Moms w pracy w domu i opieka nad dziećmi

Lub, naprawdę, kiedy praca w domu może przejąć matkę bez opieki nad dzieckiem?

To, czy będziesz potrzebować opieki nad dzieckiem, czy nie, będzie zależało od wielu rzeczy, ale okoliczności, w których nie jest wymagana zewnętrzna opieka nad dzieckiem, są podobne do sytuacji, w których opieka nad dzieckiem w niepełnym wymiarze godzin może działać, zmieniając się tylko w zależności od stopnia. Na przykład, praca w niepełnym wymiarze czasu lub brak opieki nad dzieckiem może pracować dla ciebie, jeśli

Ale, szczerze mówiąc, zwykle wymaga kombinacji tych sytuacji, aby nie zapewnić opieki nad dzieckiem dla mamy pracującej w domu.

W niektórych przypadkach próba pracy w domu bez opieki nad dziećmi niekoniecznie jest mądra. W rzeczywistości, jeśli jesteś zatrudniony jako telepracownik (w przeciwieństwie do niezależnego kontrahenta lub właściciela firmy domowej), może to nie być dozwolone przez twojego pracodawcę, który w końcu płaci za twój czas.

Ale dla tych, którzy mają elastyczny harmonogram, można pracować w pełnym wymiarze godzin bez opieki nad dziećmi. Najbardziej oczywistym i prawdopodobnie najprostszym sposobem jest praca, gdy dzieci są w szkole, a następnie dokończenie pracy, gdy dzieci są zajęte w domu, zaangażowane w czynności lub śpią. (Ale nie zapominaj, zawsze jest lato!

Rodziny z dziećmi, które nie są jeszcze w szkole, mogą sobie poradzić bez opieki nad dzieckiem, jeśli jeden z małżonków nie pracuje lub pracuje w bardzo ograniczonym zakresie. Operatorzy opieki dziennej w domu są przykładami matek pracujących w domu z małymi dziećmi, które pracują w pełnym wymiarze godzin.

Należy pamiętać, że przepisy stanowe różnią się w zależności od wieku, w którym twoje dzieci wliczają się do dozwolonej liczby dzieci w domu opieki. Wykorzystując te pomysły do ​​bezpłatnej opieki nad dzieckiem, praca w domu mama może zbierać razem wystarczająco dużo wolnego czasu, aby wykonać pracę bez płacenia za opiekę nad dzieckiem. A może angażować dziecko w pracę .

Należy jednak pamiętać, że próby pracy bez opieki nad dziećmi mają swoje koszty. Potrafi nosić mamę w punkcie załamania, ponieważ ciągle stara się wykonywać wiele zadań jednocześnie , troszcząc się o dzieci i pracując w tym samym czasie. Może zmniejszyć dochód. Może to oznaczać mniej stymulujące środowisko dla dzieci. Więc mama musi zrównoważyć wszystkie te obawy, decydując, czy potrzebuje opieki nad dzieckiem.