kwalifikacje i osiągniesz główne obowiązki Operatora Reaktora (RO) i Operatora Reaktora Zamknięcia (SRO). Proces ten może trwać od kilku miesięcy do roku lub dłużej, ale gdy już zdobędziesz kwalifikacje, możesz teraz testować lub naprawiać dowolny sprzęt związany z bezpieczeństwem reaktora.

Najlepszym sposobem na opisanie zadania Nuke ET jest, jeśli coś się zepsuje, nie można go zabrać do sklepu, aby naprawić. Nuke ET to sklep, kiedy wychodzisz na morze. Wiele Nuke ETs ma silną podstawę w dziedzinie inżynierii stosowanej przez lata edukacji i szkoleń, które łatwo ubiegać się o ukończenie studiów inżynierskich, gdy zdecydujesz się na studia po lub nawet w trakcie rekrutacji.

Promocja i wycieczki po morzu / wybrzeżu

Awans ( awans ) awans i rozwój kariery są bezpośrednio związane z poziomem obsady na poziomie obsady (np. Pracownicy o niskich ratingach mają większe możliwości awansu niż te z ratingów nadrzędnych).

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.