7 sposobów zarabiania dodatkowych pieniędzy z domu

 • 01 Make Extra Money Moonlighting from Home

  Getty / Jamie Grill

  Czasami praca w domu może być częścią ogólnych celów życiowych i zawodowych, ale czasami jest to po prostu sposób na umieszczenie dodatkowej gotówki w kieszeni. Jeśli Twoim celem jest zarobienie dodatkowych pieniędzy, światło księżyca w zaciszu twojego domu jest atrakcyjne, ale musisz być ostrożny!

  Chociaż istnieją pewne uzasadnione sposoby szybkiego zarobienia dodatkowych pieniędzy, ważne jest, aby pamiętać, że szybko się nie wzbogacisz. A wszystko, co obiecuje, jest prawie na pewno oszustwem z pracy w domu.

  Te 7 pomysłów na zarabianie pieniędzy wymaga niewielkiej, jeśli w ogóle, inwestycji monetarnej. A poziom inwestycji czasu może się różnić. A w przypadku większości z nich, jeśli stopniowo zwiększysz zaangażowanie na czas, zobaczysz, że twoja premia pieniężna również się rozszerza.

 • 02 Niech Twój telefon komórkowy płaci swoją własną drogą

  Chociaż te sposoby zarabiania dodatkowych pieniędzy za pomocą telefonu nie zarabiają na życie, jeśli są wykorzystywane, mogą pomóc w pokryciu kosztów telefonu komórkowego i może dodać trochę gotówki do portfela. Ale chodzi o to, aby zarobić dodatkowe pieniądze, więc uważaj, aby nie stracić pieniędzy. Przeczytaj o pułapkach aplikacji do zarabiania pieniędzy .

 • 03 Uruchom wirtualne centrum telefoniczne

  Getty

  Jeśli posiadasz już aktualny komputer i telefon stacjonarny, możesz założyć własne, domowe centrum obsługi telefonicznej bez dodatkowych inwestycji w dodatkowy sprzęt biurowy . Wiele firm zatrudnia pracowników do pracy w domu jako przedstawicieli obsługi klienta telefonicznego, w sprzedaży i jako pracownicy pomocy technicznej. Godziny i stawki wynagrodzenia różnią się w zależności od firmy. Wiele z tych firm poszukuje pracowników pracujących w niepełnym wymiarze godzin, którzy pracują w godzinach wieczornych, więc praca w call center może być idealna do pracy w świetle księżyca z domu.

  A jeśli mówisz więcej niż jednym językiem, jest to plus, ponieważ wiele firm ma również pracę dwujęzyczną . Aby rozpocząć, zobacz tę listę firm zatrudniających agentów wirtualnego centrum obsługi telefonicznej .

 • 04 Wykonuj małe zadania (online lub osoba)

  Crowdsourcing, zadania online i rzeczywiste, czasem wywoływane przez mikropyścia , stały się coraz bardziej popularnym sposobem zdobywania dodatkowej gotówki. Krótkie strony zadań umożliwiają kupującym i sprzedającym usługi połączenie. Te koncerty generalnie nie wymagają wiele wysiłku, w związku z czym nie płacą dużo, ale jeśli twoim celem jest kilka dodatkowych dolarów, te 35 drobnych zadań może być właśnie tym, czego szukasz.

 • 05 Tutor Online

  Getty / MichalSzwedo

  Jeśli masz wykształcenie wyższe lub pracujesz nad jego uzyskaniem, możesz kwalifikować się do pracy jako nauczyciel online . Zwykle nauczyciele online pracują dla firm internetowych, które oferują pomoc w różnych obszarach tematycznych uczniom w każdym wieku. Jednak niektóre strony internetowe oferują zwyczajnym nauczycielom dostęp do uczniów online (a następnie obniżenie opłat). Godziny są elastyczne, a doświadczenie w nauczaniu może, ale nie musi być wymagane. Szukaj tutaj tutorów online tutorów .

 • 06 Poprawić Internet

  Getty

  Tak, możesz uczynić internet lepszym miejscem, zarabiając pieniądze z domu. Testerzy strony domowej udzielają opinii na temat użyteczności stron internetowych, dzięki czemu firmy mogą poprawić wrażenia swoich klientów. Zazwyczaj za każdą recenzję testerzy otrzymują niewielką opłatę. Ocena wyszukiwania jest jednak bardziej lukratywną szansą. W pozycjach oceny wyszukiwania pracownicy przeczesują wyniki wyników wyszukiwania i przekazują informacje zwrotne od ludzi, których nie potrafią komputery. W przeciwieństwie do testowania strony internetowej jest to pozycja godzinna, w niepełnym wymiarze czasu, ale godziny są zazwyczaj wybierane według własnego wyboru, aby można było wykonać pracę w świetle księżyca.

 • 07 Rozpocznij działalność Home Party

  Getty

  Jest tak wiele opcji, jeśli chodzi o sprzedaż bezpośrednią, że musi istnieć produkt odpowiedni dla ciebie. Ważne jest, aby sprzedawać rzeczy, w które wierzysz, ponieważ najczęściej zaczynasz od sprzedaży znajomym. Więc jeśli jesteś dobry w sprzedaży, rozważ ten pomysł na zarabianie pieniędzy.

  Rozpoczęcie działalności w firmie macierzystej wiąże się z pewnymi kosztami początkowymi, ponieważ konsultanci ds. Sprzedaży bezpośredniej zazwyczaj kupują zestaw startowy. Ale wiele z nich może być dość niskich kosztów, aby zacząć. Zrób ostrożnie swoją pracę domową przed wyłożeniem pieniędzy. Dowiedz się więcej o terminologii sprzedaży bezpośredniej i umowach. Ale jeśli lubisz sprzedaż, może to być szybki domowy biznes.

 • 08 Go Mystery Shopping

  Getty / Mint Images

  Mystery shopper jobs mogą być przynętą do oszustw w pracy, więc musisz być bardzo ostrożny i znać oznaki tajemniczych oszustw .