Uzyskaj wskazówki dotyczące pisania rozmowy kwalifikacyjnej Dziękujemy list

Zawsze ważne jest, aby podziękować po rozmowie kwalifikacyjnej i po drugim wywiadzie. Ważne jest również, aby podziękować wszystkim, z którymi rozmawiałeś, oraz wszystkim, którzy pomagali Ci w poszukiwaniu pracy. Oto kilka wskazówek na temat tego, komu należy podziękować i jak najlepiej im podziękować.

Wskazówki dotyczące pisania wywiadu z pracy Dziękujemy list

Zaplanuj wysłanie listów z podziękowaniami tak szybko, jak to możliwe (najlepiej w ciągu dwudziestu czterech godzin) po rozmowie kwalifikacyjnej.

Jeśli liczy się czas, dziękuję za wiadomość e-mail lub telefonicznie, aby podziękować .

Kto i jak podziękować za rozmowę

Czy poszczególne notatki są odpowiednie lub czy powinienem napisać list grupowy? Wybierz swoje podejście w oparciu o to, co Twoim zdaniem będzie najbardziej zgodne z osobowością organizacji. Zastanów się również, czy wywiady miały ze sobą wiele wspólnego.

Jeśli istnieje duże podobieństwo, być może wystarczy litera "grupowa". Jeśli tak, zwróć się do wszystkich osób z listu głównego i dodaj osobistą notatkę do każdego z nich. W przeciwnym razie wyślij spersonalizowany list do każdego z ankieterów.

Kto jeszcze dziękuje

Oprócz podziękowań dla osób przeprowadzających wywiady, dziękuję wszystkim, którzy pomagają w poszukiwaniu pracy, w tym w referencjach , osobom, które kierują Cię do pracy i wszelkich innych kontaktach, których pomoc doceniłeś i z którymi chcesz nawiązać dobre stosunki.

Robią wrażenie

Według Instytutu Technicznego w Yorku, mniej niż 4% wnioskodawców przesyła podziękowania, więc wykorzystaj swój list jako sposób, aby wyróżnić się z tłumu i zrobić dobre wrażenie.

Czego nie powiedziałeś

Jeśli było coś, o czym chciałbyś wspomnieć podczas wywiadu, masz szansę powiedzieć to, dołączając je do listu z podziękowaniami.

Dziękuję Ci za podstawową literę

Listy z podziękowaniami można pisać odręcznie, pisać na maszynie lub przesyłać pocztą elektroniczną. Każdy list z podziękowaniami powinien zawierać podziękowania za rozmowę, zainteresowanie pracą, kwalifikacje i umiejętności oraz ostateczne podziękowanie.

Krótki i prosty

Trzymaj listy z podziękowaniami krótkimi i prostymi, ale użyj tego listu, aby powtórzyć swoje zainteresowanie pracą, entuzjazm dla firmy i sprzedać siebie jako idealnego kandydata.

Sprawdź swój list

Sprawdzanie pisowni i dowód listu z podziękowaniami. Następnie poproś kogoś, aby to dla ciebie udowodnił. W ten sposób będziesz pewny, że jest doskonały.

Dolna linia

Zawsze jest właściwe, aby podziękować! Jeśli nie masz pewności, czy chcesz komuś podziękować, pomyśl pozytywnie i poświęć kilka minut na podziękowanie.