Jak zaoszczędzić na kosztach biurowych

Biznes wszędzie walczy i szuka nowych sposobów na obniżenie kosztów. Oto kilka świetnych pomysłów, które pomogą Ci obniżyć koszty działalności dzięki rabatom, kuponom, a nawet darmowym produktom!

Karty oszczędnościowe z nagrodami

Jeśli kupujesz w Staples, Office Depot, Office Max lub Best Buy, zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatne karty oszczędnościowe. Przy każdym zakupie zdobywasz punkty, które można wymienić na zniżki, a także otrzymasz kupony pocztą.

Sklep internetowy

Jeśli wydasz 75 USD lub więcej, większość internetowych sieci zaopatrzenia biurowego oferuje bezpłatną wysyłkę. Przed odejściem do sklepu sprawdź specjalne oferty specjalne i internetowe. Sklepy internetowe oferują zwykle większe rabaty niż w sklepach z odzieżą.

Jeśli zamówisz meble w sklepie z artykułami biurowymi, będziesz musiał zapłacić koszty dostawy. Jeśli kupisz te same meble w sklepie internetowym z tego samego sklepu, zostanie on wysłany za darmo.

Gdy zamawiasz przez Internet, Zszywki, Office Depot i Office Max zazwyczaj są wysyłane z lokalnych sklepów, a zwykle możesz dostawać materiały i meble (w magazynie) dostarczone do biura lub domu w ciągu 1-2 dni roboczych - bezpłatnie.

Sklepy dyskontowe - strzeż się i porównaj z Save

Magazyny magazynowe takie jak Costco i Sam's Club mogą wydawać się świetnym miejscem do zakupu materiałów biurowych na tanie, ale zazwyczaj można znaleźć lepsze oferty w innych sklepach i Internecie.

Poszukaj specjalnych zakupów w sklepach magazynowych, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Przedmioty, które są regularnie magazynowane, zwykle nie są wystarczająco dyskontowane, aby zagwarantować kupno 5 skrzynek spinaczy.

Costco notuje jedynie ceny nie większe niż 15% (Sam's Club nie publikuje swojej struktury cenowej), ale ta marża jest zależna od tego, co zapłacił sklep - jeśli nie dostaną świetnej ceny, ty też nie.

Musisz również zapłacić roczną opłatę członkowską.

Pamiętaj, że tylko dlatego, że coś jest w większym opakowaniu, nie oznacza to, że jest tańsze. Sklepy często notują wyższe opłaty za jednostkę lub wagę w pakietach "ekonomicznych" niż w przypadku mniejszych opakowań.

Zanim kupisz dowolny produkt luzem, porównaj cenę hurtową z mniejszymi cenami pakietów. Może się okazać, że taniej jest kupić 10 małych paczek po 10 sztuk, niż kupić 1 opakowanie po 100 sztuk.

Sklepy dolarowe

Większość produktów w sklepach dolarowych to śmieci, więc nie można ufać produktom (tak samo jest w przypadku sklepów typu "Big Lots"), ale sklepy w dolarach również kupują produkty, które zostały wycofane, mają problemy z pakowaniem lub nie sprzedawali się gdzie indziej, kupują te produkty od marek markowych za dolara, a te oszczędności są przekazywane tobie.

Wyjątkowa podróż do sklepów w dolarach może nie być warta czasu i gazu, ale jeśli przejdziesz obok jednego, gdy już będziesz kupować podstawowe artykuły biurowe, możesz zatrzymać się i sprawdzić zaprzestanie dostaw markowego produktu. Tylko pamiętaj, aby trzymać się rozpoznawalnych nazw - produkty spoza marki w sklepach dolarowych są zwykle tak niskiej jakości, że nie są nawet warte jednego dolara!

Zdobądź darmowe rzeczy z Freecycle

Sieć Freecycle Network jest organizacją non-profit działającą na poziomie lokalnym, z 4674 lokalnymi grupami i 6.339.000 członkami na całym świecie. Freecycle to świetne miejsce, aby zdobyć rzeczy za darmo lub pozbyć się wszystkiego, czego już nie chcesz lub nie potrzebujesz.

Członkostwo jest bezpłatne. Aby dołączyć, po prostu znajdź grupę w swojej okolicy i zasubskrybuj listę e-mail. Jeśli w twojej okolicy nie ma grupy, możesz ją uruchomić (ponownie za darmo) przy pomocy moderatorów Freecycle.

Chociaż masz prawo zapytać, czy ktoś ma pewne przedmioty, jest to ogólnie odradzane. Dołącz do listy Freecycle (za darmo) w swojej okolicy i obserwuj listę. Ludzie rozdają wszystko, od butów, przez komputery, po samochody.

Innym sposobem Freecycle pozwala zaoszczędzić pieniądze - zapomnij o płaceniu kolekcjonera złomu, aby odebrać niechciane rzeczy - zareklamuj je bezpłatnie na Freecycle.

Szanse są całkiem dobre, ktoś je weźmie!

Jak zdobyć darmowy papier

Best Buy zapewnia bezpłatną ryzę papieru przy zakupie atramentu drukarskiego (nie potrzebujesz kuponu). Zarejestruj się (za darmo), aby otrzymać program kart nagród Best Buy i zbieraj punkty i otrzymuj kupony pocztą.

Kup materiały bez płacenia podatku od sprzedaży

Organizacje non-profit, które są zwolnione z podatku, nie muszą płacić podatku obrotowego za towary zakupione w ich firmach. Zrób kopię listu polecającego IRS, gdziekolwiek kupujesz materiały biurowe i biznesowe.

Zwolnienie z podatku dotyczy materiałów biurowych, a także sprzętu biurowego i komputerów oraz wszelkich innych towarów, które są używane wyłącznie dla Twojej firmy.