Strony internetowe dla krótkich zadań

 • 01 Zarabiaj pieniądze na stronach z krótkimi zadaniami

  Getty / Westend61

  Strona krótkich zadań to sposób na zarabianie pieniędzy z domu, ale jak wszystko, są plusy i minusy dla tych crowdsourcingu możliwości zarobkowania. Dowiedz się, co powinieneś wiedzieć o krótkich zadaniach przed rozpoczęciem, a następnie zanurkuj i zarejestruj się, aby wypróbować niektóre z najlepszych stron z krótkimi zadaniami.

  Następny: Co musisz wiedzieć

 • 02 Co należy wiedzieć o krótkich zadaniach przed rozpoczęciem pracy

  Getty

  Jakie są krótkie witryny zadań?
  Strona z krótkim zadaniem to strona internetowa, w której pracownicy crowdsourcingowi wykonują małe zadania (czasami nazywane mikro pracami ). Ustawienia tych miejsc zadań i rodzaj oferowanej pracy mogą się znacznie różnić. Wspólnym czynnikiem jest to, że nabywca usług (osoba lub podmiot) i sprzedawca (osoba) usług dojdą do porozumienia w sprawie wykonania i zapłaty za odrębne zadanie. Może to być kupujący lub sprzedawca, który początkowo reklamuje to zadanie.

  Jak oni pracują?
  Zadania można wykonywać w trybie online, nie wymagając interakcji osobistych. Lub strona z zadaniami może być zasadniczo rynkiem online specjalizującym się w dorywczych zajęciach w świecie rzeczywistym. Niektóre witryny z zadaniami po prostu zapewniają forum do połączenia tych kupujących i sprzedających, dokonując cięcia w wymienionej płatności. Inne witryny zadań działają za pomocą platformy crowdsourcingowej, w której strona z zadaniami zleca te mikroprocesory osobom w imieniu swojego klienta.

  Jakie rodzaje pracy oferują?
  Rodzaje krótkich zadań wykonywanych w tych witrynach obejmują osobiste zadania dorywcze (zakupy, sprzątanie, naprawy), profesjonalne usługi (pisanie, edytowanie, tłumaczenie, transkrypcja, wprowadzanie danych), całkowicie internetowe zadania (testowanie użyteczności witryny, zadania w mediach społecznościowych, ankiety, badania online) oraz połączenie zadań online i rzeczywistych (fotografowanie firm, przeprowadzanie kontroli cen)

  Jak płatne są krótkie witryny zadań?
  Kiedy programy opłacają się w gotówce, często za pośrednictwem PayPala i czasami mają progi do wypłaty, np. Musisz zarobić 50 $, zanim zostanie on przelany na Twoje konto. Jednak strony z zadaniami mogą być również zorganizowane jako programy nagród, które płacą w punktach, kartach podarunkowych lub nagrodach, a nie w gotówce. Niektórzy płacą nawet bitcoinami.

  Następnie Zobacz tę listę najkrótszych miejsc zadań

 • 03 Najlepsze krótkie witryny zadań

  Online Job Search. Petter Dazeley / Getty

  Amazon's MTurk - Dziadek miejsc z krótkim zadaniem, Amazon's MTurk, uruchomiony w 2005 roku, wymienia to, co nazywa HIT (ludzkie zadania wywiadowcze). Są to zadania online, które pracownicy wybierają i kompletują dla zestawu, choć niewielkie. Wynagrodzenie w dolarach amerykańskich, rupiach indyjskich lub bonach podarunkowych Amazon, w zależności od lokalizacji.

  Clickworker - firma wykorzystuje platformę crowdsourcingową, aby znaleźć pracownika w pisaniu, wprowadzaniu danych i badaniach dla swoich klientów

  EasyShift - w tej krótkiej aplikacji związanej z zakupami użytkownicy pobierają aplikację na swój telefon komórkowy i zdobywają punkty poprzez pomyślne ukończenie "zmian", które zwykle są prawdziwymi zadaniami światowymi, takimi jak zdjęcia produktów w sklepach z kontrolą cen. Opłaty za zmiany wahają się od 2 $ do 20 $.

  Agent terenowy - zadania, które muszą zostać zakończone w ciągu 2 godzin od akceptacji, mogą obejmować kontrole cen ze skanowaniem zdjęć i / lub kodów kreskowych, tajemnicze zakupy , ankiety, recenzje produktów, ankiety, weryfikację lokalizacji biznesowych, zdjęcia i umieszczenie broszury. Zlecenia zwykle płacą 3-12 USD za sztukę

  Fiverr - Sprzedawcy usług reklamują zadania, które ukończą za 5 USD. Kategorie prac obejmują pisanie i tłumaczenie, produkcję wideo, muzyki i dźwięku, marketing społeczny i grafikę.

  TaskRabbit - Kupujący usługi, zwykle wykonywane osobiście, reklamują "TaskRabbits", aby wykonać nieparzyste zadania. Większość jego występów to czynności osobiste, takie jak wykonywanie dostaw i zadań dorywczych. Obecnie TaskRabbit jest aktywny w 19 miastach. Chociaż na rynku istnieją wirtualne zadania, tylko kandydaci z tych miast zostaną poddani przeglądowi. Płatność w USD za pośrednictwem czeku lub PayPal; Minimalna kwota do wypłaty to 25 USD.

  VirtualBee - W tej operacji wprowadzania danych z wykorzystaniem crowdsourcingu operatorzy domowi logują się i wybierają zadania wprowadzania danych. Widzą obraz danych, a następnie muszą wprowadzić go z dokładnością.

  Uber - Podczas jazdy dla Uber ma więcej zaangażowania i kapitału (a mianowicie samochodu) niż te inne miejsca krótkich zadań, to w zasadzie działa tak samo. Korzystając z aplikacji crowdsourcing, łączysz się z rynkiem gotowym zapłacić za twoje usługi.

  Testowanie użytkowników - umowy firmowe ze zdalnymi testerami przydatności do przeglądania stron internetowych swoich klientów.