Marine Instruktor musztry instruktorskiej

MARINE CORPS RECRUIT DEPOT SAN DIEGO, CA - Według plotek, szkoła instruktora Drill przypomina powrót do obozu, w związku z czym niektórzy uczniowie mogą się tam pojawić, myśląc, że są w drodze powrotnej do pierwszego dnia na żółtych odciskach stóp.

Ale to tylko plotka. Podczas gdy szkoła stawia wyzwanie, nie jest to powrót do szkolenia rekrutacyjnego, zgodnie z nowym sierżantem szkoły.

"Profesjonalizm zaczyna się tutaj", powiedział 1st Sgt.

Robert A. Ledferd, pierwszy sierżant Szkoły DI. "Nacisk kładziemy na przywództwo, koncentrujemy się na cechach i zleceniodawcach, co tworzy profesjonalną atmosferę".

Ledferd został przydzielony do DI School w sierpniu ubiegłego roku po służbie jako pierwszy sierżant dla Kompanii L, 3rd Training Battalion Training. Jako starszy rekrutowany Marine w szkole, Ledferd pomaga zapewnić, że przyszli instruktorzy musztry są przygotowani do szkolenia przyszłych rekrutów Korpusu Piechoty Morskiej.

Marines zmierzający na pole wiertnicze rozpoczynają swoją podróż w 12-tygodniowej szkole. W trakcie kursu uczniowie spędzą 55 dni treningowych, doskonaląc różne przedmioty, w tym obszerne lekcje pierwszej pomocy, CPR, ogólne przedmioty wojskowe, kwalifikacje pływackie i trening sprawności fizycznej. Będą również uczestniczyć w jednolitych inspekcjach i przeprowadzać ich inspekcje, a ich kierownictwo oceniać będzie przez instruktorów i kolegów. Uczniowie mogą również rozprostować nogi podczas pięcio- i ośmiokilometrowej wędrówki w Marine Corps Air Station Miramar, Calif.

Wędrówki są częścią przygotowania do Tygla, który uczniowie przechodzą pod koniec kursu.

"Uczniowie przechodzą przez wszystko, co przechodzą rekruci podczas treningu" - powiedział Ledferd, 41-letni mieszkaniec Springfield, Illinois.

Jednak duża część programu zajęć koncentruje się na ćwiczeniu i uczeniu się podręcznika Standard of Operations - biblii dla treningu rekrutacyjnego.

Wszystkie te klasy przygotowują Marines do wzięcia na siebie odpowiedzialności za szkolenie przyszłości Korpusu. Podczas gdy wielu marines zgłosi się na ochotnika na pole wiertnicze, nie wiedzą, jaka będzie szkoła.

"Słyszycie historie o flocie w szkole średniej" - powiedział Ledferd. - Prawdopodobnie słyszysz, że to jak obóz do mini-butów, ale szkoła jest na poziomie zawodowym, traktujemy studentów jak sierżantów i podoficerów.

"Chcemy, aby uczniowie byli liderem jako pierwsi, a DI zajęli drugie miejsce, czasami wychodzi to przez okno, kiedy okładka (DI) trwa dalej, muszą oni traktować swoich kolegów instruktorów musztry także z profesjonalizmem. uczniowie, którzy zachowują się jak DI, i jak powinni traktować swoich kolegów z Marines, gdy przechodzą przez ulicę (po ukończeniu szkoły), zwłaszcza ci młodsi.

Jednym ze sposobów, w jaki Ledferd zmienia atmosferę w szkole, jest doradztwo.

"W treningu rekrutów nie ma zbyt wielu wrzasków i wrzasków", powiedział Ledferd, który w 1994 r. Pracował jako instruktor musztry na MCRD Parris Island w stanie SC. "To pozytywne i korygujące doradztwo" - powiedział Ledferd. "Skupia się na pozytywnym przywództwie i na negatywnym przywództwie."

Ledferd, były artylerzysta, powiedział, że DI School powinna bardziej przypominać profesjonalną szkołę wojskową, taką jak sierżant, kariera i kursy zaawansowane.

"Czuję, że atmosfera powinna być na relacji uczonego i studenta, wice DI i relacji rekrutacyjnych."

Zanim Marines dostanie zlecenie do DI School, musi mieć wynik pierwszej klasy Physical Fitness Test, wszystkie roczne szkolenia muszą być zakończone i muszą mieć rodzinną i finansową stabilność.

"Zwykle mamy cztery lekcje rocznie" - powiedział Ledferd. "Zaczynamy od około 60 studentów, ale jest ich od 15 do 20 procent, co wynika z problemów medycznych, które istniały wcześniej w szkole lub z powodu urazów, które miały miejsce w szkole".

Szkoła DI jest wyzwaniem, jak twierdzi Ledferd, ale podróż nie kończy się, gdy studenci zdobędą pożądane pokrycie kampanii DI. Wycieczka po polu wiertniczym jest również bardzo trudna, ale szkoła DI wyposaża Marines w to, czego potrzebują, aby odnieść sukces.

"Bądź stanowczy, ale sprawiedliwy i wymagający rekrutacji", powiedział Ledferd.

"Korzystaj z cech przywództwa i zasad, które pomogą Ci odnieść sukces."

autor: Master Sgt. Janice M. Hagar