Najlepsze oferty dla dzieci poniżej 13 lat

Praca przyjazna dzieciom, aby uczyć odpowiedzialności i zarabiać pieniądze

W pewnym momencie Twoje dziecko może poczuć, że zasiłek nie jest wystarczającym źródłem pieniędzy na swoje nawyki zakupowe i chciałby zarobić dodatkowe pieniądze. Istnieje wiele świetnych zadań dla dzieci, które mogą pomóc im w zrozumieniu odpowiedzialności przy zarabianiu. Stawki są zmienne w zależności od Twojej lokalizacji, stopnia trudności i czasu wykonania każdej pracy.

 • 01 Opiekunka do dziecka

  Nastolatki i nastolatki mogą zarabiać pieniądze, opiekując się młodszymi dziećmi dla sąsiadów i przyjaciół. Czerwony Krzyż oferuje zajęcia z opiekunami, aby przygotować dzieci w wieku od 11 do 15 lat. W przypadku młodszych dzieci pomocna może być pomoc matki; rodzic pozostaje w domu podczas pracy opiekunki.
 • 02 Pet Sitter

  Często jest to świetna inicjatywa dla małych dzieci. Obowiązki zazwyczaj obejmują zatrzymywanie się przez dom sąsiada, aby karmić zwierzę kilka razy dziennie, podczas gdy właściciele są daleko. Mogą także oferować gazetę lub pocztę i wodę do wszelkich roślin doniczkowych.

 • 03 Stoisko z lemoniadą

  Stoisko z lemoniadą jest zwykle pierwszą rzeczą, o której ludzie myślą podczas burzy mózgów podczas zajęć biznesowych dla dzieci. Cena za kubek wzrosła, ale lekcje w gorący letni dzień są nadal bardzo cenne dla dzieci.

 • 04 Kosiarka

  Jeśli Twoje dziecko lubi być na zewnątrz i regularnie kosi trawnik, może to być dobra praca do zbadania. Koszenie miejsc pracy może być jednorazowe, gdy właściciel domu jest na wakacjach lub na całe lato, jeśli znajdzie kogoś, kto nie może lub nie chce koszenia trawnika. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy Twoje dziecko będzie używać kosiarki lub kosiarki właściciela domu. Doskonałym sposobem rozpoczęcia pracy przy koszeniu trawników dla dzieci jest zwrócenie się do sąsiadów.

 • 05 Praca na podwórzu

  Oprócz koszenia trawnika w lecie, istnieje wiele działań, które właściciele domów mogą potrzebować pomocy przez cały rok. Dzieci mogą odkrywać takie zadania, jak odśnieżanie łopaty, liście grabi i sadzenie kwiatów w zależności od pory roku. Prace można wykonywać samodzielnie lub wspólnie z właścicielem domu do wynajęcia.

 • 06 Pies Walker

  Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzęta, może to być świetną zabawą zarówno dla Twojego dziecka, jak i psa, aby ćwiczyć. Upewnij się, że Twoje dziecko czuje się komfortowo ze zwierzakiem, zanim za pierwszym razem zabierze je na spacer.

 • 07 Paper Route

  Idealną pracą dla rannych ptaszków jest dostarczenie porannej gazety. Rozważ tygodniowy artykuł, jeśli codzienna praca byłaby zbyt czasochłonna. Przedyskutuj z dzieckiem, co stanie się w deszczowy dzień; w przeciwnym razie możesz regularnie kończyć trasę swojego dziecka.

 • 08 Praca detaliczna

  Zazwyczaj dzieci nie mogą rozpocząć tego rodzaju pracy, dopóki nie są nastolatkami; prawa różnią się w zależności od stanu. Sprawdź zgodnie z lokalnymi rozporządzeniami, aby ustalić minimalny wiek do pracy i czy dziecko potrzebuje pozwolenia pracownika. Wymagania dotyczące uprawnień pracowniczych różnią się także w zależności od stanu.

 • 09 Biznes rodzinny

  Ta praca często działa najlepiej, gdy jesteś właścicielem własnej firmy. Możesz pomóc swoim dzieciom w wypełnianiu dokumentów, korespondencji i innych prac biurowych. Możesz także swobodnie poruszać się po szkolnym harmonogramie ; to świetna weekendowa praca dla dzieci.

 • 10 Lifeguard

  Jeśli Twoje dziecko lubi pływać, stróżowanie może być świetną letnią pracą dla dzieci . Będą spędzać czas na świeżym powietrzu na plaży lub przy basenie. Ponadto, jeśli masz w swojej okolicy kryte baseny, Twoje dziecko może zostać ratownikiem w miesiącach zimowych.