Marine Instruktor ćwiczeń wiertniczych

"Jestem Gunnery Sgt. Hartman, twój starszy instruktor wiertniczy. Odtąd będziesz mówił tylko wtedy, gdy się do niego odezwie, a pierwszym i ostatnim słowem z twoich brudnych kanałów będzie" Sir! ". Czy robaki to rozumieją? - Gunnery Sgt. Hartman (Boot Camp - Day One)

Postrzeganie

Wielu rekrutów ma z góry ustalone pojęcie instruktorów ćwiczeń i obóz treningowy, zanim jeszcze wkroczą na żółte ślady, dzięki uprzejmości byłego Marine R.

Rola Lee Ermeya jako Gunnery Sgt. Hartman w filmie Stanleya Kubricka z Wietnamu "Full Metal Jacket".

Dla nielicznych Marines, którzy nigdy nie widzieli filmu, Hartman jest twardym jak gwoździe DI, który wpaja i bije, miłości Corps do swoich rekrutów.

"Nie zamierzam kłamać", powiedział Lance Cpl. Victor Mendoza, obecnie wysłany na Bliski Wschód w celu wsparcia operacji Iraqi Freedom, "kiedy po raz pierwszy pojawiłem się na obozie startowym, byłem śmiertelnie przerażony. Ciągle czekałem na jednego z moich DI, żeby pokonać mnie."

Bicie Mendozy nigdy nie nadejdzie, ale miłość do Korpusu i głęboki szacunek dla jego Instruktorów Drill zrobił.

"Na początku jesteś tak pochłonięty swoim własnym małym światem, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele później wykonują tę niesamowitą robotę", powiedział Mendoza. "Bez instruktorów ćwiczeń wiertniczych nie mielibyśmy korpusu, a tylko Marines."

Przegląd

Drill Instructor Duty jest uważany za jedną z najbardziej cenionych i cennych pozycji, jaką może posiadać Marine i jest absolutnie niezbędny dla procesu tworzenia Marines, jak twierdzi Master Sgt.

Andre Robinson, planista kariery w Marine Corps.

Warunek wstępny
"Jeśli przychodzi do mnie Marine i wyraża zainteresowanie zostaniem instruktorem ćwiczeń, jedną z pierwszych rzeczy, o które pytam, jest ich sprawność fizyczna" - powiedział Robinson. "Muszą być w świetnej formie fizycznej i muszą być od siebie odsunięte, ale równie ważne, że muszą żyć i oddychać naszymi wartościami Korpusu honoru, odwagi i zaangażowania".

Marines w wieku od 22 do 37 lat w randze sierżanta przez sierżanta mogą zażądać obowiązków instruktora. Kapral mogą być rozważani, jeśli będą awansowani przed ukończeniem Szkoły Instruktora Drill.

Dodatkowo, Marines musi zdobyć 90 lub więcej punktów w ogólnej i technicznej części testu baterii zawodowej sił zbrojnych , nie może mieć żadnych niekorzystnych wyników w ciągu dwóch lat, żadnych incydentów związanych z alkoholem w ciągu trzech lat, żadnych sądów wojennych w ciągu pięciu lat lat, bez kary pozasądowej w ciągu dwóch lat i nie mogą wnieść wniosku o ogłoszenie upadłości w ciągu dwóch lat lub przed procesem rozwodowym lub separacyjnym nadal toczą się postępowania.

Po przejściu procesu selekcji i wybraniu na 36-miesięczną trasę instruktora Drill Instructor Duty, Marine musi najpierw uczęszczać do Szkoły Instruktora Treningowego w Marine Corps Recruit Depot, San Diego lub MCRD Parris Island, SC

Trening
12-tygodniowy kurs kładzie nacisk na przywództwo, ocenę, profesjonalizm, zarządzanie czasem i, oczywiście, sprawność fizyczną.

"Wymagane jest dużo wytrzymałości i charakteru, aby zostać Instruktorem ćwiczenia" - powiedział Gunnery Sgt. Rose Cole, która w latach 1996-1999 była instruktorką ćwiczeń. "Musisz być w stanie skupić się na treningu bez względu na wszystko.

Najgorsze było długie godziny i brak snu. Instruktorzy ćwiczeń przygotowują się do rekrutów i nie uderzają w szafę długo po tym, jak śpią, co zwykle powoduje trzy godziny odpoczynku na noc przez trzy miesiące.

Mimo trudności, Cole mówi, że nie wymieniłaby się swoim doświadczeniem jako instruktor ćwiczeń.

"To ogromne osiągnięcie, gdy kończysz pluton" - powiedział Cole. "Nie możesz pomóc, ale pamiętaj, jak wyglądały w pierwszym dniu obozu treningowego."

Aby uzyskać więcej informacji na temat Instruktora Duty, skontaktuj się ze swoim doradcą zawodowym.

"Nie ma nic trudniejszego ani bardziej satysfakcjonującego niż Dill Instructor Duty", powiedział Cole.

"Dziś ludzie nie są już robakami, dziś jesteście marines, jesteście częścią bractwa". - Gunnery Sgt. Hartman (Dzień ukończenia szkoły)