Jak rozpocząć działalność piekarni dla zwierząt domowych

Właściciele zwierząt domowych coraz bardziej zaniepokojeni jakością karmy i smakołyków swoich pupili, przemysł piekarniczy dla smakoszy szybko się rozwija.

Rozważania biznesowe

Pierwszym krokiem jest utworzenie firmy jako firmy jednoosobowej, spółki osobowej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC) lub korporacji. Istnieją różne zalety podatkowe i odpowiedzialności dla każdego rodzaju działalności, więc dobrze jest skonsultować się ze swoim księgowym lub prawnikiem, aby ustalić, która opcja będzie najlepiej pasować do Twojej działalności piekarniczej.

Następnie musisz ustalić, czy będziesz prowadzić działalność poza domem lub miejscem sprzedaży detalicznej. Jeśli prowadzisz działalność w domu, możesz sprzedawać produkty online za pośrednictwem strony internetowej i używać PayPal lub konta handlowca, aby akceptować płatności kartą kredytową. Jest to opcja niższego kosztu uruchamiania niż sklep detaliczny, jeśli pozwalają na to przepisy lokalne.

Sklep detaliczny oferuje dodatkową ekspozycję i ruch klientów, ale oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami wynajmu. Konieczne może być również złożenie wniosku o licencje lub pozwolenia, przestrzeganie przepisów zdrowotnych i inspekcji, a także sprawdzanie dodatkowych wymagań w swoich okręgowych, miejskich i stanowych urzędach regulacyjnych. Dodatkową korzyścią dla piekarni dla zwierząt domowych jest uzyskanie polisy ubezpieczeniowej.

Rozwijaj swoje produkty

Karmy dla psów można kupić od wielu dostawców, takich jak K9 Cakery. Dostępna jest szeroka gama foremek do ciastek, foremek do ciasta i pojemników. Po założeniu firmy możesz chcieć opracować dostosowane opakowanie.

Najbardziej atrakcyjną cechą produktu dla smakoszy jest to, że jest to produkt całkowicie naturalny i bez dodatku, w przeciwieństwie do produktów konserwowanych chemicznie i produkowanych masowo, które są zwykle składowane w sklepach zoologicznych. Ta zaleta powinna być mocno podkreślona w marketingu i wydrukowana na opakowaniu.

Ważne jest, aby pamiętać, że w wielu stanach zaleca się (lub nawet wymagane), aby twoje składniki zostały przeanalizowane i wymienione na opakowaniu.

Każdy produkt powinien mieć chwytliwą lub opisową nazwę. Świąteczne smakołyki są zawsze popularne wśród właścicieli zwierząt domowych. Tematyczne przysmaki można projektować z okazji świąt Bożego Narodzenia, Halloween, Wielkanocy, Nowego Roku, Dnia Świętego Patryka, Walentynek lub dowolnej liczby okazji, w tym urodzin. Niektóre piekarnie dla psów oferują usługi cateringowe na imprezy dla zwierząt.

Kosze upominkowe to świetny sposób na prezentowanie produktów. Kosz może być w kształcie kości psa lub umieszczony w tematycznym pojemniku, takim jak świąteczna pończocha lub wielkanocny kosz. Paski i wstążki z celofanu na zwierzęciu mogą dopełnić wygląd.

Marketing

Jednym z najważniejszych czynników sukcesu Twojej firmy jest odróżnienie jej od konkurencji. Musisz stworzyć kreatywną, niepowtarzalną nazwę i logo, które potencjalni klienci będą pamiętać.

Istnieje wiele świetnych opcji reklamowych dla piekarni dla zwierząt domowych. Możesz wysyłać ulotki, katalogi i pocztówki. Możesz zostawić te przedmioty razem z wizytówką w różnych miejscach związanych z domowymi zwierzętami, takich jak parki psów, sklepy zoologiczne i kliniki weterynaryjne.

Możesz umieścić duże magnesy na bocznych i tylnych drzwiach samochodu. Jeśli masz witrynę internetową, pamiętaj, aby umożliwić klientom subskrypcję listy mailingowej na cotygodniowy lub comiesięczny biuletyn zawierający oferty specjalne, wydarzenia i kupony.

Produkty dla smakoszy dla zwierząt są często sprzedawane poprzez targi, sklepy z pamiątkami, wystawy psów, targi rzemiosła, sklepy zoologiczne i kliniki weterynaryjne. Możesz skontaktować się z weterynarzami , treserami psów , psimi spacerowiczami , właścicielami przedszkoli i opiekunami psów, oferującymi swoje produkty. Możesz darować kosze podarunkowe na zbiórki pieniędzy, zawierające wizytówkę i logo, aby zdobyć ekspozycję, pomagając w dobrej sprawie. Możesz także ustawić wydarzenie próbkowania produktu w sklepie targowym lub sklepie zoologicznym. Word of mouth będzie głównym czynnikiem, gdy Twoja firma stanie się bardziej ugruntowana. Jeden szczęśliwy klient może polecać dziesiątki nowych klientów.

Cena Twojego produktu

Najlepszym sposobem na ustalenie cen produktów jest zbadanie podobnych produktów wytwarzanych przez inne lokalne lub online firmy produkujące dla zwierząt domowych. Twoje ceny powinny mieścić się w podobnym zakresie. Należy również wziąć pod uwagę koszty składników niezbędnych do wyprodukowania określonego produktu. Przedmioty upominkowe, takie jak kosze upominkowe, zwykle mają wyższą cenę.

Zamówienia i dostawa

Pamiętaj, aby dokładnie zaprojektować formularz zamówienia. Formularz powinien wyraźnie określać zasady dotyczące zwrotów i depozytów. Prawie wszystkie firmy produkujące wyroby piekarnicze akceptują pewien rodzaj systemu płatności kartą kredytową.

Będziesz musiał wysłać przesyłkę do szybkiej dostawy za pośrednictwem FedEx, UPS lub Priorytetu USPS. Najlepiej oznaczyć opakowania jako "nietrwałe". Zapakuj swoje produkty w folię termokurczliwą i uszczelkę próżniową, aby zapewnić świeżość i zapobiec pleśni.

Wzrost branży

Według danych Amerykańskiego Stowarzyszenia Producentów Produktów dla Zwierząt, w 2011 r. Przemysł petardy w USA osiągnął 50,84 miliarda dolarów. Artykuły żywnościowe dla zwierząt dowodzą 19,53 miliarda dolarów z tej kwoty. APPMA szacuje, że 78,2 miliona psów i 86,4 miliona kotów trzymane są jako zwierzęta domowe, a liczba ta ma wzrosnąć każdego roku. Przedsiębiorstwa zajmujące się piekarnictwem zwierząt domowych powinny spodziewać się pozytywnego rozmachu, ponieważ liczba zwierząt domowych i wydatków na zwierzęta nadal rośnie.