4 Wskazówki, jak tworzyć szkolenia i prace rozwojowe

Porady dotyczące transferu szkoleń w miejscu pracy: przed szkoleniem

Ile pieniędzy Wasza organizacja zainwestowała w zeszłym roku w szkolenia i rozwój, które nie przyniosły pożądanych rezultatów? Nie jesteś sam, jeśli zajęcia szkoleniowe pracowników rzadko skutkowały przeniesieniem natychmiast przydatnych informacji do twojego miejsca pracy.

Prawdziwa zmiana zachowań pracowników, oparta na treściach szkoleniowych, jest jeszcze trudniejsza do wykazania w większości organizacji. Zniechęcający? Obstawiasz. Co więc należy zrobić, aby zapewnić transfer pracowników do miejsca pracy?

Możesz stworzyć proces szkolenia i wsparcia rozwoju, który zapewni, że szkolenie pracowników będzie działać. Możesz zwiększyć efektywność szkoleń i rozwoju w swojej organizacji. Te cztery sugestie i podejścia sprawią, że szkolenie pracowników będzie bardziej skuteczne i możliwe do przeniesienia; ich zastosowanie spowoduje mierzalne różnice w wydajności twojej dolnej linii.

Tworzenie lepkości treningu przed sesjami szkoleniowymi pracowników

Przed szkoleniem pracowników możesz wykonać następujące czynności, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że szkolenie, które wykonasz, przeniesie się do miejsca pracy.