Możliwości stażu w Cisco Systems, Inc.

Płatne staże na różnych polach

Cisco Systems, Inc. z siedzibą w San Jose w Kalifornii jest wiodącym projektantem, producentem i sprzedawcą produktów protokołu internetowego (IP), które są bezpośrednio związane z branżą technologii informatycznych na całym świecie. Cisco tworzy routery łączące publiczne i prywatne sieci IP dla aplikacji mobilnych, danych, głosowych i wideo, a także różnych produktów zabezpieczających, opracowanych w celu ochrony komputerów.

Cisco Systems, Inc. nieustannie poszukuje jasnych, utalentowanych studentów zainteresowanych nauką w tej dziedzinie i mających nadzieję, że ich nauka w klasie będzie na nowym poziomie. Płatny program stażowy Cisco jest świetnym sposobem na spotkanie firmy i interakcję z nową generacją, która szybko wejdzie na rynek pracy.

Lokalizacje

Cisco Systems, Inc., ciężko pracuje, aby zaoferować elastyczne możliwości odbycia stażu, które często rozpoczynają się przez cały rok i w różnych lokalizacjach na całym świecie. Cisco Systems, Inc., lokalizacje obejmują Amerykę Łacińską, Bliski Wschód i Afrykę, Europę Środkową i Wschodnią oraz Wspólnotę Niepodległych Państw (WNP).

Praktyki

Działy otwarte dla stażystów obejmują:

Długość każdego stażu waha się od trzech miesięcy w czasie letniej przerwy szkolnej do 12 lub 18 miesięcy bezpośrednio po ukończeniu studiów lub w ostatnich latach studiów.

Niektóre okazje w niepełnym wymiarze godzin są dostępne w niektórych krajach.

Cisco Systems, Inc. oferuje również staże MBA, które zapewniają doskonałe wynagrodzenie w oparciu o godziny pracy. Cisco poszukuje kandydatów na staże i miejsca pracy, które posiadają następujące cechy: skuteczną komunikację, umiejętność dawania i otrzymywania konstruktywnej krytyki, odnoszący sukcesy gracz zespołowy, zorientowany na klienta, umiejętność pracy pod presją, zorientowany na osiągnięcia oraz zdolność wyrażania opinii i wpływu Grupa.

Korzyści

Cisco Systems, Inc. oferuje bardzo hojną stawkę godzinową, która waha się w zależności od stanowiska i odpowiedzialności. Staż w Cisco będzie dopiero początkiem rozwoju silnych powiązań sieciowych w tej dziedzinie, które mogą również prowadzić do przyszłego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.

Aplikować

Podczas ubiegania się o staż Cisco należy podać następujące informacje:

Kariera

Cisco Systems, Inc., to firma, która koncentruje się głównie na społecznej odpowiedzialności i ciężko pracuje, aby zaangażować się w poprawę życia swoich pracowników i wprowadzanie pozytywnych zmian w środowisku poprzez uczestnictwo w inwestycjach społecznych, które mają znaczenie.