Profil Wydziału Kryminalnego - Air Force i NCIS

Żandarmeria może badać przestępstwa w bazach i instalacjach, ale niektóre zbrodnie wymagają dotyku detektywa. Każda gałąź służby ma swoje metody i oznaczenia stanowisk w dochodzeniach kryminalnych, ale wszyscy są funkcjonariuszami organów ścigania federalnego. Oprócz dochodzenia w sprawach zbrodni i innych poważnych przestępstw z udziałem wojskowych w domu, wojskowi śledczy koordynują działania z innymi federalnymi organami ścigania, a nawet zajmują się zbrodniami wojennymi i misjami antyterrorystycznymi za granicą.

Biuro Specjalnych Dochodzeń Sił Powietrznych (AFOSI)

Podobnie jak ich odpowiednicy w wojskowych i morskich CID, specjalni śledczy w lotnictwie badają poważne i wrażliwe zbrodnie w ich służbie. W szczególności, Podręcznik Egzekucji Sił Powietrznych mówi nam, że specjalista dochodzeniowy "[c] nakłada przestępstwo, przestępstwo gospodarcze, kontrwywiad, ochronę sił, odpowiedniość personelu, przestępczość komputerową, dochodzenia służb technicznych i specjalne dochodzenia". Chociaż strona rekrutacyjna Sił Powietrznych tylko reklamuje pole kariery oficerów, strona domowa AFOSI zapewnia nas, że w ramach specjalnych dochodzeń mogą wziąć udział także lotnicy i cywile.

Naval Criminal Investigative Service

Dzięki procedurze kryminalnej CBS, NCIS jest obecnie powszechnie znaną nazwą.

W przeciwieństwie do swoich siostrzanych służb, dział dochodzeniowy Marynarki Wojennej jest ściśle cywilnym organem ścigania (choć cenią kandydatów z wcześniejszymi doświadczeniami marynarki wojennej lub marynarki wojennej). Aby uzyskać pełną wiedzę na temat rozpoczęcia kariery w NCIS, odradzam doskonałego agenta specjalnego Timothy'ego Timphy Roufy Profil kariery .

Ale jest kilka możliwości dla tych, którzy obecnie pracują z NCIS: