Najlepsze strony praktyk w Internecie

Jak znaleźć staż

Poniższa lista zawiera osiem najlepszych stron wyszukiwania ofert pracy, które są doskonałym wyborem, jeśli szukasz stażu. Niektóre witryny wymieniają wszystkie rodzaje możliwości odbycia stażu, podczas gdy inne koncentrują się na konkretnym wyborze kariery lub obszarze zainteresowania. Na tych stronach znajdziesz możliwości, które obejmują gamę od letnich, jesiennych, zimowych, wiosennych staży do trwających staży. Niezależnie od tego, czy witryny zawierają staże Fortune-500, staże non-profit lub staże zagraniczne, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Aggregate Versus Career Specific Sites

Nie wszystkie opisane poniżej witryny są idealne dla wszystkich obszarów kariery lub lokalizacji, dlatego ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na sprawdzenie każdej witryny i sprawdzić, czy odpowiada ona wybranym przez Ciebie rodzajom możliwości. Na przykład Indeed.com, SimplyHired.com i Careershift.com to zbiorowe witryny karier, które przyciągają możliwości z całego internetu. Z drugiej strony, Idealist.com obsługuje non-profit staże i organizacje wolontariuszy i organizacji społecznych, a USAJobs.com oferuje możliwości w rządzie. Strona internetowa stowarzyszenia Student Conservation Association ma możliwości związane ze środowiskiem, a GoAbroad.com jest jedną z wielu stron internetowych, które dostarczają informacji o stażach za granicą.

 • 01 Indeed.com

  Indeed.com obejmuje wszystkie oferty pracy z największych tablic ogłoszeń, gazet, stowarzyszeń i stron dotyczących kariery zawodowej. Indeed.com umożliwia zapisywanie wyszukiwań i udostępnia staże / zadania za pośrednictwem powiadomień e-mail za pośrednictwem kanałów RSS. Indeed.com umożliwia także proaktywne poszukiwanie staży i miejsc pracy, ponieważ mają swobodny dostęp do milionów możliwości zatrudnienia, które są usuwane z tysięcy stron internetowych w sieci.
 • 02 Idealist.org

  Idealist.org składa się z ponad 57 000 organizacji non-profit i społeczności w ponad 180 krajach. Istnieje wiele możliwości dla osób, które chcą odbywać staże, pracować jako wolontariusze lub znaleźć stanowiska, w których będą zaangażowane w działalność pozwalającą im na zwrot i zmianę świata. Warto również zauważyć, że Idealist.org był projektem opracowanym w ramach Action Without Borders, organizacji non-profit, która rozpoczęła się w 1995 roku.

 • 03 SimplyHired.com

  SimplyHired.com jest przyjazną dla użytkownika witryną, która agreguje oferty pracy i zawiera strony internetowe dla pracodawców, firmy zajmujące się zatrudnianiem i zatrudnianiem pracowników, tablice ogłoszeń i dodatkowe informacje na temat organizacji. Dodatkowe narzędzia i filtry pomagają w wyszukiwaniu i ułatwiają wyszukiwanie indywidualnych preferencji, takich jak przyjazne dla zwierząt i przyjazne środowisku firmy.

 • 04 Careershift.com

  Ta strona internetowa poświęcona wyszukiwaniu zawodu nie jest dostępna dla wszystkich, więc sprawdź w Centrum Karier w swojej Uczelni, czy subskrybują. Jeśli tak, to jest to bardzo cenne narzędzie do szukania pracy i poszukiwania pracy, ponieważ możesz uzyskać wyniki z niemal każdej witryny zawodowej i tablicy ogłoszeń. Witryna umożliwia zapisywanie i organizowanie firm i kontaktów oraz wysyłanie CV w celu wybrania firm pocztą lub pocztą elektroniczną. Możesz także nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami zatrudnianymi w firmach, które Cię interesują.

 • 05 USAJobs.gov

  Ta strona internetowa poświęcona karierze jest oficjalną oficjalną stroną rządu Stanów Zjednoczonych dla studentów uczelni, którzy są zainteresowani zapewnieniem staży w amerykańskim rządzie. Witryna oferuje również zasoby dla osób zainteresowanych pracą dla rządu.

 • 06 GoAbroad.com

  GoAbroad.com jest organizacją patronacką, która obejmuje StudyAbroad.com, InternAbroad.com, VolunteerAbroad.com i inne zagraniczne możliwości. Tysiące międzynarodowych okazji można znaleźć na tej stronie. GoAbroad.com został również zaprojektowany, aby łączyć potencjalnych podróżników z organizacjami międzynarodowymi.

 • 07 Stowarzyszenie Ochrony Studentów

  The Student Conservation Association (SCA) to organizacja non-profit, która oferuje trzy- do dwunastomiesięczne płatne praktyki stażowe dla studentów zainteresowanych ochroną środowiska. SCA skupia się na zapewnieniu praktycznych możliwości świadczenia usług konserwatorskich uczniom szkół średnich i studentom zainteresowanym nauką i ochroną środowiska.

 • 08 Experience.com

  Experience.com oferuje liczne staże, a także oferuje bogate zasoby i porady dla osób poszukujących staży. Strona internetowa zawiera aktualne artykuły, które dostarczają ogromnej ilości informacji napisanych przez i dla studentów, którzy dzielą się osobistymi doświadczeniami.