Jak znaleźć zastępczą pracę nauczyciela

Wspaniała praca w niepełnym wymiarze godzin, elastyczna dla rodziców, emerytów i innych osób poszukujących pracy w godzinach dziennych jest zastępczym nauczycielem lub nauczycielem. Wiele dzielnic nie wymaga certyfikatu dla zastępców, więc jeśli masz czteroletni dyplom, możesz ubiegać się o listę nauczycieli zastępczych.

Jak znaleźć zastępczą pracę nauczyciela

Z wykształceniem średnim lub średnim możesz kwalifikować się do zastępstwa na stanowisku asystenta lub asystenta nauczyciela.

Protokoły różnią się w zależności od stanu i powiatu, a nawet od dzielnic na niektórych obszarach.

Znajdź oferty pracy zastępczej nauczyciela

Możesz sprawdzić w głównym biurze w swojej dzielnicy szkolnej, sprawdzić stronę internetową lub sprawdzić na swojej stronie internetowej BOCES w hrabstwie warunki wstępne dotyczące stanowiska i sposobu składania wniosku.

Zwykle znajdziesz aplikację do wypełnienia online, a także inne papiery, które możesz przesłać. Może pojawić się pytanie na temat eseju, w którym będziesz miał możliwość przedstawienia cech i doświadczeń, które kwalifikujesz jako sub.

Przygotuj referencje

Będziesz potrzebował referencji chętnych do wypowiadania się w twoim imieniu, ponieważ możesz być pewny, że zostaną wezwani. Powinieneś również przesłać aktualne CV, koncentrując się na odpowiednich mocnych stronach. Większość dzielnic będzie wymagać odcisków palców i sprawdzenia tła, które będzie kosztować nominalną opłatę.

Wymagania szkoleniowe

Wiele osób ma również wymagania dotyczące szkoleń online lub personalnych, zajmując się dziećmi, znęcaniem się, materiałami niebezpiecznymi itp., Aby upewnić się, że jesteś przygotowany, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom.

Niektóre z tych seminariów mogą również wiązać się z opłatami.

Po otrzymaniu wszystkich materiałów prawdopodobnie skontaktują się Państwo z Państwem w sprawie kolejnych seminariów, do których będziecie musieli się przyłączyć, oraz tego, czy wniosek jest kompletny. Po ukończeniu wszystkich wymaganych szkoleń i dokładnym sprawdzeniu, twoje imię i nazwisko trafi na listę połączeń.

Jak wejść na listę połączeń

Często certyfikowani nauczyciele będą nazywać się pierwszymi, chyba że ktoś ma konkretną prośbę. Upewnij się, że wszyscy znajomi nauczyciele są świadomi, gdy twoje imię i nazwisko zostanie dodane do listy, ponieważ wiele dzielnic pozwala im zażądać konkretnych substytutów.

Praca jako sub jest świetną opcją dla wielu osób, ponieważ nie musisz przyjmować żadnych zadań, które nie pasują do Twojego harmonogramu. Jeśli masz chore dziecko, nie musisz dzwonić. Jeśli masz zaplanowane wakacje lub masz inną pracę w niepełnym wymiarze czasu, godziny mogą być dostosowane do Twoich potrzeb.