Przegląd karier Air Force Air Force

W dzisiejszym gigantycznym, technicznie wyrafinowanym wojsku, nie wszyscy żołnierze mają szansę wystrzelić strzał w gniewie (zwłaszcza, jeśli mają pracę przy biurku). Podobnie, nie wszyscy lotnicy z pewnością postawią stopę na samolocie, jak tylko pasażer. Jeśli szukasz umiejętności zawodowych jako członka załogi lotniczej lub po prostu szukasz przygody w "dzikim niebieskim", musisz zagwarantować sobie Specjalny Kodeks Sił Powietrznych (AFSC) na polu Operacji Lotniczych. Ten artykuł jest pierwszym z dwóch podkreślających kariery w tej dziedzinie.

Edukacja

O ile nie określono inaczej, wszystkie poniższe zawody wymagają co najmniej dyplomu ukończenia szkoły średniej. Aerial Gunner to jedyne zajęcie, które może być również dostępne dla rekrutów z GED, zgodnie z przepisami lotnictwa. Ale jeśli nie masz dyplomu, zagraj w nim bezpiecznie i sprawdź u rekrutera Sił Powietrznych, ponieważ akceptacja GED może się zmienić w zależności od aktualnych potrzeb personelu Sił Powietrznych.

Wymagania wojskowe

Wszystkie prace załóg samolotów wymagają specjalnych zezwoleń medycznych na wykonywanie obowiązków lotniczych, a wszystkie z wyjątkiem stewardesy wymagają normalnej percepcji głębi. Wszyscy członkowie załogi lotniczej również wymagają sprawdzania danych na różnych poziomach poświadczenia bezpieczeństwa, ze względu na dostęp do poufnych materiałów, więc miej oko na swój raport kredytowy. (Zobacz ostatnie z tych trzech podskoków, które są zbrodniami w wojsku, więc nie możesz powiedzieć, że cię nie ostrzegałem.)

 • 01 Inżynier lotu

  Dzisiejsze duże samoloty są zbyt skomplikowane dla jednego lub dwóch pilotów, aby mieć wszystko na oku. Zawrotna różnorodność systemów samolotów musi być monitorowana i utrzymywana, i nie jest praktyczne zabieranie ze sobą wszystkich mechaników do jazdy. To dlatego inżynierowie lotni muszą wskakiwać na pokład. Zgodnie z Instrukcją Klasyfikacji Sił Powietrznych Sił Powietrznych nadzorują one bezpieczne funkcjonowanie "elektrycznego, komunikacyjnego, nawigacyjnego, hydraulicznego, pneumatycznego, paliwowego, klimatyzacyjnego i ciśnieniowego; wentylacja; pomocnicza jednostka napędowa; i systemy smarowania. "Masz to wszystko? Potem będzie quiz.

  Edukacja: Air Force poleca osoby z wykształceniem w zakresie matematyki i matematyki w szkołach średnich. Dwumiesięczny Kurs Podstawowego Inżyniera Lotu jest udzielany w Bazie Sił Powietrznych Kirtland (AFB) w Nowym Meksyku, Lackland AFB Texas lub Fairchild AFB w stanie Waszyngton.

  Wymagania militarne: tajne poświadczenie bezpieczeństwa.

 • 02 Samolot Loadmaster

  Zdjęcie: Staff Sgt Greg Biondo, USAF, dzięki uprzejmości Departamentu Obrony.

  Oto członek ekipy, której praca jest o wiele bardziej ekscytująca, niż się wydaje. Loadmaster zapewnia, że ​​ładunki na samolotach takich jak C-17 Globemaster mieszczą się w granicach wagi i są właściwie rozłożone (ponieważ przechylenie samolotu na bok powinno być zadaniem pilota, a nie ładunku). Loadmasterzy również obsługują wózki widłowe i inny sprzęt ładujący oraz przeprowadzać kontrole przed i po locie. Ale dla mnie największą przyjemnością jest rola loadmastera w zrzutach.

  Kiedy przychodzi czas na dostarczenie zaopatrzenia żołnierzom - nigdy nie dotykając ziemi - zarządcy ładunków są odpowiedzialni za spinanie spadochronów na olbrzymie palety materiałów i wysuwanie ich z tyłu samolotu na starannie uzbrojony system szynowy. To jak bycie facetem, który wypycha spadochroniarzy za drzwi, z wyjątkiem spadochroniarzy, którzy są gigantycznymi skrzynkami jedzenia i amunicji. Heads-up!

