Specjalista od respiratora wojskowego (MOS 68V)

MOS 68V - opis, obowiązki i szkolenie

gettys

Specjalista chorób układu oddechowego pomaga w prowadzeniu jednostki oddechowej lub stosuje terapię oddechową i wykonuje testy czynności płuc pod nadzorem lekarza lub anestezjologa.

Obowiązki wykonywane przez żołnierzy w tym MOS

Informacje o treningu

Szkolenie zawodowe dla specjalisty chorób dróg oddechowych wymaga dziesięciu tygodni podstawowego szkolenia bojowego i zaawansowanych treningów indywidualnych w Fort Sam Houston. Trening oddychania specjalisty to 36-tygodniowy intensywny trening, który obejmuje 20 tygodni studiów akademickich i 16 tygodni opieki stacjonarnej. Ta praca nie jest otwarta dla żołnierzy Armii Krajowej; mogą brać w nim udział tylko członkowie armii z pięcioletnim stażem w kontraktach. W ciągu 36 tygodni uczysz się odpowiednika kursu cywilnego, który trwa dwa lata.

Niektóre z umiejętności, których się nauczysz, to: leczenie w nagłych wypadkach, podstawowa opieka pielęgniarska , zrozumienie ludzkiego ciała, drobne zabiegi chirurgiczne, kliniczne procedury laboratoryjne i metody diagnozowania chorób.

Specjalista od chorób układu oddechowego jest ściśle zaawansowaną postacią nieotwartą dla lekarzy armii pierwszego roku.

Wraz z postępem w edukacji i rangi, Twoje Specjalności Oddechowe również będą się rozwijać. W rzeczywistości istnieją trzy różne poziomy umiejętności jako 68V. Każdy poziom wymaga więcej edukacji i obowiązków.

Pierwszy poziom zaawansowania treningu to 68V20: Jako 68V20 nie tylko wykonasz zadania z poprzedniego zestawu umiejętności (68V), ale dodasz do listy:

Drugi poziom szkolenia to 68V30: Jako 68V30, wykonasz wszystkie poprzednie zadania 68V i 68V20 z dodatkową odpowiedzialnością szkolenia i kierowania młodszym personelem.

Będziesz także działać jako łącznik dla lekarzy opieki płucnej i pielęgniarek z dowódcami, władzami odpowiedzialnymi za instalację i innymi agencjami.

Trzeci poziom szkolenia na ogół dla starszego podoficera dla 68 V to 68V40: Jako 68V40, dodasz poniższą listę obowiązków do swoich obowiązków:

Wymagany wynik ASVAB : 102 w obszarze umiejętności ST

Pozwolenie bezpieczeństwa : brak

Siła Wymagania: średnio ciężki

Wymagany profil fizyczny: 222221

Inne wymagania