Boatswain's Mate - Navy Enlisted Rating Opisy

Osoby, które nie zdecydowały się na swoją ścieżkę kariery w marynarce wojennej, mogą wybrać tę ocenę

Wartość marynarza marynarki wojennej marynarki wojennej (tak nazywa się marynarka wojenna) jest jedną z dwóch najstarszych w tej gałęzi wojskowej, datowaną na 1794 rok.

Ta ocena, która ma Navy Occupational Specialty o numerze B400, pozwala nowym rekrutom na zaciąganie się bez określonej ścieżki kariery. Jest często wykorzystywany przez niektórych zatrudnionych pracowników, którzy nie zdecydowali, w której karierze kontynuować karierę (pomyśl o tym, że jest to student pierwszego roku studiów, którego specjalizacja jest nadal "niezdecydowana"), oraz o innych, którzy chcą mieć określoną ocenę, która może nie być dostępna w momencie, gdy zwerbować.

Obowiązki wykonywane przez Boatswain's Mates

Boatswain's Mates szkolą, nadzorują i nadzorują personel w zakresie prac konserwacyjnych statku we wszystkich działaniach związanych z marlinspike (narzędzie służące do wiązania dużych węzłów), pokładu, łodzi , okrętów, malowania, konserwacji zewnętrznej konstrukcji statku, osprzętu, sprzętu pokładowego i, oczywiście, , łodzie.

Boatswain's Mates również obsługują i utrzymują sprzęt, który może być używany w różnych obszarach na statku, w tym ładowanie i rozładowywanie ładunku, amunicji, paliwa i zapasów ogólnych.

Ponieważ ten rating jest rodzajem pozycji uniwersalnej, stawki są zróżnicowane i zwykle obejmują prace nieprzypisane innym ocenom. Boatswain's Mates mogą służyć jako sterownicy i obserwatorzy lub stać na straży bezpieczeństwa (zarówno w porcie, jak i na morzu) lub służyć jako część zespołu ds. Kontroli szkód, alarmowego lub alarmowego.

Ich obowiązki mogą obejmować również naprawę, konserwację i przechowywanie sprzętu w ramach przygotowań do operacji w toku; wykonywanie pracy tymczasowej przez 90-120 dni z podziałem usług gastronomicznych lub sprzątaniem w przedziale; praca w nieinżynieryjnych oddziałach statku lub stacji lub udział w ceremoniach marynarki wojennej.

Środowisko pracy dla oficerów Boatswain's Mates

Po pomyślnym ukończeniu szkolenia rekrutów, Boatswain's Mates są zazwyczaj przydzielani do zadań na pokładzie, gdzie Marynarka potrzebuje ich najbardziej.

Członkowie Boatswain's Mates mogą poprosić o szkolenie na stanowisku pracy i otrzymać szkolenie w zakresie oceny, którą są zainteresowani, mają kwalifikacje i które są dostępne na ich pierwszym stanowisku poprzez wypełnianie kursów korespondencyjnych i wymagań dotyczących rozwoju osobistego.

Muszą również zostać polecone przez dowódcę w celu uzyskania pożądanej marynarki wojennej.

Chociaż ta ocena może wydawać się pracą typu "wszystko za dużo" z niezwykle zróżnicowanymi obowiązkami, Marynarka Wojenna opisuje Boatswain's Mates jako "kręgosłup każdej załogi statku".

Informacje o szkołach dla oficerów Boatswaina

Po ukończeniu szkolenia rekrutacyjnego , osoby uczestniczące w programie szkoleniowym dla żeglarzy odbywają sześciotygodniowe szkolenie w szkole Boatswain w klasie "A" w Great Lakes w stanie Illinois.

Boatswain's Mates może również uczęszczać do szkół marynarki wojennej, aby dowiedzieć się o ogólnej kontroli szkód, gaśniczej na statku, prewencyjnej konserwacji specjalnego sprzętu i użyciu specjalnych narzędzi używanych w ocenie, w której pracują lub poszukują.

Testowanie i kwalifikacje dla oficerów Boatswains

Boatswain Mates potrzebują łącznej liczby 175 punktów w segmencie Verbal Expression (VE), Arithmetic Reasoning (AR) Mathematics Knowledge (MK) oraz Automotive i Shop Information w zestawie ASVAB (Arped Services Vocational Aptitude Battery).

Alternatywnie, mogli oni zaprezentować łączną ocenę 135 w sekcjach ASVAB z wiedzy matematycznej (MK), Automotive and Shop Information (AS) i Assembling Objects (AO).

Nie ma wymogu posiadania bezpiecznej odległości dla tej pozycji.

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.