  Na krótki wizualny podkład pracy, oto przydatny film na stronie Military.com (a jeśli chcesz zobaczyć, jak zrzucają duże rzeczy z tyłu samolotu, przejdź do znaku 3:00).

  Edukacja: Zalecane są matematyka i ogólne podstawy naukowe. Trzy miesiące kursu Flightmaster Loadmaster jest dostępny w Lackland AFB lub Fairchild AFB .

  Wymagania wojskowe: Tajna odprawa.

 • 03 Stewardesa

  Zdjęcie dzięki uprzejmości US Air Force.

  Bądź jedyną stewardessą na swoim bloku, aby mieć przyjazny uśmiech i odznakę załogi lotniczej. Air Force obsługuje kilka adaptacji wojskowych komercyjnych samolotów pasażerskich, takich jak C-20 Gulfstream , gdzie stewardzi zapewniają bezpieczeństwo pasażerów, wygodę i posiłki. Często obsługują pasażerów wojskowych, a także wojskowych emerytów i członków rodziny na lotach "Space Available". Ci ludzie to także załoga lotów VIP takich jak Air Force One - pożądane zadanie zarezerwowane tylko dla śmietanki w polu.

  Edukacja: zalecane kursy podstawowe to ekonomika domu, obsługa klienta i mowa. Szkolenie wojskowe rozpoczyna się około półtora miesiąca w Lackland, gdzie odbywają się kursy licencjackie dla załogi lotniczej i podstawowy kurs dla stewardesa, a następnie szkolenie bojowe i przetrwanie w wodzie, łącznie 19 dni w Fairchild AFB .

  Wymagania militarne: Ta praca jest dostępna tylko dla tych, którzy już służą w lotnictwie, którzy mają co najmniej 21 lat. Najlepiej tajne oddanie, dobre umiejętności mówienia i licencja operatora pojazdu rządowego (uzyskana w serwisie, a nie na draniu DMV) to wszystkie warunki wstępne.

 • 04 Strzelec antenowy

  Zdjęcie: Airman 1st Class Brett Clashman, USAF, dzięki uprzejmości US Air Combat Command.

  Ach, strzelcy nieba. Aerial Gunners sprowadzają ogień z góry na imponujące latające maszyny, takie jak śmigłowiec AC-130 i śmigłowiec MH-60 Pave Hawk. Dzieło strzelców AC-130 w Wojnie z terrorem stało się dość popularne w takich filmach na YouTube jak ten. (Uwaga: choć z takiej wysokości nie jest to strasznie graficzne, należy pamiętać, że wideo pokazuje rzeczywistą misję bojową). Kanonierzy utrzymują również broń w przypadku awarii podczas lotu i pomagają w razie potrzeby w innych funkcjach załogi lotniczej i majtkach bezpieczeństwa.

  Edukacja: Zalecane jest przygotowanie mechaniczne i elektryczne w szkole średniej. Lotnicy biorą udział w trwającym dwa i pół miesiąca Kursie Podstawowych Strzelców Lotniczych w Lackland , Fairchild , Pensacola FL lub Kirtland .

  Wymagania militarne: Kanonierzy muszą mieć normalne widzenie kolorów i kwalifikować się do Tajemnej Wyprawy.

 • 05 Operacje powietrzne (systemy zarządzania bitwą)

  n latające twierdze bojowe, takie jak samolot szturmowy AC-130 , technicy operacji lotniczych używają radaru, komunikacji i innych systemów do koordynowania walki. Pamiętasz film z YouTube z części pierwszej? Najprawdopodobniej słyszysz przez radio technikę Operacji Powietrznodesantowych, mówiąc strzelcom, które cele są przyjacielem i wrogiem, które są niedostępne ze względu na zasady zaangażowania (jak meczet) i koordynują kontrolę misji dla -minutuj aktualizacje sytuacji taktycznej na ziemi.

  Wykształcenie: Dyplom lub GED z 15 punktami uczelnianymi. Po szkoleniu podstawowym kurs Airborne Battle Management w Lackland trwa 28 dni.

  Wymagania militarne: tajne poświadczenie bezpieczeństwa.

 • 06 Airborne Mission Systems (Komunikacja i elektronika)

  Ci członkowie załogi C-130 są odpowiedzialni za utrzymywanie elektronicznych sieci komunikacyjnych i urządzeń, w tym "radio, audio, dystrybucja, dane, komunikacja kryptologiczna, satelitarna, multipleks, wojna elektroniczna (EW), przechwytywanie, analiza, nagrywanie, nadawanie, obrazowanie i sprzęt komputerowy ", zgodnie z podręcznikiem klasyfikacji sił lotniczych. Krótko mówiąc, są działem IT nieba. To nie jest tylko sprytny zwrot: Community College of the Air Force oferuje program studiów w zakresie technologii systemów informatycznych, który polecają lotnikom w tej specjalności.

