Co powinno i czego nie powinno być na twojej stronie artysty

Twoje różne profile w sieciach społecznościowych nigdy nie zastąpią własnej strony muzycznej . Gdy masz własną stronę wykonawcy, masz całkowitą swobodę w kontrolowaniu wiadomości i tworzenia rozpoznawalnej "marki" dla swojej muzyki. Pomyśl o etykietach takich jak 4AD lub okładkach albumów takich zespołów jak The Smiths - znasz je tak szybko, jak je widzisz. Korzystając ze swojej strony internetowej, możesz stworzyć podobne powiązanie dla fanów ze swoją muzyką.

Oczywiście wszystko to jest dobre i dobre, ale są pewne rzeczy, które musisz mieć na swojej stronie internetowej, aby uzyskać jak najwięcej z tego. Z tego samego powodu są rzeczy, które zdecydowanie należy pominąć. Weźmy to od góry:

Rzeczy, które powinieneś mieć na swojej stronie

Teraz, naturalnie, powinieneś dobrze bawić się ze swoją witryną i możesz dodawać gry i inne funkcje według własnego uznania. Powyższa lista po prostu wyszczególnia te obowiązkowe. Podobnie, istnieją rzeczy - jak dyskografia - które stają się odpowiednie po tym, jak pracowałeś przez jakiś czas i masz dłuższą historię.

Powiedziawszy to, na twojej stronie należy unikać pewnych rzeczy.

Rzeczy, których nie powinieneś mieć na swojej stronie internetowej