5 Rezolucje noworoczne dla rodziców pracujących w domu

 • 01 5 Rezolucje noworoczne dla rodziców pracujących w domu

  Szczęśliwego Nowego Roku! To jest ten czas, kiedy zaczynamy od nowego slate, w którym piszemy wszystkie nasze dobre intencje. Ale pytanie brzmi: w jaki sposób trzymamy się rezolucji noworocznych? Oczywiście wymaga to dyscypliny, ale jej częścią jest po prostu znalezienie właściwej rozdzielczości. Przyjrzyjmy się więc 5 noworocznym rezolucjom dla rodziców, którzy pracują w domu i zobacz, czy są dla ciebie "odpowiednie" rozwiązania.

  Pierwsza rozdzielczość: Znajdź (nowe) zadanie

 • 02 Noworoczna rezolucja: znajdź pracę w domu

  Niezależnie od tego, czy pracujesz już w domu i szukasz nowej pracy, czy chciałbyś rozpocząć pracę w domu, nowy rok to dobry czas na rozpoczęcie pracy. Przykro mi jednak mówić, że znalezienie pracy w domu może być długim procesem.

  A jeśli nigdy wcześniej nie pracowałaś w domu, niekoniecznie zaczynasz od podania o pracę lub uruchomienia firmy domowej, ale na długo przedtem. Rozpoczęcie pracy w domu oznacza rzetelne spojrzenie na swoje umiejętności i styl życia. To oznacza rozważenie opieki nad dzieckiem i jeśli masz osobowość jako WAHM.

  Nie ma magicznych możliwości zarabiania pieniędzy, które każdy może zrobić bez względu na jej umiejętności. To są oszustwa związane z pracą w domu. Dzięki pracy online (jak w przypadku każdej innej pracy) im więcej masz doświadczenia, tym lepiej.

  Rozpocznij tę podróż od przeglądania tych zasobów "

  Następna Rezolucja: Zarób więcej pieniędzy

 • 03 Zarabiaj więcej pieniędzy z domu

  Czy nie wszyscy chcielibyśmy zarobić więcej pieniędzy? Ale oczywiście nic w życiu nie jest darmowe (i tak niewiele rzeczy jest łatwych). Aby zarobić więcej pieniędzy, musimy pracować ciężej - a przynajmniej pracować mądrzej.

  Jeśli Twoim celem jest zarobienie więcej pieniędzy, kluczem do utrzymania tej rozdzielczości będzie wypracowanie strategii i trzymanie się jej. Przerwij swój plan działania na małe, możliwe do zrealizowania cele, tj. Wyślij trzy wznowienia w tygodniu, skontaktuj się z dwoma potencjalnymi klientami tygodniowo itd.

  Ale jaki dokładnie będzie twój plan, zależy od twojej sytuacji. Jeśli chcesz rozpocząć pracę w domu lub masz ugruntowaną firmę, którą chcesz rozwinąć, Twój plan będzie inny, niż po prostu chcesz odebrać dodatkową gotówkę pracującą w domu. Ale nowa praca to jeden z najpewniejszych sposobów na zwiększenie twoich dochodów, więc zacznij przeglądać ten katalog zadań w miejscu pracy i zobacz, kto ma otwory, które pasują do twoich kwalifikacji.

  Następna rozdzielczość: Znajdź równowagę między pracą a życiem

 • 04 Znalezienie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

  W naszym świecie fantazji praca w domu oznacza odnalezienie mistycznej równowagi między pracą a życiem. W końcu nie ma dojazdów i tylu okazji do wielozadaniowości . Więc naturalnie wykorzystujemy cały ten dodatkowy czas mądrze, prawda?

  Cóż, jak każdy, kto pracował w domu, może ci powiedzieć, że życie może stracić równowagę, nawet gdy pracujesz w domu ... a może dlatego, że pracujesz w domu. Jedynym podziałem pracy i domu jest praca na granicach domowych, które wprowadzasz.

  Jest więc wiele pytań do rozważenia o sobie i swojej rodzinie, aby odnieść sukces w pracy w domu:

  • Czy masz osobowość pracy w domu mama? Spójrz prawdzie w oczy, jeśli potrzebujesz swojego szefa lub kogoś, kto szuka za plecami motywacji, praca w domu może nie być właściwa. Dowiedz się, jakie inne cechy osobowości potrzebuje WAHM.
  • Czy potrzebujesz opieki nad dziećmi? Wiek dzieci i rodzaj pracy mogą pomóc w podjęciu decyzji. Poza tym wasza tolerancja dla rozrywek będzie odgrywać ważną rolę.
  • Jakie będą twoje godziny pracy? Praca za każdym razem, gdy nastrój lub kiedy można znaleźć czas jest receptą na zbyt wiele lub za mało pracy. Ustalanie harmonogramu z wyprzedzeniem ułatwia innym osobom w Twoim gospodarstwie domowym, aby wiedzieli, kiedy pracujesz.

  Następna rozdzielczość: Zorganizuj

 • 05 Zorganizuj się (i pozostań w ten sposób)

  Lepsza organizacja jest dla niektórych stałym celem. Nawet jeśli naprawdę chcesz, aby wszystko było w porządku i masz wiele systemów do organizowania rzeczy, możesz upaść z pracy polegającej na codziennej pracy nad utrzymaniem tych systemów. W rzeczywistości zbyt wiele systemów może być szkodliwych.

  Dowiedz się, ile potrzebujesz, aby nadążyć za życiem i karierą, która ciągle się zmienia. Nowa technologia, rosnące dzieci, zmienni klienci itd. Oznaczają, że to, co pracowało w zeszłym roku, niekoniecznie będzie działać w tym roku. Jeśli celem jest zorganizowanie się, oto kilka zasobów, które pomogą ci zachować porządek:

  Następna rozdzielczość: Ogranicz rozpraszanie

 • 06 Zmniejsz rozpraszające uwagę

  Zauważ, że ta rozdzielczość ma na celu zredukowanie - a nie wyeliminowanie - zakłóceń. To dlatego, że podstawą do uchwalenia noworocznych postanowień jest ich racjonalność. I nie można całkowicie wyeliminować zakłóceń. W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Wszyscy czasami się rozpraszają. Osoby pracujące w biurach są rozproszone przez cały dzień przez współpracowników, telefony i spotkania.

  Ale powiedziawszy, ludzie, z którymi pracujemy w domu, mają różne rozrywki. I musimy być świadomi tego, co nas najbardziej rozprasza, abyśmy byli na dobrej drodze.