Przykładowy list rekomendacyjny dla studenta

Studenci ubiegający się o przyjęcie na studia, studia podyplomowe, staże i zawody będą potrzebować rekomendacji z wielu źródeł. Jeśli zostaniesz poproszony o napisanie listu polecającego dla studenta, upewnij się, że otrzymujesz jak najwięcej informacji o stanowisku, którego poszukujesz, tak aby twoje poparcie było konkretne i silne. Poniżej znajduje się przykład listu polecającego dla ucznia.

Zalecenie Letter Sample dla studenta

Zalecenie dla Pam Lester

Miałem przyjemność pracować z Pam Lester przez trzy lata, podczas gdy pracowała jako doradca rówieśniczy w biurze akademickim w ABCD College. Pam wykazała się szeroką gamą umiejętności, budując rekord wybitnych osiągnięć w tej roli.

Pani Lester opanowała często przytłaczające zadanie poznania bogatej kolekcji materiałów drukowanych i elektronicznych, których używamy, aby pomóc uczniom. Pam staranność, błyskotliwy umysł, dociekliwość i niezłomne zaangażowanie w pomoc innym pozwoliły jej osiągnąć ten sukces.

Pani Lester była wyjątkowa w swojej zdolności do empatii, nawiązania relacji i dotarcia do bardzo szerokiego grona studentów z różnych środowisk. Pam przyciągnęła kilku swoich rówieśników, którzy celowo jej szukali, ponieważ była dla nich pomocna (podobnie jak dobry doradca zawodowy). Rzadko kiedy widziałem, jak rówieśnik kultywuje tego typu relacje z innymi studentami podczas mojego 20-letniego doświadczenia zawodowego.

Pam jest dobrym słuchaczem, który potrafi również przekazywać informacje w sposób jasny i skuteczny osobom i grupom. Jej zdrowy rozsądek, umiejętności badawcze i detektywistyczne pozwoliły jej znaleźć informacje dla uczniów, które nie były łatwe do zlokalizowania.

Jak możesz stwierdzić, trzymam Pam bardzo wysoko i dlatego mogę śmiało polecić ją absolwentowi, który skorzystałby z umiejętności wymienionych powyżej. Jestem równie pewna, że ​​posiada empatię, troskliwą naturę, umiejętności słuchania i zdolności intelektualne, aby stać się dobrym profesjonalnym doradcą.

Z poważaniem,

Imię Nazwisko
Dyrektor, Biuro Karier
518-580-5888
email@college.edu