Jak znaleźć pracę z domu

To marzenie każdego wyczerpanego profesjonalisty: utrzymuj wypłatę i awans zawodowy, ale stracisz drogie i męczące dojazdy. Jeśli tak szybko wykonasz swoją pracę w piżamie - lub, w każdym razie, z dala od zgiełku tłumu farmy w kabinie - istnieje kilka solidnych opcji, które sprawią, że twoja praca w domu rozkwitnie. Oto jak zacząć.

1. Negocjuj ze swoim szefem

Wiele dzisiejszych miejsc pracy wymaga tylko połączenia z Internetem i może linii telefonicznej.

Jeśli twój obecny występ jest jednym z nich, możesz porozmawiać ze swoim menedżerem, aby zezwolił ci na pracę w domu w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest wykazanie, że pozwolenie na wykonywanie pracy z biura domowego przyniesie korzyści firmie.

Skoncentruj swoją argumentację na przyrostach wydajności, a tym samym na zarobkach, jakie firma ma do zarobienia. Przygotuj się na zabezpieczenie swoich roszczeń za pomocą liczb rzeczywistych, miejmy nadzieję, że przed nimi pojawią się znaki dolara. Twoja sprawa będzie silniejsza, jeśli będziesz w stanie zademonstrować swoją zdolność załatwiania spraw poza biurem.

Jeśli masz możliwość pracy w domu od czasu do czasu, pamiętaj, aby wykonać najlepszą pracę, gdy masz dzień pracy w domu. Jeśli Twój menedżer i współpracownicy będą musieli szukać Cię podczas WAH, trudno będzie im przekonać, że można zaufać ci bardziej trwałym rozwiązaniem.

2. Sprawdź online

Jeśli praca, której używasz, nie nadaje się do pracy w domu, lub jesteś na rynku zupełnie nowej pracy, spójrz na jedną z wielu internetowych stron ofert pracy, które pozwalają na wyszukiwanie tylko do pracy z -może szanse.

Monster, Craigslist i CareerBuilder mają przeszukiwalne aukcje, które można filtrować za pomocą słów kluczowych, takich jak "praca w domu" lub "praca w domu" lub "praca niezależna".

Ponadto specjalistyczne witryny z ofertami pracy, takie jak FlexJobs, umożliwiają wyszukiwanie zweryfikowanych banków usług telepracy, zewnętrznych i pracy w niepełnym wymiarze godzin (zazwyczaj za dodatkową opłatą).

Jeśli pójdziesz to na własną rękę, pamiętaj, aby unikać oszustw. Stare powiedzenie jest prawdziwe: jeśli brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Inne oznaki oszustw internetowych obejmują skandalicznie wysokie wynagrodzenie, niejasne opisy stanowisk pracy lub tytuły lub osoby, które kontaktują się z tobą poza granice poprzez e-mail z dowolnym z powyższych.

Na koniec, nigdy, przenigdy nie podawaj nikomu informacji o koncie bankowym, numerze karty kredytowej lub jakichkolwiek danych identyfikujących, które mogłyby pomóc w wykradzeniu Twojej gotówki lub, co gorsza, Twojej tożsamości. Oszuści pracujący w domu często próbują sprzedać swoim ofiarom "zestaw", aby pomóc im zacząć, ale najlepszym scenariuszem jest marnowanie pieniędzy.

3. Skoncentruj się na firmach lub konkretnych pracach

Więc nie, prawdopodobnie nie zamierzasz zrobić sześciu liczb wypychających kopert lub przetwarzających rabatów. Ale możesz zarobić przyzwoite życie pracując w domu, korzystając z zasobów opisanych powyżej, lub patrząc w szczególności na firmy, które mają dużą liczbę stanowisk pracy z domu lub badając ścieżki kariery, które nadają się do telepracy. Jedna taka praca pracuje dla usług z napisami zamkniętymi.