Aviation Struural Mechanic (AM)

Opisy uzywanych marynarki wojennej (zadania)

Zdjęcie marynarki USA autorstwa Mass Communication Seaman Albert Jones / Released

Aviation Structural Mechanic - Hydraulics (AM), utrzymuje wszystkie główne i pomocnicze hydrauliczne systemy zasilania, podsystemy uruchamiające i podwozie. Odpowiada za konserwację płatów skrzydeł statków powietrznych (typu mainframe) oraz związanych z nimi nieruchomych i ruchomych powierzchni oraz kontroli lotu. Technicy ci mogą również zgłosić się na ochotnika do lotu w marynarce wojennej . Załoga lotnicza wykonuje liczne obowiązki podczas lotu i obsługuje systemy lotnicze w samolotach turboodrzutowych, śmigłowcowych lub śmigłowych.

Do obowiązków wykonywanych przez AM należą:

Środowisko pracy

Mechanika strukturalna lotnictwa może zostać przypisana do pracy w morzu lub na lądzie w dowolnym miejscu na świecie, więc ich środowisko pracy znacznie się różni. Mogą pracować w hangarach lub hangarach lub na pokładach lotniczych lub liniach lotniczych na stacjach lotniczych. Wysoki poziom hałasu jest normalną częścią ich środowiska pracy.

Pracownicy AM ściśle współpracują z innymi, wykonują głównie pracę fizyczną i wymagają niewielkiego nadzoru. AM mogą również służyć jako inżynierowie lotu na pokładzie niektórych samolotów.

Informacja o A-School (Job School)

Wymagania ASVAB Score : VE + AR + MK + AS = 210 LUB VE + AR + MK + MC = 210

Wymóg bezpieczeństwa : Brak (z wyjątkiem osób, które zgłaszają się do służby w załodze lotniczej)

Inne wymagania

Sub-Specialties dostępne dla tej oceny: Navy Enklasyfikacja Kody dla AM

Aktualne poziomy obsługiwania dla tej oceny: CREO listing

Uwaga: Możliwości awansów ( awansów ) i rozwoju kariery są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady na poziomie obsady (np. Pracownicy o niskich ratingach mają większe możliwości awansu niż te z ratingów nadrzędnych).

Rotacja morza / brzegu dla tej oceny

Uwaga: Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu będą trwały 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Wiele z powyższych informacji uzyskano dzięki Dowództwu Personelu Marynarki Wojennej