Dowiedz się o zaletach bycia oficerem wojskowym

Większość rekrutowanych wysiłków rekrutacyjnych koncentruje się na modelu zawodowym (szkolenie płatne!) I innych korzyściach. (Bezpłatna opieka medyczna! Pieniądze na studia! Trzy gorące i łóżeczko!) Ale rekrutacja przyszłych oficerów wydaje się być bardziej niejednoznaczna, koncentrując się na dobrach niematerialnych, takich jak duma, poczucie obowiązku i prestiż. Baner na pierwszej stronie GoArmy.com pyta: "Czy możesz sprostać wyzwaniu?"

Jest równie dobrze. Pracy nie da się załatwić bez zaległych żołnierzy i kobiet, ale różnica w odpowiedzialności między zapisanymi na poziomie podstawowym a nowopowstałym porucznikiem jest dość szeroka. Nie wystarczyłoby, gdyby młodsi oficerowie zagrozili życiu i dobrobytowi swoich żołnierzy, ponieważ przyłączali się pod pretekstem kultury "ja".

Ale nawet najbardziej bezinteresowny profesjonalista musi również dbać o swoje dobro. Więc jeśli jesteś rozdarty między zaciągnięciem się do wojska lub zostaniem oficerem na służbie i chcesz czerpać z "tego, co dla mnie", oto kilka z rzeczowych korzyści dla funkcjonariuszy.

 • 01 Możliwości edukacyjne

  Rozszerzone korzyści wynikające z BIP po 11 września są bardzo atrakcyjne, jeśli nie jesteś pewien, jak opłacić wyższe wykształcenie. Oficerowie potrzebują do tego stopnia uniwersyteckiego, aby rozpocząć pracę, więc nie ma dla nich żadnej przewagi, jeśli chodzi o świadczenia edukacyjne, prawda?

  Źle.

  Istnieją programy oddelegowania oficerów, które mogą pomóc w opłaceniu tytułu licencjata w zamian za zobowiązanie się do świadczenia usług. Akademie serwisowe, o których wspomniałem w dziale " Co jest komisarzem" , są trudne do zdobycia, ale oferują bezpłatną naukę. Pozbądź się lub zdobądź bagaż za naruszenie honoru, a ty możesz być na haku, żeby skorzystać z usług, aby spłacić czesne, które zmarnowali na ciebie.

  Obecni studenci mogą również ubiegać się o stypendia Reserve Officer Training Corps (ROTC) . Nie potrzebujesz stypendium, aby wziąć udział w ROTC i ubiegać się o prowizję, ale ci, którzy są w stanie zabezpieczyć nagrodę finansową, znajdą ją o wiele łatwiej w swoich portfelach. Istnieje nawet kilka szkół, które są całkowicie zdominowane przez ROTC, takie jak Virginia Military Institute lub Norwich University.

  Last but not least, oficerowie, którzy otrzymali swoją prowizję poza akademią usług lub stypendium ROTC, nadal kwalifikują się do otrzymania opłaty za pracę po 9/11 GI Bill, która wciąż może zostać wykorzystana do uzyskania drugiego licencjata, dyplomu ukończenia studiów lub nawet przeniesienia na współmałżonka lub dzieci .

 • 02 Różnice w wynagrodzeniu

  Menedżer robi więcej niż pracownik, prosty i prosty. Rekrutowana kariera z czasem przynosi znaczne korzyści finansowe, ale oddelegowani oficerowie wychodzą z bramy z większą siłą zarobkową.

  Zastanów się nad zupełnie nowym prywatnym (E-1) i drugim porucznikiem (O-1). Zgodnie z mapami wynagrodzeń wojskowych z 2012 roku porucznik rozpocznie dzień pierwszy z niemal dwukrotnie wyższą podstawową stawką płaconą przez osobę prywatną lub roczne wynagrodzenie (bez zasiłków ) o wartości 33 940,80 USD do kwoty prywatnej 17 892 USD.

