US Office of Personnel Management (OPM)

Amerykańskie Biuro ds. Zarządzania Personelem (OPM) zarządza federalnymi ofertami pracy, ustala zasady dotyczące rządowych procedur zatrudniania, a także przeprowadza kontrole przeszłości i odprawy bezpieczeństwa.

Omówienie pakietu Office of Personnel Management

Biuro zarządzania kadrami rządu USA nadzoruje system zasług federalnych służb cywilnych i egzekwuje uczciwe praktyki w zakresie zarządzania personelem. OPM zarządza programami zdrowotnymi i innymi programami ubezpieczeniowymi dla pracowników federalnych i emerytów oraz świadczeń emerytalnych dla emerytów i ich rodzin.

Zapewniają również narzędzia do zarządzania, w tym programy szkoleniowe i rozwojowe dla pracowników i agencji federalnych.

Informacje o pracach rządu USA, zasobach weterana, możliwościach studenckich, zasobach pracowników federalnych i emerytach oraz zasadach dla praktyków i agencji zajmujących się zasobami ludzkimi są dostarczane przez OPM.

USAJobs.gov

USAJobs ( USAJobs.gov ) to oficjalne źródło federalnego rządu dla ofert pracy rządu federalnego, podania o pracę i informacje o zatrudnieniu. Rząd federalny zatrudnia pracowników w wielu dziedzinach, na wszystkich poziomach doświadczenia, w tym w służbie zdrowia, prawie, technologii informacyjnej, bezpieczeństwie, lotnictwie, ochronie środowiska, automatyzacji, komunikacji, nawigacji, ekonomii, HR, rolnictwie, edukacji i innych.

Szukaj w USAJobs według słów kluczowych, lokalizacji, kategorii pracy, zakresu wynagrodzenia i klasy płac. Użytkownicy mogą również wyszukiwać w oparciu o uprawnienia do federalnego zatrudnienia.

OPM zapewnia specjalne środki dla weteranów, wojskowych małżonków, członków Gwardii Narodowej i Rezerw, studentów i absolwentów, kierowników wyższego szczebla, osób niepełnosprawnych, rodzin pracowników zagranicznych, rdzennych Amerykanów, członków Korpusu Pokoju, AmeriCorps i Vista,

OPM ogłasza zdarzenia związane z pracą za pośrednictwem witryny, takie jak wirtualne seminaria na temat: Przegląd federalnego procesu zatrudniania, przeprowadzania wywiadów, pisania swojego federalnego życiorysu, znajdowania i ubiegania się o pracę w urzędzie federalnym, nawigacji w USAJOBS i możliwości zatrudnienia z niepełnosprawnościami.

Zasoby dla studentów

Program Pathways oferuje staże federalne i możliwości zatrudnienia dla obecnych studentów, absolwentów i osób z wyższym wykształceniem.

Pathways składa się z trzech komponentów: programu praktyk, programu ostatnich absolwentów i programu Presidential Management Fellows,

Studenci i nowi absolwenci mogą przeglądać indeks agencji federalnych od A do Z i szukać federalnych tytułów pracy według listy uczelni wyższych

Zasoby Weterana

Rząd federalny uznaje doświadczenie, szkolenia i umiejętności weteranów i oferuje preferencyjne zatrudnianie wielu członków służby. Weterani z niepełnosprawnością otrzymują 10-punktową preferencję podczas ubiegania się o pracę federalną, a inni weterani otrzymują 5-punktową preferencję. Możliwości są dostępne na całym świecie iw wielu różnych dziedzinach.

Dostępne są narzędzia i zasoby dla wszystkich amerykańskich weteranów, w tym możliwości zatrudnienia, formularze, korzyści i informacje o programie, a także pomoc szkoleniowa dla zatrudnienia w sektorze prywatnym.

Osoby z niepełnosprawnościami

Rząd federalny podejmuje skoordynowany wysiłek w celu rekrutacji i dostosowania osób poszukujących pracy i niepełnosprawnych pracowników. Strona OPM zawiera informacje dotyczące procesu zatrudniania osób niepełnosprawnych. Koordynatorzy programu Selective Placement Programme (SPPC) pomagają agencjom rekrutować, zatrudniać i przystosowywać osoby niepełnosprawne. SPPC może poprowadzić osoby niepełnosprawne poprzez proces składania wniosków i odpowiadać na pytania.

Większość agencji federalnych, ale nie wszystkie, ma SPPC lub równoważną rolę, taką jak Menedżer programu specjalnego.

Federalne zasoby pracownicze

Jako pracodawca, rząd federalny stara się być konkurencyjny w stosunku do najlepszych i najlepszych firm, na których można pracować. Oferują one możliwości telepracy w celu poprawy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, zachęty i możliwości rozwoju kariery oraz doskonałe pakiety opieki zdrowotnej i świadczeń.

Informacje dla pracowników federalnych, w tym nowe zasoby pracowników, narzędzia szkoleniowe i zasoby oraz świadczenia emerytalne i zdrowotne można znaleźć na stronie internetowej.

Federal Salary Information

Dostępny jest ogólny harmonogram płac (GS), urzędnik organów ścigania (LEO), pracownik wykonawczy i pracownik wyższego szczebla oraz specjalne tabele stawek wynagrodzeń. Wynagrodzenie federalne jest dostosowane do kosztów utrzymania, a główne obszary metropolitalne mają różne harmonogramy płac.

Istnieje 15 klas wynagrodzeń dla stanowisk federalnych w ogólnym harmonogramie wynagrodzeń z 10 krokami w każdej klasie. Wynosi się od około 20 000 USD rocznie do około 160 000 USD w zależności od wymagań stanowiska i lokalizacji geograficznej.

Zasoby OPM Practitioner / Agency

Praktycy zajmujący się zasobami ludzkimi znajdą informacje o kapitale ludzkim, organach zatrudniających oraz kwalifikacjach i kwalifikacjach dla pracowników federalnych. Ramy oceny i rozliczania kapitału ludzkiego (HCAAF) określa zasady systemu zasad, zasady preferencji kombatantów i inne przepisy dotyczące służby cywilnej. Znajdują się tam linki do informacji na temat talentu, przywództwa i zarządzania wiedzą, odpowiedzialności, strategicznego dostosowania i kultury wydajności zorientowanej na wyniki.

Tutaj można znaleźć informacje na temat agencji rekrutacyjnych dla agencji zatrudniających weteranów, studentów i stażystów, a także informacje o klasyfikacjach stosowanych do określania skali płac, tytułu, stopnia i kwalifikacji dla zleceń rządu federalnego.