Dziękuję Ci za rozmowę o pracę społeczną

Nie każda praca wymaga wznowienia. Rząd stanu Karolina Południowa

Po rozmowie kwalifikacyjnej ważne jest, aby od razu sprawdzić, czy spotkanie jest wciąż świeże. W ten sposób możesz skorzystać z okazji, aby umocnić swoje zainteresowanie i kwalifikacje u menedżera ds. Zatrudnienia. Twój list z podziękowaniem za pracę socjalną powinien przekazać twoją wdzięczność za rozmowę i powtórzyć twoje najważniejsze kwalifikacje do pracy.

Jak wysłać swoje podziękowanie

Możesz wysłać list lub notatkę pocztą, e-mailem lub załącznikiem.

List firmowy powinien być poprawnie sformatowany i zawierać informacje kontaktowe, datę oraz dane kontaktowe kierownika rekrutacji na górze. Biznesowy list e-mailowy również musi przestrzegać określonych konwencji, zaczynając od wiersza tematu, więc znaczenie treści jest jasne. Temat powinien zawierać zarówno twoje pełne imię i nazwisko, jak i właściwy tytuł stanowiska, z którym rozmawiałeś.

Co napisać

Ton i treść notatki z podziękowaniami będą takie same, niezależnie od tego, czy przesyłasz je pocztą, czy e-mailem. Powinien być zwięzły, profesjonalny i wolny od jakichkolwiek literówek, skrótów lub slangu. Rozpocznij od odpowiedniego powitania , a następnie treścią twojego listu.

W treści listu z podziękowaniami powinieneś wyrazić uznanie za czas spędzony przez ankietera z tobą i rozpatrzenie twojego podania o pracę. Możesz skorzystać z okazji, aby wzmocnić swoje najsilniejsze kwalifikacje na danym stanowisku, wspomnieć o ważnych rzeczach, które pominąłeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej, i poinformować ich o dużym zainteresowaniu pracą.

Konkretne przykłady lub anegdoty mogą pomóc zilustrować, czym jesteś, i dlaczego powinni cię zatrudnić.

Twój wniosek podsumuje twoje umiejętności i zainteresowanie pozycją i powtórzy swoje podziękowania za poświęcony czas i uwagę. Powinieneś wyraźnie zaznaczyć, że z przyjemnością przyjmujesz dodatkowe pytania i możesz wymienić, czy planujesz podjąć działania w określonym czasie.

Zamykanie e-maili i listów

Przy zamknięciu powinieneś być grzeczny i profesjonalny. W wersji papierowej po twoim podpisie pojawi się pełne imię i nazwisko wpisane. Jeśli załączyłeś swój list firmowy, twoje dane kontaktowe są na początku, więc wystarczy wpisać swoje pełne imię i nazwisko. Podczas zamykania wiadomości e-mail dane kontaktowe powinny być zgodne z Twoim pełnym imieniem i nazwiskiem.

Oto przykład, za pomocą którego można uzyskać pomysły na to, co napisać w liście z podziękowaniem za rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy socjalnej.

Dziękuję Ci za przykład pracy w sprawie pracy społecznej

Twoje imię
Twój adres
Twoje miasto, województwo, kod pocztowy
Twój numer telefonu

Twój email

Data
Nazwa
Tytuł
Organizacja
Adres
Miasto, województwo, kod pocztowy

Szanowny Panie / Pani. Nazwisko:

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na spotkanie ze mną w sprawie stanowiska Case Manager w twojej organizacji. Pomocny dom oferuje wspaniałe ciepłe środowisko dla potrzebujących i spotkanie z tobą i niektórymi z twoich pracowników; Wierzę, że moja filozofia i doświadczenie doskonale pasowałyby do tego stanowiska. Dom Pomocy jest wyjątkowy wśród obiektów w tej okolicy i byłem pod wrażeniem tego, jak pięknie działa. Widząc z pierwszej ręki różnicę, którą wprowadzasz w rodziny, które tam mieszkają, dałeś mi jeszcze lepsze zrozumienie twojej filozofii i sposobu jej zastosowania.

Byłoby mi przyjemnie być częścią takiej specjalnej organizacji i czuję, że będę w stanie wnieść w nią olbrzymi wkład.

Jak dyskutowaliśmy podczas naszego spotkania, byłem Case Manager w obiekcie podobnym do twojego, gdy mieszkałem w Bostonie kilka lat temu. W tym czasie zdobyłem pełniejszą wiedzę na temat wyzwań, jakie istnieją w zarządzaniu takim obiektem, oraz jaką ważną rolę może odegrać Case Manager, pomagając sprawnie działać.

Tom Gray i Geri Brown wykonują wspaniałą robotę nadzorując operację iz niecierpliwością czekam na spotkanie z nimi jak najwcześniej.

Daj znać, że jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do tej możliwości i chętnie się z nimi spotkam, tak szybko, jak to możliwe. Ponownie doceniam czas, w którym zabrałeś ze mną rozmowę i oprowadził mnie po trasie.

Oczekuję na twoją odpowiedź w niedługim czasie.

Z poważaniem,

Twój podpis

Twoja nazwa wpisana

Więcej o podziękowaniach

Więcej Dziękuję za próbki liter

Wskazówki dotyczące pisania Dziękujemy listów