Pułapki z aplikacjami do robienia pieniędzy na Twój telefon

Tak, możesz zarabiać pieniądze za pomocą telefonu, ale upewnij się, że nie tracisz żadnych prób.

Getty

Ta lista 9 sposobów zarabiania dzięki telefonowi zawiera ładne aplikacje, które pozwalają Ci zarobić pieniądze w wolnym czasie, uczestnicząc w crowdsourcingu , reklamach w mediach społecznościowych, nagrodach za zakupy, programach lojalnościowych, ankietach i inne mikro zadania.

Ludzie na pewno mogą na tym zarabiać, ale zanim spróbujesz, przeczytaj o kilku pułapkach tych aplikacji.

Idź z realistycznymi oczekiwaniami

Musisz spojrzeć na te sposoby, aby zarobić dodatkowe pieniądze, ale nie za dużo pieniędzy.

Nie są sposobem na zarabianie na życie. Kilka aplikacji crowdsourcingowych podkreśla uczestników, którzy zarabiają setki dolarów miesięcznie, ale to rzadko. Przeważnie są to sposoby na pokrycie kosztów smartfona lub zaoszczędzenie pieniędzy na przedmiotach, które i tak kupisz. To może oznaczać dodatkową gotówkę w kieszeni, pamiętaj tylko, że:

Czas to pieniądz i gaz nie są za darmo!

Należy pamiętać o swoim czasie i kosztach podczas korzystania z tych aplikacji. Wiele z tych zadań związanych z crowdsourcingiem, szczególnie te dotyczące zakupów, są tak niskie, że można wydawać więcej na gaz, niż robisz. Jeśli mieszkasz w gęsto zaludnionym obszarze, prawdopodobnie pojawi się więcej zadań, do których łatwo się dostać. Z drugiej strony, w tych obszarach będzie większa konkurencja o miejsca pracy. W wielu z tych witryn crowdsourcingowych uczestnicy muszą zbudować lepszą reputację, aby wykonywać zadania, aby mieć dostęp do większej liczby zadań - co utrudni imigrantów.

Jeśli te aplikacje mogą być używane w ramach codziennej rutyny - podczas oczekiwania u lekarza lub podczas zakupów - czas nie stanowi już problemu. Jeśli musisz odeprzeć swoją drogę, musisz obliczyć, czy naprawdę jest tego wart.

Uważaj na wydatki na zarabianie pieniędzy

Niektóre programy oparte na nagrodach mogą wymagać lub skłonić cię do wydania pieniędzy, aby otrzymać nagrody.

Uważaj, aby nie wydawać więcej niż zarabiasz. Upewnij się, że programy, które nie płacą gotówką, ale z nagrodami (karty podarunkowe, rabaty itp.) Nie spowodują, że wydasz pieniądze, inaczej nie.

Opłaty mogą spożywać Twój zysk

Każda firma, która pobiera jakiekolwiek opłaty za udział w swoim programie, podejrzewam, że jest oszustwem i należy tego unikać. Istnieją jednak inne możliwe koszty, które mogą pochłonąć twoje zyski - a mianowicie opłaty PayPal. Jasne, fajnie jest, gdy miejsce płaci od razu za każde zlecenie, niezależnie od tego, jak małe, ale jeśli system PayPal obciąży Cię opłatą za każdą niewielką kwotę, może to znacznie obniżyć twój zysk. Niektóre firmy będą absorbować opłaty PayPal; inni płacą w kartach podarunkowych. Zbadaj opłaty, zanim się zarejestrujesz.

Próg wypłaty Plusy i minusy

Progi wypłat są wtedy, gdy firma wymaga, abyś zarobił określoną kwotę, zanim wypłaci twoje zarobki. Czasami może to oznaczać, że jeśli zarabiasz tylko kilka dolców (lub kilka centów!) Za pracę, możesz zrezygnować, zanim osiągniesz próg wypłaty, który może wynosić nawet 50 USD. To zdecydowanie jest oszustwo.

Jednak wierzcie lub nie, istnieją progi do progów wypłat. Jak wspomniano wcześniej, opłaty PayPal mogą spożywać niewielkie płatności.

Niektóre firmy pozwolą Ci dostosować próg wypłaty, aby uniknąć powtarzających się opłat.

Zawsze sprawdzaj próg wypłat każdej firmy, która płaci niewielkie kwoty, czy to tajemnicze zakupy , ankiety, witryny crowdsourcingowe czy te aplikacje zarabiające na Twój telefon komórkowy .