Zrzeczenie się prawa do przystąpienia do wojska

Zrzeczenie się uprawnień do dyskwalifikacji

Zwolnienia na wejście do wojska są dostępne, ale nie są łatwe do zdobycia. Po pierwsze, istnieje długa lista powodów, dla których istnieje dyskwalifikacja w odniesieniu do pewnych rzeczy, od nielegalnej działalności, dolegliwości medycznych , ślepoty barw , a nawet wieku . W czasie mojej służby wojskowej znałem ludzi, którzy otrzymywali zwolnienia z różnych powodów. Uzyskanie zgody na dyskwalifikujący problem łatwiej jest powiedzieć niż zrobić, a będziesz potrzebował rekrutera, który wie, jak działa ten proces, a także kto chce zainwestować swój czas i wysiłki w ciebie jako przyszłego członka wojska.

Niezależnie od tego, gdy rekruter zgodzi się złożyć wniosek o zrzeczenie się, łańcuch dowodzenia będzie musiał go zatwierdzić. Im poważniejsze jest zniesienie - im wyższy łańcuch dowodzenia musi zatwierdzić, tym dłużej będzie trwało zatwierdzenie.

Najczęstsze zwolnienia, takie jak laserowa chirurgia oczu , mają łatwą do wykonania procedurę. Trudniejsze kwestie, takie jak poważne schorzenia (rak, poważne operacje) i działalność przestępcza, mogą zostać zniesione, ale zazwyczaj istnieje ścisły harmonogram i wiele przeszkód, aby wspiąć się, aby osiągnąć zwolnienia w tych obszarach.

Najczęstsze zatwierdzone i niezatwierdzone zwolnienia

Istnieje kilka typowych zwolnień, o które się ubiegają ludzie. Niektóre są prawie gwarantowane w zależności od zadania (ocena MOS / rating), niektóre są prawie zawsze odrzucane. Oto najczęściej spotykane zwolnienia:

Moralność (historia kryminalna) Zniesienie - Felonies są rzadko zatwierdzane, ale w razie potrzeby (wojna), wiele z tych zwolnień zostało zatwierdzonych do spełnienia wymaganej liczby członków wojska.

Dokumenty dla nieletnich podlegają również przeglądowi przez wojsko.

Zwolnienia lekarskie - Istnieje wiele dolegliwości, że wojsko odmówi wstępu do wnioskodawcy, jeśli on / ona ma w swoich zapisach. Nie będziesz w 100% wiedział na pewno, że masz kwalifikacje medyczne do służby wojskowej, dopóki nie udasz się na wizytę do lekarza wojskowego w MEPS (Military Entrance Processing Station).

Oto lista najczęściej zatwierdzanych i najczęściej odrzucanych:

LASIK i PRK Vision Repair Surgery - Zwykle chirurgia oka LASIK lub PRK jest łatwa do przetoczenia, ale wymaga sześciu miesięcy po zabiegu, aby można było wykonać zabieg lub zlecić zabieg. Po dokładnym sprawdzeniu przez lekarzy MEPS, postępowanie zostanie zniesione.

Kolorowa ślepota - nadal możesz dołączyć do wojska i być niewidomym, ale istnieje kilka zadań, które wymagają wizji w kolorze czerwonym / zielonym, aby dołączyć do ich szeregów. Wiele operacji operacji bojowych w US Navy i US Marine Corps wszystko wymaga od żołnierzy, aby zobaczyć żywe czerwienie i zieleni. To samo dotyczy operacji specjalnych i prac lotniczych.

Astma - jest to trudne do zaakceptowania i często trzeba udowodnić, że nie masz już problemów z astmą lub brać leki na astmę. Problemem jest przepisany lek. Musisz odstawić lek lub symptomatyczne od swoich 13. urodzin

ADHD / ADD - ten został niedawno przeniesiony do kategorii "czasami zatwierdzonych" od "nigdy nie zatwierdzony". Często młodsze dzieci mogą zostać źle zdiagnozowane lub wyrosnąć z takich problemów związanych z zachowaniem / koncentracją. Pełna dokumentacja medyczna jest wymagana, jeśli wnioskodawca był kiedykolwiek leczony z powodu ADD lub ADHD z jakimkolwiek lekiem innym niż Ritalin, Adderal lub Dexedrine, lub leczenia w przypadku problemów takich jak depresja.

Złamane kości - Złamane kości, które leczą się bez operacji, są łatwo zatwierdzone. Jednak zabiegi chirurgiczne z metalem lub innymi narzędziami do mocowania kości i więzadeł lub innych części ciała mogą być dyskwalifikujące. Będziesz potrzebował wszystkich powiązanych dokumentów od swojego lekarza, chirurga, fizjoterapeuty, aby przedstawić wojskowy przegląd medyczny w MEPS.

Wiek - Odstąpienia od wieku w wojsku często występują w zależności od wykonywanej pracy. Praca w operacjach specjalnych rzadko ma zwolnienia wiekowe, ale zdarzają się one indywidualnie dla każdego przypadku. Regularne zwolnienia z wiekiem wojskowym na profesjonalne posady w dziedzinach prawnych, medycznych i religijnych są często uchylane ze względu na potrzeby siły.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oficjalnej listy wojskowej problemów medycznych, które zdyskwalifikują Cię z usług - patrz link. (DoDI 6130.03, 28 kwietnia 2010 r.)