Anderbo.com powraca! Nowe propozycje fikcji i wytyczne konkursowe!

Anderbo.com, storySouth "Best New Online Journal lub Magazine" w 2005 r., Powraca! Czasopismo publikuje w ramach Open City czasopismo wysokiej jakości, poezję, "fakt" i fotografię, i aktywnie poszukują nowego materiału!

Od prawie dwóch lat redaktorzy mają siedzibę w Kanadzie, oprócz Nowego Jorku, Los Angeles i Paryża. Niektóre z dawnych współautorów to Elissa Schappell i Ana Menendez w powieściach, Laurie Stone i Lisa Margonelli w "faktach", a Samuel Menashe i Marge Piercy w poezji.

Oprócz niesamowitych współpracowników i redaktorów, istnieje wiele innych rzeczy, które sprawiają, że Anderbo wyróżnia się jako ekscytująca i oryginalna publikacja. Przede wszystkim "Anderbo to wymyślone słowo", wyjaśnia Rofihe na stronie internetowej anderbo.com. "Powodem, dla którego to wymyśliłem, było to, że nie chciałem zepsuć już istniejącego słowa, więc starałem się zrobić nowy. Na przykład kiedyś było tak, że kiedy mówiłeś "mustang", ludzie myślą "koń". Ale teraz, kiedy mówisz "mustang", ludzie myślą, że masz na myśli samochód zbudowany przez Forda. "

Magazyn nie archiwizuje swoich publikacji, więc cała fikcja, która jest publikowana, pozostaje na stronie internetowej, co robi niewiele innych czasopism literackich. Konkurs Krótka historia RRofihe Trophy, rozpoczęty w 2004 roku w magazynie Open City, będzie teraz prowadzony przez Anderbo (patrz wytyczne poniżej). W tym roku nie będą pobierać opłaty wstępnej!

Wydawca i redaktor naczelny Anderbo.com, Rick Rofihe jest autorem książki "Father Must", zbioru opowiadań opublikowanych przez Farrara, Strausa i Giroux.

Jego fikcja pojawiła się w The New Yorker, Grand Street, Open City, Unsaid, Swink oraz na fictionaut.com, slushpilemag.com i epiphanyzine.com. Jego literatura faktu pojawiła się w The New York Times, The Village Voice, SPY oraz na mrbellersneighborhood.com. Odbierający nagrodę Whiting Writers 'Award, wykładał w MSZ na Uniwersytecie Columbia i obecnie uczy prywatnie w Nowym Jorku.

Wytyczne dotyczące trofeum RRofihe 2015
Na niepublikowane opowiadanie
(Minimalna liczba słów: 3500, maksymalnie 5000 słów)
Zwycięzca otrzymuje:
500 USD gotówki
Trofeum
Ogłoszenie i publikacja na anderbo.com
Ocenione przez Ricka Rofihe

Wytyczne:
-Story powinny być wpisane, podwójnie rozmieszczone, z tekstem autora nazwisko, tytuł opowiadania i informacje kontaktowe na pierwszej stronie
-Limit jeden wniosek na autora
-Autor nie mógł być wcześniej opublikowany w Open City Magazine lub na Anderbo
Przesyłanie e-maili do editors@anderbo.com z RROFIHE TROPHY w temacie
- MUSISZ PRZEDSTAWIĆ WSTĘPNE WERSJE STORY-MANISCRIPT W CELU E-MAIL-NO ATTACHMENTS!
- CZYLI OPŁATA ZA CZYTANIE, a wszystkie prawa literackie pozostaną w rękach autora

Ogólne zgłoszenia do Anderbo.com
Fiction - przesyłaj historie zawierające do 3500 słów
Poezja - prześlij do 6 wierszy
"fakt" - prześlij do 1500 słów
Wyślij zgłoszenia do editors@anderbo.com

Zgłoszenie może zostać przesłane w treści wiadomości e-mail i / lub jako załącznik w jakimkolwiek typowym formacie pliku, takim jak doc lub rtf (ale nie docx). Poeci, wymagamy, aby twoje wiersze znajdowały się w e-mailu lub razem jako jeden załącznik. Jednoczesne przesyłki OK z powiadomieniem. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu miesiąca, daj nam znać. Fiction - przesyłaj historie zawierające do 3500 słów. Poezja - prześlij do 6 wierszy. "fakt" - prześlij do 1500 słów. Weźmiemy również pod uwagę funkcje literatury faktu, krótkie wspomnienia, nowele, fragmenty książek opublikowanych, zdjęcia, eseje i eseje fotograficzne.