Możliwości dla studentów mniejszości

Szeroki zakres staży i stanowisk kooperacyjnych dla studentów mniejszości

Staże oferują świetną okazję dla studentów, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w karierze, o której chcieliby dowiedzieć się więcej. Udział w stażu pomaga również w budowaniu silnego CV zawodowego, jednocześnie zdobywając cenne możliwości spotykania się i nawiązywania kontaktów z utalentowanymi profesjonalistami. Niektóre programy są dostępne specjalnie dla studentów kolorowych i innych niedoreprezentowanych grup. Możesz kliknąć linki, aby dowiedzieć się więcej o tych programach.

 • 01 Lista szans staży dla studentów kolorów z Amherst College

  Amherst College oferuje listę staży i stypendiów, począwszy od sztuki, biznesu, komunikacji, edukacji, administracji, zdrowia, zdrowia psychicznego, prawa, nauki, technologii, badań, usług społecznych i organizacji non-profit.
 • 02 Szanse dla studentów kolorów z University of Pennsylvania

  Uniwersytet Pensylwanii oferuje specjalne możliwości odbycia stażu dla studentów kolorowych z zasobami specyficznymi dla danej populacji. Należą do nich programy dla Afroamerykanów, Amerykanów pochodzenia azjatyckiego, Hiszpanie / Latynosów i rdzennych mieszkańców Indian Native American. Dodatkowe informacje na temat źródeł finansowania są dostępne na stronie University of Pennsylvania.

 • 03 SEO

  SEO zapewnia programy edukacyjne i zawodowe dla uczniów z zaniedbanych społeczności, pomagając im w pełni wykorzystać możliwości dostępne dla nich, aby osiągnąć sukces zarówno w college'u, jak iw karierze. Studenci są rekrutowani i szkoleni na letnie praktyki w bankach inwestycyjnych, korporacyjnych firmach prawniczych i innych wiodących globalnych firmach.

  Ponad 75 procent stażystów SEO otrzymało oferty pracy od partnerów korporacyjnych. SEO pracował bezpośrednio z ponad 50 partnerami korporacyjnymi i non-profit w ciągu dwóch lat, aby zapewnić ponad 600 staży.

 • 04 INROADS Program praktyk

  INROADS pomaga studentom amerykańskim, hiszpańskim i indiańskim Indian organizuje praktyki z jednymi z największych firm w kraju. Celem jest ukończenie przez studentów płatnych, wieloletnich staży w firmach z listy Fortune 1000.

  Misją INROADS jest pielęgnowanie i umieszczanie utalentowanych studentów koloru w organizacjach, w których mogą się dowiedzieć o przywództwie korporacyjnym i społecznościowym, co może doprowadzić do potencjalnych pełnoetatowych miejsc pracy. Firmy, które wzięły udział w programie INROADS to Ernst & Young, IBM, Merrill Lynch, General Motors, General Electric, Lucent Technologies i Boeing.

 • 05 Przywództwo w zarządzaniu na jutro

  MLT oferuje szereg programów zawodowych, w tym przygotowanie do kariery dla przyszłych liderów, którzy nadal uczęszczają na studia. Studenci są przydzielani do mentora, który może im pomóc w przygotowaniu do studiów magisterskich i znalezieniu zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin. Uczestniczący studenci otrzymują również staże, stypendia i wykazy wolontariuszy, aby pomóc im zdobyć odpowiednie doświadczenie wymagane przez pracodawców, gdy szukają pracy po ukończeniu studiów.

  Uczestnictwo w tym programie wiąże się z minimalnymi kosztami. Studenci, którzy zabezpieczyli płatne praktyki letnie, muszą dokonać niewielkiego wkładu w MLT po zakończeniu stażu.

 • 06 Co-op / staże i letnie możliwości badawcze

  Jest to doskonała strona, gdzie zarówno studenci mniejszości, jak i studenci z innych niedoreprezentowanych grup mogą znaleźć spółdzielnie, staże lub letnie możliwości badawcze w dziedzinie nauk ścisłych i medycyny. Organizacje uczestniczące dążą do zwiększenia różnorodności etnicznej i zachęcają studentów mniejszości do ubiegania się. Wiele z tych możliwości oferuje dobre wynagrodzenie; zwrot kosztów podróży, zakwaterowania i posiłków. Sprawdź wykazy, aby dowiedzieć się, jakie korzyści zapewnia każda organizacja.

 • 07 Krajowe Stowarzyszenie Czarnych Dziennikarzy

  NABJ zapewnia staże dla studentów zainteresowanych kontynuowaniem kariery zawodowej w dziennikarstwie. Celem stowarzyszenia jest poprawa zasięgu medialnego czarnej społeczności.

  Kandydaci wybrani na te 10-tygodniowe staże otrzymują oferty w drukowanych, transmitowanych lub internetowych dyscyplinach w wybranych organizacjach informacyjnych w całym kraju. Organizacje te obejmują zarówno małe cotygodniowe czasopisma będące własnością czarną, jak i główne punkty dzienne i emisyjne. Większość publikacji wymaga wcześniejszych doświadczeń w tej dziedzinie, zanim będą nawet rozważać oferowanie pełnoetatowych miejsc pracy w dziennikarstwie, co czyni ten program wartościowym.

 • 08 The Yale School of Management Program przywództwa pre-MBA

  Program Przywództwa w Szkole Yale School of Management jest dwutygodniowym letnim programem skierowanym do absolwentów szkół wyższych, juniorów, seniorów i absolwentów szkół wyższych z populacji, które zwykle są niedostatecznie reprezentowane w edukacji menedżerskiej.

  Nacisk kładziony jest na przywództwo i jest to misja Szkoły Zarządzania: " Edukować liderów biznesu i społeczeństwa ". Po zakończeniu programu powrócisz do college'u lub na pełen etat z motywacją i wiedzą o zarządzaniu biznesem, a także większym poczuciu, co to znaczy być liderem.

 • Możliwości tam są

  Drzwi są otwarte i czekają na Ciebie, jeśli tylko wiesz, gdzie szukać. Każda z tych stron oferuje dodatkowe informacje, które pomogą Ci złożyć wniosek.