Gdzie i kiedy pojechać na MEPS

Twój lokalny rekruter powie Ci, którą lokację MEPS odwiedzić

Wojskowe stacje przetwarzania wejścia, czyli MEPS, są pierwszym przystankiem dla rekrutów rozpoczynających służbę wojskową w Stanach Zjednoczonych. W USA jest 65 lokalizacji MEPS, z czego prawie w każdym stanie.

Państwa, które nie mają lokalizacji MEPS to Connecticut, Rhode Island, Vermont, New Hampshire, Delaware, Kansas, Wyoming i Nevada. Rekruci z tych państw pójdą do lokalizacji MEPS w pobliskich stanach.

Osoby, które nie mieszkają na miejscu, otrzymają zakwaterowanie, gdy są na stacji MEPS.

Twój rekruter powie Ci, która lokalizacja MEPS poradzi sobie z testowaniem i przetwarzaniem oraz zaplanuje twoją wizytę w tej lokalizacji MEPS. Możesz znaleźć mapę wszystkich lokalizacji MEPS na swojej stronie.

Lokalizacje MEPS: Wschód i Zachód

US Military Command Processing Command jest podzielone na dwa sektory batalionów: Bataliony Sektora Wschodniego i Bataliony Sektora Zachodniego. Linia podziału między dwoma sektorami przebiega mniej więcej w dół rzeki Mississippi.

Stacje MEPS Wschodniego Sektora służą do batalionów parzystych (2, 4, 6, 8, 10 i 12), podczas gdy stacje MEPS z Zachodniego Sektora służą batalionom o numerach nieparzystych (1, 3, 5, 7, 9 i 11) .

Zanim rekruta może dołączyć do Sił Zbrojnych, przechodzi do stacji MEPS, gdzie znajduje się lista testów zaprojektowanych do pomiaru zdolności do służby wojskowej.

Po spędzeniu około dwóch dni na stacji MEPS, wybrani rekruci albo wrócą do domu, by poczekać na ich datę wysyłki, albo przejdą bezpośrednio do podstawowego szkolenia.

Co robi MEPS

MEPS zapewnia, że ​​każdy nowy członek Sił Zbrojnych: Armia, Marines , Marynarka Wojenna , Siły Powietrzne i Straż Przybrzeżna; spełnia wysokie standardy umysłowe, moralne i medyczne wymagane przez Departament Obrony i służby wojskowe.

Każdy MEPS reprezentuje aktualny stan wiedzy w testowaniu, badaniu i przetwarzaniu kandydatów do werbowania do Sił Zbrojnych. Każdy zapewnia usługę "czerwonego dywanu" każdemu wnioskodawcy z indywidualną, wydajną i profesjonalną uwagą.

Wyposażony w nowoczesne urządzenia i wyposażenie współczesny współczesny system MEPS niewiele przypomina tradycyjne wyobrażenie o szarej "Stacji indukcyjnej" znanej z poprzednich generacji amerykańskich żołnierzy, piechoty morskiej, marynarzy, lotników i straży przybrzeżnej.

Czego można się spodziewać po odwiedzeniu MEPS

Pierwszym ważnym krokiem w twoim przetwarzaniu w lokalizacji MEPS będzie skorzystanie z Arped Services Aptitude Battery (ASVAB), testów, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Ta seria testów określa przebieg waszej kariery wojskowej, więc studiujcie i dobrze przespijcie noc poprzedniej nocy. Zwykle zabierzesz go po południu pierwszego dnia w MEPS.

Następnego dnia (na który pojawi się dość wcześnie), wypełnisz kwestionariusz medyczny i przejdziesz obszerne badanie lekarskie, które obejmuje sprawdzenie wagi, badanie słuchu i badanie wzroku.

Po zakończeniu badania lekarskiego, będziesz pracować z doradcą ds. Usług, aby wybrać pracę wojskową, a następnie przejdzie rozmowę wstępną.

Wywiad będzie obejmował wszelkie możliwe problemy prawne, które mogą uniemożliwić Ci zarejestrowanie się.

Na koniec, zakładając, że kwalifikujesz się do służby wojskowej, złożysz Przysięgę Werbowania w tej lokalizacji MEPS.