Wdrożenia wojskowe: co powinieneś wiedzieć

Żołnierze należą do najbardziej rozlokowanych członków wojska

Rozważając, do której oddziału wojskowego należy się przyłączyć, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jedną z najważniejszych rzeczy dla wielu nowych rekrutów, szczególnie tych z rodzinami lub planujących założenie rodziny, jest częstotliwość i czas, przez który może on zostać wdrożony.

Rozdzielenie rozmieszczenia może wyrządzić szkody członkom rodziny i jest szczególnie trudne dla rodziców małych dzieci. Więc nie jest to decyzja, którą należy podjąć pośpiesznie.

Żołnierze rozmieszczają się często

Żołnierze pełniące służbę w armii rozmieszczają więcej niż jakikolwiek inny oddział, z wyjątkiem marynarki wojennej (chociaż większość marynarki wojennej są na statkach na morzu). Częstotliwość wdrażania zależy od tego, czy Stany Zjednoczone są zaangażowane w toczące się konflikty. Wdrożenie jest również mocno determinowane przez twoją pracę w armii.

Na przykład, praca bojowa, taka jak piechota lub zbroja, będzie wdrażana częściej niż praca administracyjna, taka jak urzędnik finansowy lub specjalista prawny. Należy pamiętać, że zadania administracyjne są wdrażane, ale nie tak często, jak zadania wsparcia w walce lub walce.

Średni wskaźnik wdrożenia armii może wynosić od 12 miesięcy, a następnie 12 miesięcy przy przydzielaniu stacji macierzystej, 12 miesięcy po wdrożeniu, 24 miesiące w domu.

Co to jest Stop-Loss?

Warto zauważyć, że armia wykorzystała więcej niż inne gałęzie programu "stop-loss", co oznacza, że ​​żołnierze mają więcej żołnierzy poza swoją normalną datą rozłączenia, jeśli zostali wyznaczeni do wdrożenia.

Wpływają na to różne czynniki, ale głównie na niedobór personelu w danym obszarze geograficznym, niedobór personelu w danej pracy lub eskalacja konfliktu wymagającego dodatkowych żołnierzy.

Dlaczego tak często żołnierze rozmieszczają żołnierzy?

Najstarszy ze wszystkich amerykańskich oddziałów wojskowych, armia została założona przez Kongres Kontynentalny 14 czerwca 1775 roku.

Przed 11 września 2001 r. Armia została zorganizowana w celu rozmieszczenia na dużą skalę, głównie w zmechanizowanych dywizjach po 15 000 żołnierzy. Przeprowadzenie tak dużych sił i trudne do wykonania było czasochłonne. Marines byli oddziałem zwykle wzywanym, gdy sytuacja wymagała szybkiego wdrożenia.

Ale armia zreorganizowała swoje siły w brygadowe zespoły bojowe (BCT) kilku tysięcy żołnierzy, z batalionami wsparcia brygad (BSB) służącymi jako wsparcie bojowe. Do 2007 roku armia zreorganizowała się na 42 BCT i 75 BSB. Ten nowy cel, dzięki któremu armia jest bardziej zwinna, umożliwiła częstsze wdrażanie.

Wpływ wdrożenia na rodziny

Armia oferuje rodzinie zasiłek na separację rodzinną, wypłacaną na utrzymaniu żołnierzy, którzy zostaną rozmieszczeni na 30 dni lub dłużej. Znany jako przymusowa separacja, zasiłek ma na celu złagodzenie finansowego ciężaru związanego z oderwaniem żołnierza od rodziny przez dłuższy czas.

Jeśli rozważasz dołączenie do armii , weź pod uwagę, ile czasu możesz spędzić poza domem. Upewnij się, że potrafisz poradzić sobie z odpowiedzialnością, zanim zaczniesz spadać.