  Opierając się na średnim czasie awansu dla kandydatów i oficerów , przyjmij scenariusz najlepszego przypadku cztery lata później: Nasz prywatny jest sierżantem (najlepsza robota w Marine Corps, nawiasem mówiąc) i nasz porucznik jest kapitanem (O-3). Kapitan wciąż zarabia dwa razy więcej, ale teraz oznacza to roczną pensję w wysokości 60 372 funtów w porównaniu z zaledwie 30 000 $.

  Tylko pamiętaj:

  • Nigdy nie podejmuj decyzji o karierze wojskowej wyłącznie na podstawie wynagrodzenia. Służba wojskowa to nie tylko praca, to powołanie. Jeśli nie jesteś na rękę, będziesz niezadowolony, bez względu na to, ile pieniędzy ci wrzucą.
  • Liczby te całkowicie ignorują inne korzyści, takie jak opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie i mieszkania. Wszystko to przychodzi z kieszeni w świecie cywilnym, co oznacza, że ​​każdy grosz z podstawowej płacy jest z natury bardziej wartościowy w serwisie.
  • Jako liderzy wykonawczy, oficerowie zwykle płacą więcej wydatków z kieszeni niż ich zaciągnięte odpowiedniki, takie jak początkowy koszt mundurów i koszty utrzymania na wczesnym etapie szkolenia zawodowego.
 • 03 Elastyczność kariery i różnorodne doświadczenia

  Pomyślny oficer zazwyczaj przechodzi od zarządzania niewielkimi jednostkami (jak pluton strzelecki) do większych i wyższych stanowisk dowodzenia, które, choć mają bardziej administracyjny i polityczny charakter, również dają większe wyzwanie, prestiż i wpływ.

  Funkcjonariusze nie tylko specjalizują się w specjalności Military Occupational Specialty (MOS), ale także mogą zaoferować nowe wyzwania i zmiany scenerii w trakcie kariery zawodowej. Na przykład pilot w Korpusie Piechoty Morskiej może pobierać czas na ziemi jako kontroler Forward Air Controller , gdzie specjalizuje się w koordynowaniu nalotów powietrznych i innego wsparcia dla piechoty.

  Funkcjonariusze mogą również pełnić funkcję attaché do najwyższych przedstawicieli władzy lub urzędników cywilnych, a na samym szczycie kariery stają się nawet urzędnikami Pentagonu. (Czy to brzmi ekscytująco, czy niewiarygodnie frustrująco, zostawię ci, drogi czytelniku.)

  Wadą? Jeśli chcesz specjalizować się w pewnym zawodzie, prowizja może nie być dla ciebie. Z kilkoma wyjątkami zlecenia MOS są często wykonywane po uzyskaniu prowizji i ukończeniu początkowego szkolenia, z większym naciskiem na potrzeby usługi niż osobiste preferencje.

 • 04 Perspektywy zatrudnienia po serwisie

  Oficerowie weterani mają dwie duże zalety na rynku pracy: wykształcenie wyższe i sprawdzone doświadczenie w zarządzaniu. Mimo, że zarejestrowani weterani mogą również zdobywać stopnie naukowe, a wielu z nich jest wybitnymi przywódcami, wydaje się, że wiele dużych firm jest "przyjaznych dla weterynarzy", ignorując zaciągniętych i atakujących młodszych oficerów - poruczników i kapitanów.

  Michael Dakduk omówił tę kwestię w 2010 roku dla Veteran Journal. Ten artykuł CNN Money autorstwa Briana O'Keefe również bada podobne zjawisko w Walmart i oferuje pewne uzasadnienie od byłego dowódcy sił USA w Afganistanie generała Davida Petraeusa .

  Chociaż dobry sierżant Luckwaldt zgadza się tutaj z zastrzeżeniami Dakduka dotyczącymi niedoceniania zaciągniętych, nie zmienia to faktu, że byli oficerowie wojskowi często mają przewagę nad pracodawcami.