Barista Skills for Resumes and Interviews

Czy chcesz uzyskać pewne doświadczenie w pracy w optymistycznym środowisku pracy? Dzięki ogólnokrajowemu szaleństwu za specjalną kawą, która jest inspirowana przez Starbucks i innych sprzedawców kawy, w każdym mieście w Ameryce są teraz dziesiątki kawiarni i barów espresso, a oni zawsze szukają utalentowanych i wesołych baristów.

Jeśli możesz zostać zatrudniony przez Starbucks, na przykład, będziesz uprawniony do niektórych słodkich profitów podczas kawy.

Obecnie firma oferuje spersonalizowane pakiety świadczeń, program akcji, hojne wsparcie czesnego uczelni oraz rabaty dla pracowników. Aby pracować jako barista, potrzebujesz solidnych umiejętności obsługi klienta i umiejętności samodzielnej pracy z zespołem w szybko zmieniającym się środowisku. Kochanie zapach świeżej kawy też nie zaszkodzi!

Obowiązki zawodowe Baristy

Typowe obowiązki baristy z małą, niezależną kawiarnią lub dużą siecią detaliczną mogą obejmować:

Szkolenie w miejscu pracy może obejmować uczenie się takich rzeczy jak:

Zaawansowane szkolenie uczy baristy, aby rozumiał:

Barista Core Zdolności i atrybuty

Lista umiejętności Baristy

Oto obszerna lista umiejętności baristy na życiorysy, listy motywacyjne, podania o pracę i wywiady. Zauważysz, że wiele z tych słów kluczowych można znaleźć w ogłoszeniach o pracę dla baristów. Powinieneś próbować powtórzyć jak najwięcej słów kluczowych wymienionych w ogłoszeniu o pracę w swoim CV i liście motywacyjnym, ponieważ wielu pracodawców używa automatycznych systemów analizowania do przeglądania wniosków o pracę kandydatów.

Systemy te są zaprogramowane, aby wyszukiwać te słowa, a im więcej zawierasz, tym wyższe Twoje CV zostanie sklasyfikowane. Wymagane umiejętności będą się różnić w zależności od stanowiska, o które aplikujesz, a także przejrzyj listę umiejętności wymienionych na liście według stanowiska i rodzaju umiejętności .

Cechy osobiste

Umiejętności produktu

Umiejętności interpersonalne / sprzedażowe

Przeczytaj więcej: Pytania do wywiadu Baristy

Pokrewne artykuły: Miękkie i twarde umiejętności | Jak uwzględnić słowa kluczowe w swoim CV | Wznów listy umiejętności