  Wykształcenie: dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED z 15 punktami. Pomocne są podstawy fizyki, matematyki i informatyki w liceum. Szkolenie techniczne na poziomie podstawowym odbywa się w siedmiomiesięcznym kursie w Lackland Air Force Base (AFB) TX, Fairchild AFB WA lub Tinker AFB OK.

  Wymagania militarne: tajne poświadczenie bezpieczeństwa. Normalne widzenie kolorów.

 • 07 Tankowanie w locie

  Niestety, nie mam dla ciebie rozwiązania, jeśli pracujesz przy oparach podczas jazdy po terenie, nie możesz uzyskać sygnału GPS i nie widać stacji benzynowej. Ale jeśli lecisz z misją bojową, czy mogę polecić tankowanie podczas lotu?

  Technicy tankowania w locie są pomocnikami gazu na niebie. Oni obsługują KC-135 Stratotankers - utrzymują sprzęt na pokładzie, śledzą masę i ładunek statku, a nawet koordynują z pilotem, który robi się zagazowany, aby upewnić się, że pozostaje na miejscu. (W tej notatce ktoś, kto widział, jak ktoś opuszcza pompę w samochodzie i odjeżdża, wyobrażam sobie, że konsekwencje są o wiele bardziej niebezpieczne dla wszystkich stron, gdy F-18 wylatuje z twoją pompą.)

  Edukacja: Tutaj, ponownie, Siły Powietrzne lubią widzieć studentów fizyki i matematyki wychodzących z liceum. (Nie zaszkodzi, jeśli prowadzisz stację benzynową kilkaset metrów nad ziemią, prawda?) 28 dni wstępnego szkolenia zawodowego odbywa się w Lackland .

  Wymagania wojskowe: ściśle tajne bezpieczeństwo i normalna percepcja głębi.

 • 08 Airborne Cryptologic Linguist

  Nie wszystkie samoloty wojskowe są przeznaczone do walki lub transportu. Surveillance craft również rejs po niebie i słuchać komunikatów wroga. Problem polega na tym, że prawdopodobnie nie podejdziemy do wojny z kimś, kto mówi po angielsku, chyba że wrócimy do 1776 roku. I pomimo tego, jak zabawnie Maverick i Goose sprawili, że wyglądało na "podtrzymywanie stosunków międzynarodowych" z taktycznie rozmieszczonym środkowym palcem w Top Gun , który po prostu nie zmniejsza go, gdy musisz zebrać działającą inteligencję. W związku z tym siły powietrzne mają załogę na pokładzie jednostki obserwacyjnej, która monitoruje częstotliwości wroga i utrzymuje, że ich wyszkolone uszy są obrane w poszukiwaniu wskazówek w języku ojczystym złych facetów.

  Co ciekawe, ta praca - inaczej niż w przypadku tłumacza przygranicznego, nie wymaga płynności w danym języku. Strona internetowa rekrutacji Sił Powietrznych stwierdza: "Perski farsi, chiński, rosyjski, pashtu, japoński i koreański to tylko niektóre z języków, których możesz się nauczyć jako specjalista od airborne Cryptologic" (podkreślenie moje).

  Wykształcenie: Dyplom lub GED z 15 kredytami uczelnianymi. Air Force woli studentów zajęć z języków obcych, matematyki, klawiatury i komputerów. Szkolenie wojskowe w Lackland , Goodfellow AFB TX lub w Monterey CA może trwać od ośmiu do 23 tygodni. "Dlaczego tak długo" pytasz? Jak szybko możesz nauczyć się nowego języka?

  Wymagania militarne: Jest to zadanie wywiadowcze, więc musisz także kwalifikować się do uzyskania ściśle tajnego pozwolenia na bezpieczeństwo. Last but not least, musisz być w stanie wpisać co najmniej 25 słów na minutę.

  Medycznie mówiąc, lingwiści powietrzni muszą mieć "zapis lub historię bóle stawów skroniowo-żuchwowych", zgodnie z Podręcznikiem klasyfikacji kandydatów . (W kategoriach laika musisz dużo mówić).

  Nawet jeśli płynność nie jest wymagana, nowi kandydaci muszą wziąć baterię Defense Language Aptitude (DLAB) oprócz Armed Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB) i pokazać wystarczający potencjał do nauki języka. Jeśli jesteś już biegły w języku, którego chce Air Force, dostaniesz przepustkę.