Letnie oferty dla dzieci w każdym wieku

Nawet jeśli nie są wystarczająco dorośli, by pracować na część etatu , większość dzieci chce zarabiać, gdy tylko odkryją centra handlowe. Niektórzy z nich chcą przyczynić się do budżetu rodzinnego, a inni chcą zaoszczędzić na studia, a jeszcze inni po prostu chcą trochę więcej pieniędzy na wydatki.

Kiedy są w przerwie wakacyjnej (a nawet w tygodniu podczas przerwy wiosennej), dzieci mają dużo dodatkowego czasu, który mogą poświęcić na wykonywanie różnych zadań. Istnieje wiele wspaniałych zadań dla dzieci, które mogą pomóc im w zrozumieniu odpowiedzialności. Stawki będą się różnić w zależności od lokalizacji i rodzaju pracy. Ważny będzie również wiek twojego dziecka, ponieważ młodsze dzieci nie kwalifikują się do niektórych zawodów.

 • 01 Kosiarka

  Kosiarka to świetna robota dla dzieci lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Ustal, czy Twoje dziecko będzie używać kosiarki lub kosiarki właściciela domu. Koszenie trawnika może być jednorazowym lub regularnym, jeśli znajdzie klienta, dla którego lubi pracować, kto ma dużo trawy na swoim podwórku.
 • 02 Yard Praca

  Jeśli Twoje dziecko jest za małe, aby kosić trawniki, może być w stanie pomóc innym pracom na podwórku, których potrzebują właściciele domów. Różne zadania mogą obejmować zgrabianie liści, rozrzucanie ściółki lub sadzenie kwiatów.
 • 03 Lifeguard

  Lifeguarding może być świetną wakacyjną pracą, jeśli Twoje dziecko lubi pływać. Nastolatki, które dostają pracę w ratownictwie, mają także szansę spędzić czas na świeżym powietrzu na plaży lub na basenie. Każda nastolatka poszukująca pracy ratowniczej będzie musiała zostać przeszkolona w zakresie pływania i odbyć kurs ratowniczy, aby uczyć się CPR i innej pierwszej pomocy. Miejsca pracy Lifeguard wypełniają się szybko w lecie i obowiązują pewne ograniczenia wiekowe, więc uzyskaj informacje o tych pracach kilka miesięcy przed czasem, jeśli Twoje dziecko jest zainteresowane.
 • 04 Stoisko z lemoniadą

  Stoisko z lemoniadą to zawsze zabawna przygoda biznesowa dla dzieci. Chociaż nie będzie to zwykła praca, trzymanie sprzedaży lemoniady raz lub dwa razy w ciągu roku może przynieść dodatkowe pieniądze.
 • 05 Opiekunka do dziecka

  Opieka nad dziećmi jest dostępna przez cały rok, ale może być bardziej rozpowszechniona w miesiącach letnich. Czerwony Krzyż jest jedną z kilku organizacji, które oferują zajęcia dla opiekunów, aby przygotować dzieci w wieku od 11 do 15 lat, szkoląc ich w zakresie CPR i pierwszej pomocy.

  Zanim Twoje dziecko podejmie pracę opiekunki, upewnij się, że jest wystarczająco dojrzałe, aby poradzić sobie z małymi dziećmi. Niektóre wcześniejsze doświadczenia, na przykład z młodszymi dziećmi, są idealnym treningiem.

 • 06 Pies Walker

  Psy muszą wyjść na ćwiczenia przez cały rok, ale w lecie Twoje dzieci będą miały dodatkowy czas. Upewnij się, że Twoje dziecko czuje się dobrze z psami, zanim za pierwszym razem pójdą na spacer. Dzieci, które mają psy w domu, są bardziej skłonne znaleźć psa chodzącego w naturalnym stanie, ale każde dziecko, które jest wystarczająco dorosłe, może wykonać tę pracę.
 • 07 Myjnia samochodowa

  Jeśli chcesz nauczyć dziecko wartości ciężkiej pracy, a Twoje dziecko lubi przebywać na słońcu, zmoknąć i bawić się wężem, zachęcanie dziecka do mycia dziecięcego myjni może być doskonałym wyborem letniej pracy.
 • 08 Summer Nanny

  Dostępnych jest wiele stanowisk dla niani letnich. Wielu rodziców ma budżet, więc starają się zatrudniać młodszych ludzi zamiast drogich ośrodków opieki dziennej na lato. To trochę inne niż opieka nad dziećmi i jest odpowiednie dla starszych nastolatków, a nie dla młodszych dzieci.
 • 09 Online Jobs

  Prowadzenie ankiet lub sprzedawanie rzemiosła online może być świetnym sposobem na wypełnienie jakiegoś czasu podczas wiosennej lub letniej przerwy, jeśli ty i twoje dzieci macie złą pogodę i znajdziecie się w domu bezczynności. Tylko pamiętaj, aby pomóc swoim rodzicom w odkrywaniu pracy online dla dzieci i zachować bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.