Profil kariery: Urzędnik z urzędu

Jednym z największych przeszkód do dyskusji na temat karier wojskowych jest zrozumienie różnicy między oficerami a rekrutacją. Jestem pewien, że rozprzestrzenianie się gier online nie pomogło, pokazując nastoletnim graczom, że mogą wspiąć się po szczeblach z prywatnych do ogólnych, zabijając większość "noobów". Ale różnica między zapisanymi i oficerami, w zależności od tego, jak wyglądasz w tym może być prestiż, płaca, odpowiedzialność i przyszłe możliwości kariery.

Czym różnią się urzędnicy?

Historycznie oficerami byli wybitni arystokraci lub właściciele ziemscy, którzy otrzymali prowizję od władcy kraju, dając im pozwolenie na podnoszenie i szkolenie jednostek wojskowych. Natomiast zaciągnięci byli "ludem powszechnym", którego oficerowie prowadzili do bitwy. To było kiedyś prawdziwe nawet w Stanach Zjednoczonych: jednostki wojskowe zostały podniesione do wojny domowej przez bogatych i prominentnych członków społeczności, którzy otrzymają prowizję rekrutacji i szkolenia ludzi w ich rodzinnym mieście.

Dziś oficerowie wojskowi w Stanach Zjednoczonych nie są już arystokracją, a żołnierze z dala od bycia chłopami. Jednak oficerowie nadal są głównym źródłem władzy w każdej jednostce wojskowej, a pozycja zachowuje niektóre z jego arystokratycznego rodowodu, jak ucieleśniono w odwiecznym frazie "oficer i dżentelmen".

Obowiązki

Poza tym obowiązkiem oficera pełniącego obowiązki jest prowadzenie.

Jeśli cywilny odpowiednik osoby prywatnej jest pracownikiem naukowym na poziomie podstawowym i sierżantem średniego kierownika, to urzędnikami są wyżsi kierownictwo i kierownictwo.

Bez względu na to, w jaką specjalność wejdą, od oficerów oczekuje się wyjścia ze szkolenia zdolnego do natychmiastowego przejęcia dowodzenia około czterdziestu żołnierzy - plutonu.

Kariera oficera rozwija się, przyjmując większe dowództwa i wyższy poziom odpowiedzialności - od plutonu przez kompanię, kompanię do batalionu, aż do śmietanki jako dowódca bazy, sali operacyjnej (jak Afrykańskie dowództwo) lub stanowisko w Pentagonie.

Specjalizacje zawodowe dla oddelegowanych oficerów obejmują stanowiska kierownicze w praktycznie każdej dziedzinie dostępnej dla zalogowanych, a także kilka, które są wyłączne dla szeregów oficerskich, takich jak piloci i prawnicy. Przede wszystkim jednak oczekuje się, że oficer na stanowisku komandora odniesie sukces jako dowódca jednostki w każdej sytuacji, niezależnie od technicznego obszaru wiedzy. Na przykład w Korpusie Piechoty każdy oficer powinien być przede wszystkim zdolnym dowódcą piechoty - nawet jeśli jest on administratorem .

Edukacja

Od urzędników oczekuje się, że będą mieli ostry umysł i dobrze wykształconą edukację, więc z nielicznymi wyjątkami muszą mieć przynajmniej tytuł licencjata, aby otrzymać prowizję. Zwykle ważny jest sam stopień, a nie jakaś konkretna dziedzina nauki, ponieważ główny handel oficera jest przywództwem.

Czy powinienem dołączyć jako Oficer lub Zarejestrowany?

Powody, dla których ludzie wybierają oficerów lub rekrutów, są zbyt liczne, by dyskutować podczas jednego posiedzenia, i często mają one tak wiele wspólnego z osobistymi celami i uprzedzeniami, jak z faktami. Znacznie więcej żołnierzy zdobywa stopnie uniwersyteckie, chociaż służą one w przeszłości, ale postanawiają zostać zarejestrowanymi, ponieważ lubią to, co robią. Niektórzy uważają również, że pomysł bycia oficerem jest niesmaczny, ponieważ od wszystkich oficerów oczekuje się udziału w polityce zawodowej.

Jednocześnie ci, którzy lubią wyzwania związane z dowództwem lub aspirują do przyszłych karier jako liderzy biznesu i rządu, mogą się rozwijać jako oficerowie. Zauważ, że wielu polityków, którzy twierdzą, że są wojskowymi, to oficerowie: John McCain był pilotem marynarki wojennej zanim został senatorem, Colin Powell był przewodniczącym Połączonych Szefów, a były komendant korpusu piechoty James L. Jones służył jako prezydent Obamy. Doradca ds. Bezpieczeństwa.

Nie można zaprzeczyć, że kariera jako oficera zamawiającego stanowi wyjątkowe wyzwanie i otwiera bardzo szczególne drzwi dla tych, którzy mają to, czego potrzeba, aby prowadzić z przodu.